Najlepszy radiobudzik Blaupunkt

Ostatnio aktualizowane: 29.05.20

 

Jaki radiobudzik Blaupunkt wybrać?

 

Poranne wstawanie to dla wielu z nas prawdziwe wyzwanie. Niektórzy próbują umilić sobie pobudkę ustawiając jako budzik swoją ulubioną piosenkę lub korzystając ze specjalnych aplikacji na smartfona, zapewniających tzw. inteligentne budzenie. Ciekawą alternatywą może być radiobudzik, czyli urządzenie budzące dźwiękami płynącymi z radia. Jeżeli i Ty marzysz o tego typu produkcie, przeczytaj nasz poradnik i umieszczony na końcu ranking. Znajdziesz tu nie tylko kilka wskazówek, ale też 3 warte zainteresowania modele Blaupunkt.

Marka Blaupunkt wywodzi się z Niemiec i już od wielu lat gości na rynku polskim. Specjalizuje się ona w produkcji różnego rodzaju radioodbiorników. W ofercie firmy możemy znaleźć m.in. radia samochodowe, domowego użytku, jak również radiobudziki, które zdecydowanie należą do jednych z najlepszych wśród tego typu produktów.

Jeżeli chcesz kupić najlepszy radiobudzik Blaupunkt w 2020 roku, musisz przede wszystkim znaleźć model o odpowiednim rozmiarze i posiadający wszystkie niezbędne opcje. Zwykle takie produkty i tak są niewielkie, jednak zawsze warto rozejrzeć się i sprawdzić praktyczność oraz funkcjonalność kilku różnych. Może się okazać, że kupując radiobudzik bez przyjrzenia się jego specyfikacji szybko się rozczarujesz, ponieważ mimo niewielkiego rozmiaru i dopasowania do wystroju sypialni nie ma on wszystkich potrzebnych funkcji.

Urządzenia, o których mówi się, że są to najlepsze radiobudziki Blaupunkt, powinny umożliwić Ci zapisanie w pamięci swoich ulubionych stacji radiowych. Taka opcja sprawi, że nie będziesz musiał za każdym razem ustawiać konkretnej częstotliwości ręcznie, co po pewnym czasie z pewnością stanie się uciążliwe. Dobry sprzęt umożliwi zapisanie minimum 10 pozycji, a zwykle im więcej ich będzie, tym lepiej.

Nie zapomnij też o sprawdzeniu sposobu zasilania radiobudzika. Odradzamy modele zasilane wyłącznie bateriami, gdyż te szybko się wyczerpują, a ich wymiana generuje dodatkowe koszty. Poza tym istnieje duże ryzyko, że nie zauważysz rozładowania baterii, przez co możesz zaspać do pracy czy szkoły. Znacznie lepszym wyborem będzie produkt zasilany sieciowo, z wbudowanym dodatkowo akumulatorem. Takie rozwiązanie sprawi, że nawet w przypadku przerwy w dostawie prądu urządzenie będzie działać i obudzi Cię o odpowiedniej porze.

Dobry radiobudzik powinien mieć też wyraźny wyświetlacz. W tym przypadku możesz wybierać pomiędzy modelami z wyświetlaczem LCD lub diodowym. Tu wiele zależy od Twoich preferencji i tego, czy sprzęt ma świecić cały czas, czy tylko po naciśnięciu przycisku. Dla wielu osób opcja ciągłego wyświetlania godziny jest wygodniejsza, gdyż w ten sposób można mieć czas zawsze pod kontrolą.

 

 

Radiobudziki Blaupunkt – ranking

 

 

Blaupunkt CR15WH

 

Pod nazwą Blaupunkt CR15WH skrywa się radiobudzik z bardzo dużym wyświetlaczem, za sprawą którego nawet z dużej odległości można bez problemów odczytać godzinę. Cechą wyróżniającą prezentowany model jest z pewnością port USB znajdujący się na tylnej ściance. Dzięki niemu można naładować baterię w swoim smartfonie bez konieczności podłączania ładowarki do gniazdka.

Produkt CR15WH pozwala ustawić pojedynczy alarm, alarm aktywowany w dni powszednie od poniedziałku do piątku, jak również alarm uruchamiający się wyłącznie w weekend lub każdego dnia bez przerwy. To sprawia, że urządzenie obudzi Cię zawsze, gdy będziesz tego potrzebować. Powyższy sprzęt ma też funkcję drzemki, która pozwoli wybudzić się ze snu stopniowo.

Według konsumentów jest to radiobudzik Blaupunkt w dobrej cenie, który może umilić wczesne wstawanie z łóżka. Dla wielu dużą zaletą jest to, że znajduje się tutaj funkcja wyłącznika czasowego. Po jej aktywowaniu można zasnąć przy dźwiękach swojej ulubionej stacji, a urządzenie wyłączy się automatycznie po określonym czasie.

 

 

 

 

Blaupunkt CR12BK

 

Jeśli zależy Ci na kupnie radiobudzika wyróżniającego się funkcjonalnością i designem, przyjrzyj się w szczególności modelowi Blaupunkt CR12BK. Umożliwia on zapisanie 10 stacji radiowych, w efekcie nie trzeba każdorazowo wyszukiwać jej ręcznie. Znajduje się tu opcja podwójnego alarmu, jak również drzemki, co zwiększa funkcjonalność prezentowanego urządzenia.

Produkt może każdego dnia budzić Cię nie tylko dźwiękami radia, ale i specjalnego sygnału dźwiękowego. Możesz więc wybrać opcję, która jest dla Ciebie bardziej odpowiednia. Do cech charakterystycznych modelu CR12BK można zaliczyć m.in. obecność zewnętrznego czujnika, za pomocą którego na wyświetlaczu pokazuje się temperatura pomieszczenia oraz na zewnątrz.

Jak twierdzą konsumenci, jest to radiobudzik godny polecenia wszystkim osobom, którym codzienne wstawanie sprawia wiele trudności. Według nich wstawanie przy dźwiękach swojej ulubionej stacji radiowej jest o wiele przyjemniejsze. Efektowny design sprzętu sprawia z kolei, że jest on doskonałą ozdobą sypialni.

 

 

 

 

Blaupunkt CRP7WH

 

Radiobudzik Blaupunkt CRP7WH charakteryzuje oryginalny, zakrzywiony wyświetlacz. Poziom jego jasności można z łatwością regulować i dostosować do własnych potrzeb. Prezentowane przez nas urządzenie zostało wyposażone również w funkcję projektora, który po naciśnięciu odpowiedniego przycisku wyświetla godzinę na suficie, co ułatwia jej odczytanie w nocy.

Obecność portu USB na obudowie produktu sprawia, że z łatwością naładujesz swojego smartfona, bez potrzeby szukania ładowarki. Jeżeli chodzi o zasilanie, to w tym przypadku możliwe jest podłączenie radiobudzika do gniazdka lub włożenie baterii. To sprawia, że opisywany sprzęt będzie działać nieprzerwanie, dzięki czemu zawsze wstaniesz na czas.

Z opinii wydawanych przez konsumentów można wywnioskować, że do podstawowych zalet modelu CRP7WH zalicza się głównie oryginalny wygląd, dwa rodzaje alarmu, a także możliwość zapisania w pamięci 10 stacji radiowych. Wszystkie te funkcje sprawiają, że korzystanie z produktu jest bardzo komfortowe, a codzienne wstawanie staje się łatwiejsze.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status