ᐅ Dobre radiobudziki Philips – ranking i opinie

Najlepszy radiobudzik Philips

Ostatnio aktualizowane: 11.12.19

 

Jaki radiobudzik Philips wybrać?

 

Mogłoby się wydawać, że budziki stacjonarne są reliktem przeszłości i nikt ich nie używa. Nic bardziej mylnego. Duża część osób preferuje używanie takich modeli, gdyż są znacznie głośniejsze od alarmów w telefonach komórkowych. Ponieważ wstanie o poranku nie jest proste, polecamy Ci najlepszy radiobudzik Philips w 2019 roku. Znalezienie takiego modelu nie jest najprostsze. Zachęcamy do lektury naszego poradnika, z którego dowiesz się, na co zwrócić uwagę.

Przedmiotem artykułu są urządzenia marki Philips, czyli jednej z najbardziej rozpoznawalnych firm na świecie, która trudni się produkcją AGD i elektroniki użytkowej. Producent oferuje bogatą ofertę golarek, ekspresów do kawy, pralek, odtwarzaczy CD oraz wysokiej jakości słuchawek.

Tym, co wyróżnia radiobudziki jest możliwość budzenia się do rytmu dobrej muzyki ulubionej stacji radiowej. Odtwarzany utwór będzie nadawany w wysokiej jakości bez zniekształceń. Jest to bardzo dobra opcja, gdyż wielu lekarzy jest zdania, że takie rozpoczęcie dnia lepiej wpływa na naszą produktywność i zdrowie psychiczne.

Najważniejszą cechą dobrych modeli jest widoczna godzina na wyświetlaczu. Nie ważne, czy preferujesz zegarek wskazówkowy czy elektroniczny, istotne jest, by tarcza (lub ekran) były duże. Pozwoli to nam poprawnie odczytać godzinę. Cyfry powinny być duże oraz czytelne, byśmy nie pomylili się w ich odczytaniu.

Najlepsze radiobudziki Philips muszą być również proste w obsłudze. W czasie ustawiania alarmu ważny jest czytelny panel sterowania, który umożliwi szybkie wybranie szukanej opcji. Wiele dobrych sprzętów oferuje tryb intensywnego budzenia, który cechuje się bardzo głośnym alarmem. Jest to najlepszy tryb pracy dla osób o głębokim śnie. Inni z kolei preferują dźwięk, który stopniowo zwiększa swoją intensywność. Jednak te opcje są bardzo głośne i mogą obudzić innych mieszkańców, dlatego dobrze, by budzik był wyposażony w funkcję wibracji. Warto również zastanowić się nad inwestycją w model z opcją drzemki, która aktywuje się po wciśnięciu odpowiedniego przycisku.

W przypadku radiobudzików, koniecznie upewnij się, że urządzenie ma możliwość zapamiętania Twoich ulubionych stacji. Pozwoli to na oszczędność czasu, gdyż nie będziemy zmuszeni, co wieczór ponownie ich programować.

 

 

Radiobudziki Philips – ranking

 

 

Philips AJ3200/12

 

Model Philips AJ3200/12 to jeden z najczęściej wybieranych radiobudzików. Powodem jest możliwość podłączenia do niego smartfona, dzięki temu rano jego bateria będzie w pełni naładowana. Podstawki do ładowania są uniwersalne, więc umieścisz na nich aparat dowolnej marki.

Największą zaletą produktu jest to, że w momencie pobudki usłyszysz swoją ulubioną stację radiową. Dzieje się tak, gdyż sprzęt, jako domyślny ustawia ostatnio odtwarzany kanał. Urządzenie posiada też funkcję drzemki, którą aktywuje przycisk powtarzania budzenia. Dzięki temu po 9 minutach ponownie rozlegnie się dźwięk alarmu. Co więcej, produkt posiada podwójny budzik, który może działać o różnych porach. Sprawia to, że ze sprzętu mogą korzystać aż dwie osoby.

Największą zaletą budzika jest to, że dźwięk alarmu sukcesywnie rośnie. Oznacza to, że w pierwszej chwili do naszych uszu dojdzie cicha muzyka, która stopniowo będzie podgłaśniana. Pozwoli to na łagodne obudzenie się. Obsługa budzika jest bardzo prosta, dlatego wiele osób zdecydowało się na jego zakup.

 

 

 

 

Philips AJ3400/12

 

Radiobudzik Philips AJ3400/12 to bardzo dobry model, który zapewni Ci stopniowe i w pełni komfortowe budzenie się. Czynności towarzyszyć będą dźwięki ulubionej stacji radiowej, co pozwoli na przyjemne rozpoczęcie dnia.

Urządzenie cechuje się dobrym, wyraźnym brzmieniem, dzięki czemu nawet osoby o mocnym śnie nie będą mieć problemów ze wstawianiem. Na ekranie przez cały czas wyświetla się podświetlona godzina, którą łatwo odczytać dzięki dużym literom. Największą zaletą modelu jest wbudowane, awaryjne źródło zasilania, która zapewni jego pracę, mimo awarii prądu. Strojenie radia odbywa się metodą cyfrową, co znacznie ułatwia zadanie. Oznacza to, że po wybraniu ulubionej stacji, system ją zapamięta i będzie ją odtwarzał do czasu jej zmienienia.

Model może być używany przez dwie osoby na raz, gdyż posiada możliwość ustawienia 2 różnych budzików o innych porach. Urządzenie ma opcję 9-minutowej drzemki. Kolejną cechą, którą docenili konsumenci jest prosta obsługa i bardzo intuicyjne ustawianie godziny i pracy sprzętu. Dzięki temu ten radiobudzik Philips w dobrej cenie to model godny polecenia każdemu, kto ma problem z wczesnym wstawaniem.

 

 

 

 

Philips AJB3552

 

Nowoczesny budzik Philips AJB3552 to produkt, który będzie się dobrze prezentował w nowoczesnej sypialni. Model obudzi Cię dźwiękami muzyki z ulubionej stacji radiowej, dzięki czemu zaczniesz dzień nastrojony pozytywną energią.

Do atutów modelu należy zaliczyć duży, czytelny wyświetlacz, z którego bez trudu odczytamy aktualną godzinę. Do tego odtwarzany dźwięk jest bardzo czysty, więc szybko dotrze do naszych uszu, co na pewno nas obudzi. Muzyka odtwarzana jest bez zakłóceń, co potwierdziło wielu użytkowników. Do wyboru masz dużą liczbę stacji radiowych, a do tego po wyborze jednej, system zapamięta ją, jako domyślną. Jeśli jednak zdecydujesz ją zmienić, wybór nowej na pewno okaże się prosty, dzięki stacji cyfrowej DAB. Oznacza to, że kanał możesz wyszukać po jego nazwie.

Łatwa obsługa i wiele stacji do wyboru to główne powody, które skłoniły konsumentów do zakupu tego modelu. Jest on również wyposażony w funkcję drzemki, która trwa 9 minut. Urządzenie umożliwia ustawienie 2 osobnych alarmów dla 2 osób.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...
DMCA.com Protection Status