Najlepszy telewizor 32 cale Full HD

Ostatnio aktualizowane: 20.01.20

 

Jaki telewizor 32 cale Full HD wybrać?

 

Telewizor to jedno z najbardziej popularnych urządzeń. Obecnie technologia jest na tak wysokim poziomie, że sprzęt tego typu charakteryzuje się dużą funkcjonalnością. Można na nim nie tylko oglądać telewizję, ale także filmy zapisane na dyskach przenośnych czy zdjęcia. Zwykle istnieje także możliwość korzystania z Internetu. Z uwagi na dużą liczbę dostępnych w sklepach telewizorów wiele osób zadaje sobie pytanie – jaki produkt wybrać? Odpowiedź na to pytanie nie jest prosta, jednak postaramy się przedstawić kilka wskazówek, które ułatwią Ci zakup. W artykule przedstawiamy także najlepsze telewizory Full HD o przekątnej 32 cali.

 

 

Część osób może się zastanawiać, dlaczego postanowiliśmy przedstawić modele 32-calowe. Stało się tak, ponieważ sprzęty tego typu można ustawić właściwie w każdym, nawet bardzo małym pomieszczeniu. Poza tym zapewniają dobrej jakości obraz.

Jeśli zastanawiamy się nad wyborem telewizora warto na samym początku wziąć pod uwagę to, czy dany model jest energooszczędny. Choć sprzęty tego typu nie pobierają zwykle wiele energii, warto kupić produkt przyjazny dla środowiska (najlepiej w klasie energetycznej A+). Kolejną kwestią, która okaże się niezwykle ważna np. w czasie remontu jest waga urządzenia. Nie powinna ona przekraczać 10 kg. Będziemy mieć pewność, że sprzęt można z każdej chwili przedstawić.

Jedną z najbardziej istotnych spraw jest oczywiście jakość obrazu. Prezentowane przez nas modele wyświetlają filmy w jakości FULL HD. Dzięki temu mamy zapewniony odpowiedni poziom rozrywki. Wyświetlany obraz jest porównywalny do tego w kinach. Z pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagających konsumentów. Warto sprawdzić, jakie technologie zastosowano w wybranym przez nas modelu, ponieważ wpływają one na komfort użytkowania. Niezwykle przydatna okazuje się opcja zredukowania zniekształceń obrazu. Każdy producent nazywa ją inaczej, dlatego warto dokładnie zapoznać się z opisem danego produktu. Niemniej ważne są funkcje, które pozwalają na bardzo dobre odwzorowanie kolorów. Ma to szczególne znaczenie podczas oglądania filmów czy fotografii. Najlepszy telewizor Full HD 32 cale w 2020 roku posiada także opcję Wi-Fi, która pozwala korzystać na urządzeniu z Internetu.

 

 

Telewizory 32 cale Full HD – ranking

 

 

Samsung UE32M5502 

 

W naszym zestawieniu nie mogło zabraknąć telewizora Samsung UE32M5502. Urządzenie ma rozdzielczość 1920 x 1080 pikseli. Pobór mocy jest równa 40 W. Telewizor jest energooszczędny i przyjazny środowisku.

Wymiary modelu są następujące: głębokość z podstawą – 20,75 cm, wysokość z podstawą – ok. 53 cm i szerokość – ok. 73 cm. Waga urządzenia wynosi 6,2 kg, więc jego przenoszenie nie jest trudne. Produkt ma funkcję Wi-Fi. Użytkownik ma więc możliwość korzystania z Internetu na telewizorze. Dzięki temu mamy dostęp do filmów online czy gier. Wyświetlany obraz ma bardzo dobrą jakość. Dzięki technologii Wide Color Enhancer Plus kolory są dobrze odwzorowane. Jest to szczególnie istotne podczas oglądania filmów. Ultra Clean View sprawia, że wszelkie zniekształcenia obrazu są zredukowane, co pozytywnie wpływa na jakość odbioru.

Urządzenie ma m.in. gniazdo USB, co umożliwia podłączenie dysku zewnętrznego. Do zestawu dołączony jest pilot. Jak zapewniają konsumenci, jest on łatwy w obsłudze i odpowiednio wyprofilowany. Obsługa prezentowanego telewizora jest prosta.

 

 

 

 

Sony Bravia KDL-32WD750 

 

Produktem polecanym przez konsumentów jest Sony Bravia KDL-32WD750. Ten 32-calowy telewizor FULL HD uznawany jest za jeden z lepszych modeli dostępnych na rynku. Produkt objęty jest 24-miesięczną gwarancją producenta. Pobór energii wynosi 40 W. Roczne zużycie prądu to ok. 58 kWh.

Wymiary prezentowanego produktu są następujące: głębokość – 21,8 cm, szerokość – 71,7 cm i wysokość – 47,4 cm. Wszystkie wartości podane są z uwzględnieniem podstawy. Waga urządzenia to 6,4 kg. Sprzęt ma wbudowany system łączności Wi-Fi, co umożliwia podpięcie smartfonu czy tabletu Na obudowie znajdują się m.in. złącza USB i HDMI. Istnieje możliwość podłączenia do telewizora dysku zewnętrznego o pojemności do 2 TB. Możemy nagrywać na niego programy telewizyjne.

W zestawie otrzymujemy pilot z bateriami, kabel zasilający, zasilacz sieciowy, podstawę, a także czytelną instrukcję obsługi. Opinie konsumentów na temat tego modelu są pozytywne. Użytkownicy uważają, że jakość wyświetlanego obrazu jest bardzo dobra. Telewizor spełni oczekiwania nawet bardzo wymagających osób.

 

 

 

 

Philips 32PHT4112

 

Philips 32PHT4112 to telewizor Full HD 32 cale w dobrej cenie. Prezentowane urządzenie ma szerokie zastosowanie. Odtwarza wiele formatów wideo (np. AVI, MKV i MPEG). Wbudowane głośniki umożliwiają słuchanie muzyki. Warto dodać, że model ma wbudowany czytnik kart pamięci. Jest to duże ułatwienie, gdy chcemy odtwarzać zdjęcia lub filmy.

Wymiary telewizora z podstawką są następujące 72,65 cm x 47,9 cm x 18,46 cm. Jego waga wynosi 4,8 kg. Urządzenie ma technologię Digital Crystal Clear. Dzięki niej wyświetlany obraz wygląda naturalnie. Zachowany zostaje odpowiedni kontrast, co sprawia, że oglądanie filmów jest przyjemne.

Prezentowany sprzęt jest ceniony przez konsumentów. Uważają oni, że stosunek ceny do jakości wykonania jest bardzo atrakcyjny. Model można kupić za stosunkowo niewielką kwotę. Jakość odtwarzanego obrazu i dźwięku jest bardzo dobra. Dzięki temu mamy zapewnioną rozrywkę.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subskrybuj  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...
DMCA.com Protection Status