Najlepszy radioodtwarzacz Philips

Ostatnio aktualizowane: 10.08.20

 

Jaki radioodtwarzacz Philips wybrać?

 

Coraz częściej do słuchania muzyki wykorzystujemy urządzenia mobilne, nie oznacza to jednak, że powinniśmy całkowicie zrezygnować ze standardowych radioodtwarzaczy. W każdym domu czy samochodzie przyda się tego typu sprzęt. Na rynku znaleźć można najróżniejsze modele, które różnią się wyglądem, ceną lub parametrami, przez co niedoświadczonemu użytkownikowi ciężko wybrać coś dla siebie. W niniejszym artykule nie tylko podpowiemy Ci, czym kierować się podczas zakupów, ale również postaramy się odpowiedzieć na pytanie, co wyróżnia najlepszy radioodtwarzacz Philips w 2020 roku.

 

 

Philips to holenderski producent, zajmujący się sprzedażą artykułów gospodarstwa domowego, żarówek, maszynek do golenia czy sprzętu elektronicznego. W ofercie marki znajdziemy również szeroki wybór radioodtwarzaczy, wyróżniających się wysoką jakością, nowoczesnym designem i zaawansowaniem technologicznym. Philips to sprawdzona firma, dlatego nabywając jej produkt można mieć pewność, że spełni on nasze oczekiwania.

Kupując nowy sprzęt, zwróćmy uwagę na jego sposób zasilania. Niektóre urządzenia mogą być zasilane jedynie z gniazdek sieciowych, podczas gdy inne mogą czerpać energię także z baterii czy akumulatorów. Przed kupnem zastanówmy się, czy sprzęt będzie używany jedynie w domu czy może będziemy go zabierać ze sobą w teren.

Istotna jest także funkcjonalność urządzenia. Najlepsze radioodtwarzacze Philips wyposażone są nie tylko w czytnik płyt CD i DVD, ale również czytnik kart SD, port USB czy stacje dokujące do smartfonów. Dzięki nim możemy puścić ulubione utwory wprost z urządzenia mobilnego lub pendrive’a. Wygodnym rozwiązaniem jest także dodatkowy pilot, który zwiększa komfort obsługi sprzętu.

Nie bez znaczenia jest również moc i ilość głośników. Im będzie ona większa, tym sprzęt będzie grał głośniej. Miejmy na uwadze również wagę odtwarzacza. Mobilny radioodbiornik zwykle nie powinien ważyć więcej niż 4-5 kg. Poza tym sprawdźmy także rodzaj radia, które może być cyfrowe z automatycznym strojeniem lub analogowe, które należy samodzielnie stroić. Warto wybrać technologię cyfrową, która jest nowocześniejsza i dużo prostsza w obsłudze.

 

 

Radioodtwarzacze Philips – Ranking

 

 

Philips AZ787 

 

Jeśli szukasz wysokiej jakości, nowoczesnego radioodtwarzacza, który rozkręci każdą imprezę, model Philips AZ787 powinien Cię zainteresować.

Jest to przenośny, cyfrowy odtwarzacz CD, wyposażony w bezpośrednie połączenie USB. Model ten umożliwia słuchanie muzyki cyfrowej w formacie MP3 i WMA i dzięki systemowi głośników Bass Reflex zapewnia głębokie i potężne brzmienie basów.

Urządzenie posiada cyfrowe radio, które bardzo szybko się stroi. Wystarczy znaleźć żądaną stację oraz nacisnąć i przytrzymać przycisk programowania. Poręczny pilot zdalnego sterowania zapewnia większą wygodę użytkowania, a dzięki wyłącznikowi czasowemu możemy określić, przez ile czasu chcemy słuchać muzyki przed zaśnięciem.

Moc urządzenia wynosi 12 W, a jego wymiary to 43,5 cm x 27 cm x 17 cm. Mimo, iż jest to jedna z najdroższych propozycji w naszym zestawieniu, jest ona pozytywnie oceniana przez konsumentów. W swoich opiniach podkreślają oni, że odtwarzacz gra ładnie, głośno i czysto oraz ma bogate możliwości i wyposażenie.

 

 

 

 

Philips AT10

 

W naszym rankingu nie mogło zabraknąć modelu Philips AT10. Jest to radioodtwarzacz Philips w dobrej cenie, charakteryzujący się wysoką jakością dźwięku oraz solidnym wykonaniem.

Philips AT10  to niewielki, wielofunkcyjny, przenośny sprzęt, przy użyciu którego możemy przesyłać dźwięk przez Bluetooth lub skorzystać z radia FM, wejścia audio, pamięci USB lub karty SD. Dzięki zastosowaniu portu AUDIO-IN, możemy na nim także słuchać muzyki bezpośrednio ze swojego urządzenia mobilnego.

Model ten zasilany jest akumulatorem, dzięki któremu jest mobilny i sprawia, że nie musimy męczyć się ze zbyt krótkim przewodem. Bateria pozwala na 20 godzin nieprzerwanego odtwarzania muzyki lub słuchania radia, bez konieczności dodatkowego ładowania.

Moc odtwarzacza to 3 W, a jego wymiary wynoszą 23,9 cm x 10,4 cm x 12,7 cm. Warto wziąć także pod uwagę bardzo pozytywne opinie na temat tego modelu, które sprawiają, że sprzedaje się on bardzo szybko. Użytkownicy doceniają go przede wszystkim za funkcjonalność i ciekawy design.

 

 

 

 

Philips AZ780

 

Nasze zestawienie nie byłoby kompletne bez modelu Philips AZ780. Jest to przenośny odtwarzacz muzyczny, dzięki któremu możemy cieszyć się ulubioną muzyką w dowolnym miejscu.

Model ten wyposażony jest w port USB, dzięki któremu możemy odtwarzać wybrane utwory, które na przykład przechowujemy na komputerze. Sprzęt umożliwia także słuchanie muzyki cyfrowej w formacie MP3 i WMA, a dzięki możliwości podłączenia do portu AUDIO-IN, możemy przesłać pliki również z urządzeń mobilnych.

Odtwarzacz wyposażony jest w cyfrowe radio, które stroi się przy użyciu jednego przycisku. Dzięki poręcznemu pilotowi, jego obsługa jest bardzo łatwa. Poza tym posiada on wyłącznik czasowy, który pozwala zasypiać podczas słuchania ulubionej muzyki.

Wymiary sprzętu to 43,5 cm x 27 cm x 17 cm, a jego moc wyjściowa wynosi 2 W. Osoby, które zdecydowały się na zakup tego produktu zgodnie twierdzą, że jest to przyzwoity sprzęt dostępny za rozsądną cenę. Poza tym użytkownikom przypadły do gustu jego intuicyjna obsługa i atrakcyjny wygląd.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status