Odtwarzacze mp4 ranking

Ostatnio aktualizowane: 17.07.18

 

Na naszej stronie znajdziesz ranking ciekawych i docenianych przez użytkowników modeli odtwarzaczy mp4. Szczególnym zainteresowaniem cieszy się urządzenie Apple iPod Nano MD480QB/A. Sprzęt ten zajął pierwsze miejsce w rankingu. Produkt cechuje się niewielkimi rozmiarami. Jego grubość można porównać do karty kredytowej. To sprawia, że zmieści się w wielu miejscach. Model ten jest wygodny w obsłudze. Ułatwiają ją łatwo dostępne i intuicyjne przyciski. Wyświetlacz jest stosunkowo duży. Można na nim zarówno oglądać filmy, jak i słuchać muzyki. Dźwięk i wideo są wysokiej jakości. Produkt umożliwia także robienie zdjęć. Sprzęt wykonany jest z dobrych gatunkowo materiałów. Obudowa zrobiona została z anodyzowanego aluminium, co sprzyja osiąganiu wysokiej jakości dźwięku. Odtwarzacz dostępny jest w kilku kolorach. Do zestawu dołączone są wygodne w użyciu słuchawki. Urządzenie ładowane jest i podłączane przez złącze lightning. Jeżeli model ten nie odpowiada Twoim wymaganiom, zwróć uwagę na produkt Philips SA4VBE04KF-97. Zajął on drugie miejsce w naszym zestawieniu i jest bardzo funkcjonalny.

 

 

Tabela porównawcza

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

 

 

Jaki odtwarzacz mp4 kupić?

 

Przewodnik zakupowy

Odtwarzacz mp4 to niezbędny gadżet każdej osoby uwielbiającej świat muzyki. Takie urządzenie gwarantuje doskonałą jakość dźwięku, a przede wszystkim mobilność. Jest ono tak małe, że można je zmieścić nawet w kieszeni, dlatego świetnie sprawdzi się w podróży. Sprzęt mp4 od mp3 różni się tym, że posiada kolorowy wyświetlacz, na którym można nie tylko wybierać utwory, ale i oglądać teledyski, zdjęcia. Poza tym, nowsze modele dają nam możliwość surfowania po Internecie. Ze względu na swoją uniwersalność oraz kompaktowość, jest to zawsze świetny pomysł na prezent dla każdego, niezależnie od jego płci czy wieku.

Wybór takiego sprzętu może się jednak okazać nie lada problemem. Często tańsze modele mają więcej funkcji od tych droższych. Jednak nie można dać się zwieść okazyjnej cenie, gdyż często kryje ona dość spore wady sprzętu. Aby ułatwić Ci podjęcie decyzji, przygotowaliśmy poradnik na temat tego, jaki odtwarzacz mp4 wybrać.

Jakość dźwięku

Słuchając muzyki na złym sprzęcie często nie jesteśmy w stanie rozróżnić, czy kiepska jakość dźwięku jest winą słuchawek czy raczej odtwarzacza. Jak się okazuje, zależy to nie tylko od słuchawek czy rozwiązań zastosowanych w danym urządzeniu, ale też od tego, jakie formaty plików obsługuje dany model. Należy tutaj podkreślić, że pliki różnią się od siebie jakością oraz długością. Dlatego warto sprawdzić, jakie formaty plików odtworzymy na interesującym nas sprzęcie. Wśród najpopularniejszych znajdziesz:

AUDIBLE – format umożliwiający słuchanie e-booków.

FLAC – pozwala na kompresję dźwięku przy zachowaniu wysokiej jakości muzyki.

MP3 – obsługiwany przez wszystkie odtwarzacze przenośne. Zajmuje stosunkowo mało miejsca i zapewnia całkiem dobrą jakość dźwięku.

OGG, AAC, ATRAC – formaty te pozwalają na kompresję dźwięku i zajmują mało miejsca. To jednak przyczynia się do pogorszenia jakości odtwarzanej muzyki.

WAV, AIFF, RIFF, PCM – te formaty pozwalają na zapis dźwięku w bardzo wysokiej jakości bez kompresji danych. Niestety zajmują dużo pamięci.

WMA – zajmuje bardzo mało miejsca, co niestety wpływa na jakość odtwarzanego utworu.

Oprócz powyższych formatów plików dźwiękowych, każdy odtwarzacz przenośny pozwala na korektę dźwięku, czyli włączenie specjalnych programów muzycznych – rock, jazz, oraz pop. Niektóre modele mają poszerzoną gamę o dodatkowe opcje, takie jak: koncert, studio, itd. Najnowsze odtwarzacze mp4 są wzbogacone o funkcję SMART VOLUME lub AVLS, które odpowiadają za automatyczną regulację dźwięku, chroniąc tym samym słuch użytkownika.

 

Pamięć

Jest to jeden z ważniejszych parametrów, na który powinniśmy zwrócić uwagę, kiedy chcemy wybrać odtwarzacz mp4. Pamięć w takich urządzeniach dzieli się na dwa rodzaje:

Dysk twardy (HDD) – najczęściej spotykany w odtwarzaczach przenośnych typu mp4 lub mp5. Zaletą takiego dysku jest jego pojemność, która czasami może osiągnąć nawet 160 GB, co pozwoli na wygrywanie setki albumów muzycznych, oraz wiele filmów. Niestety, dysk twardy sporo kosztuje, dlatego za najtańszy odtwarzacz mp4 z dyskiem typu HDD musimy zapłacić co najmniej 200 złotych. Co więcej, takie urządzenia zużywają więcej energii, a to wpływa na żywotność baterii.

Pamięć FLASH – urządzenia z takim dyskiem cechują się małym rozmiarem oraz lekkością, dzięki czemu zużywają o wiele mniej baterii od tych z dyskiem twardym. Jednak, wadą jest to, że tego typu pamięć jest stosunkowo mała – maksymalna pojemność to 16 GB. Jest więc to dobra propozycja dla osób uprawiających sport, które nie potrzebują wielkiego sprzętu, a zależy im na dobrej jakości muzyce, oraz długotrwałej baterii.

Przed zakupem odtwarzacza mp4 należy zwrócić uwagę, czy dany model posiada gniazdo karty pamięci typu micro SD, SD, lub SDHC. Takie rozwiązanie pozwala na poszerzenie wbudowanej pamięci o dodatkowe GB. Musisz też zweryfikować, jak pojemne karty obsługuje dany model. W niektórych można użyć karty o maksymalnej pojemność 8 GB, w innych nawet 64 GB.

 

Wyświetlacz

Jakość dźwięku w odtwarzaczu MP4 to nie wszystko, dlatego należy również skupić się na jego wyświetlaczu. Pozwala nam na odtwarzanie zdjęć i plików video.

Największe wyświetlacze mogą mieć przekątną nawet 3 cale. Pozwolą one na wygodne oglądanie zdjęć czy teledysków. Jeśli chodzi o filmów, prawie każdy odtwarzacz mp4 posiada program FIREWIRE, który dołączony jest do zestawu na dodatkowej płycie CD. W tym programie, możemy skompresować dowolny film na komputerze, po czym wgrać na swój odtwarzacz. Ponadto, każdy z takich modeli obsługuje podstawowe formaty pliku video, takie jak:

AVI – to format wideo stworzony na potrzeby systemu Windows, do odtwarzania plików multimedialnych. Filmy zapisane są w wysokiej jakości, przez co zajmują dużo pamięci.

DivX – format wideo, który kompresuje filmy o długości, do 90 min., o jakości zbliżonej do formatu DVD.

MPEG-4 – format kompresji plików wideo o dość niskiej jakości obrazu i dźwięku, przez co zajmują mało pamięci.

WMV – format kompresujący pliki wideo, przez co zajmują znacznie mniej pamięci, co wpływa na pogorszenie jakości obrazu i dźwięku

Ważne jest to, by sprawdzić czy dany wyświetlacz posiada opcję regulacji jasności, która pozwoli na dopasowanie ustawień w każdych warunkach.

Najnowsze odtwarzacze mp4 posiadają wyświetlacze z ekranem dotykowym, które są zdecydowanie wygodniejsze od starszych modeli z klawiaturą.

Dodatkowe funkcje

Osobom, którym zależy na czymś więcej niż zwykłe słuchanie muzyki, proponujemy te odtwarzacze mp4, które wzbogacone zostały o dodatkowe funkcje, jak: funkcje odtwarzania utworów z playlisty, losowo lub według nastroju, Łączenie Bluetooth, nagrywanie dźwięku, radio, coraz częściej również internetowe, rozpoznawanie utworów – funkcję włączamy oraz zbliżamy urządzenie do innego sprzętu, w którym odtwarzany jest nieznany utwór. Po kilku sekundach otrzymamy informacje, takie jak: wykonawca, tytuł, album, oraz rok powstania. TV tuner, widżety – sam ustawiasz swoje preferencje, wi-Fi, ddtwarzanie plików zapisanych w formacie txt lub podobnym.

 

Jaki odtwarzacz mp4 jest najlepszy?

Dobry odtwarzacz mp4 to taki, który obsługuje możliwie najwięcej formatów dźwiękowych oraz plików wideo. Dodatkową zaletą będzie zewnętrzne gniazdo kart pamięci, pozwalające na rozszerzenie pojemności sprzętu według własnego uznania.

Jeśli prowadzisz aktywny tryb życia, oraz zależy Ci na wyjątkowo wytrzymałej baterii, polecamy wybór odtwarzacza mp4 z pamięcią FLASH. Natomiast, jeżeli zależy Ci na wysokiej jakości dźwięku, oraz dotykowym wyświetlaczu, proponujemy 3 calowe modele z dyskiem twardym.

 

Odtwarzacze mp4 w dobrych cenach

Najtańsze odtwarzacze muzyczne typu mp4 kosztują w granicach 40 złotych. Są to jednak modele o bardzo małej pamięci bez możliwości jej poszerzenia. Do tego mają kiepski wyświetlacz. Droższe sprzęty, o większym ekranie, oraz możliwości odczytu wieloformatowych plików, mogą kosztować nawet 1000 złotych, jednak porządne, sprawdzone mp4 znajdziesz już za ok 300 zł.

 

 

Najlepsze odtwarzacze mp4 w 2018 roku

 

Chociaż większość telefonów komórkowych wyposażona jest w odtwarzacze mp3/mp4, w czasie joggingu, ćwiczeń na siłowni, czy w wielu innych sytuacjach telefon okazuje się być zdecydowanie za duży. Dlatego też przygotowaliśmy ranking odtwarzaczy mp4, który zawiera pięć najlepszych, najbardziej atrakcyjnych cenowo produktów, które sprawią, że muzyka będzie nam towarzyszyć w każdym miejscu.

 

Nasze zalecenia

 

Apple iPod Nano MD480QB/A

 

Marka Apple to światowej klasy lider zajmujący się produkcją elektroniki użytkowej. Z tego powodu w naszym rankingu nie mogło zabraknąć stworzonego przez nią odtwarzacza mp4. Model Apple iPod Nano MD480QB/A został wyposażony w pamięć wewnętrzną o pojemności 32 GB. Oznacza to, że z pewnością pomieści on wszystkie nasze ulubione utwory. Ponadto wyróżnia go ekran o wielkości 2,5 cala zapewniający dużą czytelność. Ten produkt może odtwarzać wiele formatów audio, takich jak mp3, aac, wav oraz aiff.

Co ciekawe, to urządzenie ma także wbudowany czujnik Nike+ oraz krokomierz, które umożliwiają monitorowanie swojej codziennej aktywności fizycznej. To sprawia, że na trening nie trzeba zabierać swojego smartfona. Jest tu również wbudowany aparat.

Wymiary tego produktu wynoszą: wysokość – 76,5 mm, szerokość – 39,6 mm oraz głębokość – 5,4 mm. Ze względu na to, że ma on wbudowane radio FM, można z jego pomocą bez przeszkód słuchać swojej ulubionej stacji radiowej zarówno w domu, jak i poza nim.

Odtwarzacz mp4 Apple iPod Nano MD480QB/A powstał z myślą o osobach, które wymagają od tego typu urządzeń bardzo dużo. Ten produkt z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających konsumentów choćby ze względu na wysoką jakość dźwięku.

 

Zalety

Łatwa obsługa: W przypadku tego odtwarzacza muzykę można włączyć jednym kliknięciem. Na łatwą nawigację może też wpływać duży, kolorowy wyświetlacz z czytelnym menu.

Łączność Bluetooth: Zastosowana w urządzeniu technologia Bluetooth sprawia, że można je bezprzewodowo połączyć z głośnikami, słuchawkami, a także niemal każdym smartfonem, który również pozwala na łączność Bluetooth. W efekcie odtwarzacza nie trzeba nawet podłączać za pomocą kabla USB, co dla wielu konsumentów bywa uciążliwe.

Długi czas pracy: Czas pracy na baterii wynosi aż 30 godzin. Decydując się na zakup tego konkretnego produktu można mieć zatem pewność, że nie rozładuje się on niespodziewanie po kilku godzinach. Dzięki temu bez obaw można słuchać swojej ulubionej muzyki nawet w czasie bardzo długiej podróży.

Ciekawy design: Urządzenie wyróżnia się nowoczesnym wyglądem oraz kompaktowymi rozmiarami. Jest ono dostępne w srebrnym, uniwersalnym kolorze.

Waga: Model waży jedynie 31 g, dlatego nie jest zbyt kłopotliwy w transporcie. Bez problemów zmieści się on w kieszeni czy torbie i nie zajmie tam zbyt wiele miejsca. Jego ciężaru nie odczujemy także w czasie wysiłku fizycznego, kiedy będziemy chcieli posłuchać ulubionych utworów.

 

 

 

 

Philips SA4VBE04KF-97 

 

4.Philips SA4VBE04KF-97Odtwarzacz Philips SA4VBE04KF-97 z pamięcią o pojemności 4 GB to nasza czwarta propozycja. Produkt wyróżnia się innowacyjną technologią FullSound, która ożywia muzykę i przywraca skompresowanym plikom szczegóły dźwiękowe, wzmacniając daną ścieżkę.

Dzięki tej technologii uzyskamy głębsze i bardziej dynamiczne tony niskie oraz zwiększoną ostrość dźwięku instrumentów. Urządzenie ma również funkcję SafeSound, która pozwala zabezpieczyć słuch, co jest niezwykle istotne w czasach, gdy tak wiele urządzeń negatywnie wpływa na jego kondycję. Funkcja ta może okazać się niezwykle przydatna dla rodziców.

Gromadzi ona dzienne i tygodniowe podsumowania na temat głośności dźwięku, co pozwala na zweryfikowanie tego, czy dziecko nie słucha muzyki zbyt głośno. Urządzenie ma wygodny, kolorowy ekran o przekątnej 1,8″. Odtwarzacz mp4 ma też wbudowany akumulator o dużej wydajności, co pozwala cieszyć się muzyką nawet przez 20 godzin lub filmami przez 4 godziny, a więc świetnie sprawdzi się w podróży.

Nie można też zapomnieć o radiu FM z funkcją RDS i pamięcią 30 stacji. Bardzo wygodnym rozwiązaniem jest funkcja LikeMusic, dzięki której każdy użytkownik stworzy inteligentną listę odtwarzania ulubionych utworów. Dzięki takiej specyfikacji produkt cieszy się pozytywną opinią wśród użytkowników. Docenili oni funckjonalność i wygląd odtwarzacza.

Odtwarzacz MP4 Philips SA4VBE04KF-97 to wysokiej jakości urządzenie posiadające wbudowaną pamięć o pojemności 4 GB, które może zadowolić nawet najbardziej wymagających konsumentów.

 

Zalety

Dobra jakość dźwięku: Tworząc ten odtwarzacz producenci wykorzystali technologię o nazwie FullSound. Dzięki temu uzyskano o wiele głębsze niskie tony, wyraźne szczegóły oraz większą ostrość głosu, co w szczególności przypadło do gustu fanom ciężkich brzmień.

Duży ekran: Urządzenie wyposażono w kolorowy ekran, którego przekątna wynosi 1.8 cala. W efekcie wszystko wyraźnie na nim widać, co ułatwia nawigowanie i korzystanie z tego sprzętu.

Wydajny akumulator: Zastosowany w odtwarzaczu akumulator jest wyjątkowo lekki, a jednocześnie pozwala on na nawet 20-godzinne słuchanie swoich ulubionych utworów bez przerwy. Znajduje się tu też opcja szybkiego ładowania, za sprawą której podłączenie sprzętu na 5 minut zapewnia możliwość słuchania muzyki przez dodatkowe 90 minut.

Ochrona słuchu: Opisywany model posiada funkcję SafeSound, dzięki której poziom dźwięku jest wciąż analizowany. Kiedy jest on zbyt duży, urządzenie natychmiast to sygnalizuje. Po takim sygnale głośność można dostosować samodzielnie lub skorzystać z opcji automatycznego zmniejszenia do bezpiecznego progu głośności.

 

 

 

 

Sandisk Clip Sport SDMX24-008G- G46K

 

Ranking odtwarzaczy MP4 nie byłby kompletny, gdyby nie znalazło się w nim urządzenie o nazwie Sandisk Clip Sport SDMX24-008G- G46K. To sprzęt posiadający wbudowaną pamięć 8 GB, dzięki której bez problemów pomieści on zbiór ulubionych utworów i albumów. Jeżeli tak duża pamięć okaże się mimo wszystko niewystarczająca, istnieje możliwość jej zwiększenia poprzez skorzystanie z czytnika kart pamięci.

Znajduje się tutaj również radio FM, w efekcie w dowolnym miejscu i o dowolnej porze można słuchać dostępnych stacji radiowych. Standardowo urządzenie jest w stanie odtwarzać piosenki w formacie nie tylko mp3, ale także flac, aac, wav, wma oraz ogg. Ekran o wielkości 1,44 cala ułatwia z kolei nawigowanie i zwiększa komfort użytkowania. Wymiary modelu wynoszą: 66 mm x 41 mm x 16 mm. Na podstawie tej informacji można wywnioskować, że jest on naprawdę niewielki i można go zabrać ze sobą wszędzie. Zmieści się on nie tylko do plecaka, ale też w kieszeni i każdej, nawet najmniejszej damskiej torebki.

Urządzenie Sandisk Clip Sport SDMX24-008G- G46K to odtwarzacz do zadań specjalnych, który zdoła pomieścić nawet bardzo dużą kolekcję muzyki. Jest on dodatkowo bardzo funkcjonalny i gwarantuje zadowolenie z jego użytkowania.

 

Zalety

Klips umożliwiający przypięcie: Na obudowie odtwarzacza znajduje się specjalny klips, z pomocą którego możemy przypiąć urządzenie tam, gdzie chcemy. Zwiększa to jego funkcjonalność i sprawia, że nawet w czasie intensywnego wysiłku fizycznego produkt nie będzie nam przeszkadzać.

Czas pracy: Na w pełni naładowanej baterii ten model może pracować nawet do 25 godzin, co może okazać się przydatne zwłaszcza w trakcie długiej podróży.

Intuicyjne menu: Menu tego odtwarzacza jest na tyle łatwe w obsłudze, że z pewnością szybko nauczymy się swobodnego korzystania z zakupionego produktu.

Jakość dźwięku: Model wyróżnia się bardzo dobrą jakością dźwięku, z odpowiednią ostrością głosu. Dzięki temu można wszystko wyraźnie usłyszeć, nawet najdrobniejsze szczegóły piosenek.

 

Wady

Nieciekawa kolorystyka: Dla wielu konsumentów podstawową wadą tego odtwarzacza jest wygląd menu. Choć samo w sobie jest łatwe w obsłudze, to jego kolorystyka może skutecznie zniechęcać do korzystania ze sprzętu.

 

 

 

 

Philips SA5AzU08KF

 

Urządzenie Philips SA5AzU08KF obsługuje takie formaty plików jak mp4, flac, wav, mp3, jpg oraz bmp. Jest ono w stanie odtwarzać nie tylko muzykę, ale również wideo. Wewnętrzna pamięć ma w tym przypadku pojemność 8 GB, a więc może ona pomieścić dość pokaźną kolekcję utworów.

Wymiary produktu wynoszą: 51 mm x 10 mm x 93,5 mm. Waży on jedynie 0,065 kg, co oznacza, że można go swobodnie zabrać ze sobą tak naprawdę wszędzie. Kompaktowe rozmiary i lekkość to jednak nie wszystko.

To sprzęt, który posiada takie udogodnienia, jak blokada klawiatury, regulacja ograniczenia głośności, jak również aktualizacja oprogramowania. To sprawia, że staje się on jeszcze bardziej wielofunkcyjny i komfortowy w użytkowaniu. Ponadto do zestawu dołączane są nie tylko słuchawki, ale też przewód USB, za pomocą którego można naładować akumulator po podłączeniu urządzenia do komputera. Kolorowy wyświetlacz LCD o przekątnej wynoszącej 5.6 cala ułatwia nawigację i pozwala dodatkowo na swobodne oglądanie filmów czy teledysków.

Odtwarzacz Philips SA5AzU08KF jest nie tylko niewielki i lekki, ale przede wszystkim funkcjonalny. Ze względu na to, że można w nim swobodnie oglądać pliki wideo, może się on w szczególności przydać w czasie długich podróży.

 

Zalety

Technologia FullSound: Zastosowanie nowoczesnej technologii FullSound sprawia, że ten dobry odtwarzacz mp4 do 150 zł daje wysokiej jakości dźwięk.

Długi czas pracy: Maksymalny czas pracy urządzenia wynosi 35 godzin w przypadku słuchania muzyki, a w przypadku oglądania wideo 6 godzin. To sprawia, że nie trzeba ładować akumulatora codziennie.

Technologia Bluetooth: Zastosowanie w tym produkcie technologii Bluetooth zapewnia możliwość bezprzewodowej łączności np. z komputerem czy smartfonem. Dzięki temu nie trzeba stosować żadnych kabli, co bywa uciążliwe.

 

Wady

Brak obsługi kart pamięci: Ten model nie obsługuje dodatkowych kart pamięci, mamy więc ograniczoną ilość miejsca na utwory.

Brak dyktafonu: Większość nowoczesnych odtwarzaczy mp3 i mp4 jest wyposażona w dyktafon, który może przydać się w niespodziewanych momentach. Wielu konsumentom przeszkadza, że tutaj nie ma takiej opcji.

 

 

 

 

Lebco PODO-151 

 

5.Lenco PODO-151Ranking odtwarzaczy mp4 zamyka Lenco PODO-151 – odtwarzacz z kolorowym ekranem TFT LCD o przekątnej 1.8 cala. Urządzenie obsługuje różne formaty plików audio, video oraz zdjęć. Odtwarzacz ma inteligentną funkcję ID3Tag, dzięki której możemy katalogować ulubioną muzykę według wykonawcy lub gatunku.

Jest to dobry i tani odtwarzacz mp4 z wbudowaną pamięcią o pojemności 4 GB, dzięki czemu na jednym urządzeniu zgromadzimy ulubioną muzykę i filmy. Urządzenie ma również wbudowany mikrofon, który pozwala na wykorzystanie sprzętu jako dyktafon.

Oprócz wbudowanej pamięci Lebco PODO-151 ma również czytnik kart SD obsługujący karty o pojemności do 8 GB. Nie można też zapomnieć o akumulatorze litowo-jonowym, dzięki któremu można słuchać muzyki przez 8 godzin bez przerwy lub też oglądać filmy przez 3,5 godziny. Do zestawu dołączono kabel, który służy do przesłania oraz zapisu plików na karcie pamięci urządzenia, a także umożliwia jego ładowanie. Lenco Podo 151 4GB ma ciekawy, nowoczesny design i jest dostępny w kolorze czarno-pomarańczowym.

Dodatkową funkcją jest krokomierz, który przyda się biegaczom – mierzy prędkość, spalone kalorie, czy dystans. W efekcie jest to jeden z najpopularniejszych modeli wśród biegaczy, którzy wyrażają się pozytywnie nie tylko o dodatkowych funkcjach, ale również o jakości dźwięku.

Produkt Lenco PODO-151 jest urządzeniem z wbudowaną pamięcią 4 GB oraz korektorem dźwięku, który umożliwia dostosowanie częstotliwości do danego gatunku muzycznego.

 

Zalety

Możliwość obsługi gier: Ten odtwarzacz może obsługiwać gry, co może okazać się wyjątkowo pomocne w czasie wyjątkowo długiej podróży, kiedy znudzi nam się już słuchanie muzyki.

Czytnik kart pamięci: Dzięki obecności czytnika kart pamięci microSD/SDHC można poszerzyć kolekcję piosenek oraz innych multimediów zgromadzonych w urządzeniu.

 

Wady

Brak odbiornika FM: Prezentowany odtwarzacz nie posiada wbudowanego radia FM, co dla wielu konsumentów jest podstawową wadą. Przez to nie można z jego pomocą słuchać ulubionych stacji radiowych.

Czas pracy baterii: Maksymalny czas pracy baterii urządzenia wynosi 8 godzin, a więc może ona się dość szybko rozładować przy ciągłym słuchaniu muzyki.

 

 

 


Produkty te nie są już dostępne

 

 

Apple iPod Nano MD475QB/A

 

1.Apple iPod Nano mD475QB-AFirma Apple to dobrze znana marka wszystkim użytkownikom elektroniki. IPhone w zaledwie kilka dni zyskał uznanie wśród klientów, a inne propozycje, w tym nowy iPod Nano mD475QB/A równie szybko podbiły ich serca. Jest to nowoczesny, ciekawy sprzęt, zwłaszcza dla gadżeciarzy.

To najlepszy odtwarzacz mp4, jaki znajdziemy na rynku. Przede wszystkim jego zaletą jest niezwykle cienka obudowa – zaledwie 5,4 mm. Ma też 2,5-calowy wyświetlacz Multi-Touch. Mimo, że jest to niewielkie, poręczne urządzenie, z łatwością obejrzymy na nim zdjęcia, czy filmy w nieco większym formacie. Wygodne przyciski w iPodzie pozwalają zmienić utwory, dostosowywać głośność, czy ich prędkość.

Obudowa Apple iPod Nano mD475QB/A została wykonana z anodyzowanego aluminium. Model ten jest dostępny w kilku zachwycających kolorach. Zwykły odtwarzacz do muzyki staje się przeszłością, gdy bierzemy do ręki iPoda Nano. Dużym atutem jest też DJ Genius – świetne rozwiązanie zastosowane w tym urządzeniu.

Jeden przycisk wystarczy, aby urządzenie samo znalazło dla nas piosenkę najlepiej pasującą klimatem do aktualnie słuchanego utworu. Wielu użytkowników tego sprzętu  za jego największą zaletę uznało wbudowany interfejs Bluetooth 4.0, umożliwiający połączenie iPoda z głośnikami lub bezprzewodowymi słuchawkami, a także zestawem w samochodzie.

 

 

Sony NWZE383B

 

2.Sony NWZE383BDruga pozycja na liście to odtwarzacz mp4 Sony NWZE383B o pojemności 4GB, dzięki czemu zmieścimy na nim wszystkie ulubione utwory. Można na nim odtworzyć muzykę oraz filmy. Jedyną wadą będzie bardzo mały wyświetlacz – zaledwie 1,77 cala LCD. Wbudowany akumulator zapewnia do 30 godzin słuchania muzyki. W zestawie znajdują się też słuchawki.

Technologia Clear Audio sprawia, że dźwięk ma naprawdę wysoką jakość, a dwie pozostałe – Clear Bass i Clear Stereo – pozwalają wydobyć każdy szczegół z odtwarzanej piosenki. Ponadto urządzenie ma możliwość kopiowania nagrań z biblioteki muzycznej metodą „przeciągnij i upuść”.

Równie proste jest przesyłanie muzyki – dzięki zgodności z różnymi formatami audio i wideo – wystarczy przeciągnąć, a potem upuścić wybrane pliki. Producent zadbał również o to, aby odtwarzane dźwięki miały wyrównaną głośność niezależnie od tego, jak zostały nagrane.

Oczywiście jest to zasługa kompresora dynamiki. Warto również wspomnieć, że urządzenie cieszy się sporą popularnością wśród użytkowników, co udowadniają pozytywne opinie o odtwarzaczach mp4 firmy Sony. Konsumenci tego modelu docenili nie tylko jakość produktu, ale również proste menu oraz dobry przekaz dźwięku.

 

 

Sony NWZ-E584

 

3.Sony NWZ-E584Trzecia propozycja to odtwarzacz Sony NWZ-E584 z pamięcią 8 GB. Urządzenie pozwala nawet na 77 godzin odtwarzania muzyki, przez co cieszy się dużą popularnością. Odtwarzacz jest wyposażony w tryb ClearAudio+, czyli system cyfrowego osłabiania hałasów oraz likwidowania nawet 98% niepożądanych dźwięków z zewnątrz. Sony NWZ-E584 ma również kompresor dynamiki, który wyrównuje poziomy dźwięku.

Nieważne, w jakiej głośności nagrano muzykę, odpowiedni poziom dźwięku zawsze będzie zachowany. Natomiast 5-pasmowy korektor kształtujący brzmienie pozwala na wzmacnianie i osłabianie pasm częstotliwości. Muzyka często jest sposobem na polepszenie nastroju lub zmniejszenie stresu, a system SensMe pozwoli na dopasowanie muzyki do aktualnego nastroju.

Wystarczy, że nagrania podzielimy na kanały tematyczne, dopasujemy nastroje i urządzenie umożliwi nam wybranie playlisty na każdą okazję. Model ten cieszy się dobrymi opiniami wśród klientów również ze względu na to, że odtwarza pliki w różnych formatach.

Natomiast duża pamięć pozwoli na zapisanie nawet 1800 utworów. Urządzenie ma również bardzo elegancki, stylowy i nowoczesny design. Natomiast 2 calowy ekran LCD umożliwia wygodne odtwarzanie plików wideo.

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (7 votes, average: 4.86 out of 5)
Loading...