Najlepszy odtwarzacz mp4 Philips 

Ostatnio aktualizowane: 10.08.20

 

Jak wybrać najlepszy odtwarzacz mp4 Philips?

 

Jeszcze kilka lat temu odtwarzacze MP3 były szczytem techniki, jednak obecnie zaczynają być wypierane przez odtwarzacze MP4, które są jakby rozszerzeniem modelu MP3. Takie poręczne urządzenie możemy łatwo zabrać ze sobą, będzie świetnym kompanem w siłowni, czy podczas uprawiania joggingu. A jeśli mamy dzieci przyda się w podróży, by maluchy nie nudziły się podczas długiej jazdy samochodem, czy samolotem.

 

 

Obecnie w sklepach jest bardzo dużo modeli tego typu, wachlarz cenowy jest bardzo duży, mamy także wybór, co do producenta. Jeśli wahasz się nad zakupem modelu firmowego, lub tak zwanego „no brand” to polecamy modele znanych producentów. Takie firmy działają na rynku wiele lat, oznacza to, że mają doświadczenie w produkcji urządzeń tego typu, możemy więc być pewni, że zakupiony produkt będzie dobrej jakości. A jeśli będziemy mieli problem z zakupionym produktem, łatwiej otrzymamy pomoc w serwisie. Dlatego też polecamy produkty marki Philips. Firma ta powstała w 1891 roku w Eindhoven (Holandia). Gerard Philips i jego ojciec Frederik rozpoczęli produkcję lamp i innych produktów elektronicznych. Obecnie Philips, czy Koninklijke Philips N.V. to wielomiliardowa firma, która w swoim bogatym portfolio ma również odtwarzacze MP4.

Jednak decyzja, co do producenta sprzętu to nie wszystko. Sam Philips produkuje kilka różnych modeli sprzętu tego typu. Na co więc powinniśmy zwrócić uwagę podczas zakupów? Pierwszy, istotny parametr to pamięć urządzenia. W końcu to od niej zależy ile plików i jakiej jakości będziemy mogli przechowywać. Jeśli wybrany przez nas model ma małą pamięć to sprawdź jeszcze, czy posiada gniazdo kart pamięci. W przypadku, gdy jest w nie wyposażone możemy pamięć „dołożyć” wkładając do gniazda np. kartę micro SD i tym samym zyskujemy więcej miejsca do przechowywania ulubionej muzyki.

Kolejny, ważny aspekt to odtwarzane formaty. By uniknąć rozczarowania sprawdź, w jakim formacie są Twoje pliki i upewnij się, że wybrany przez Ciebie model MP4 je odtwarza. W przeciwnym razie zakupione urządzenie może okazać się bezużyteczne, bo nie będziesz miał plików, które na nim będziesz mógł odtwarzać. Najlepszy odtwarzacz MP4 Philips w 2020 roku jest w stanie odtworzyć szeroką gamę formatów, w których zapisane są pliki muzyczne, wideo oraz obrazy.

Często osoby poszukujące MP4 zwracają szczególną uwagę na rozmiar ekranu. W naszej opinii jest to parametr drugiej kolejności. Jednak, jeśli poszukujesz tego typu urządzenia do odtwarzania plików wideo to rzeczywiście będzie miał on duże znaczenie.

A teraz, uzbrojony w wiedzę możesz sprawdzić, czy znajdziesz wymarzony model MP4 w naszym mini zestawieniu poniżej.  

 

 

Odtwarzacze mp4 Philips – Ranking

 

 

Philips SA4VBE04KF 

 

Jeśli zastanawiasz się, jaki jest najlepszy odtwarzacz MP4 Philips w dobrej cenie to koniecznie sprawdź parametry Philips SA4VBE04KF. Jest to urządzenie z ekranem o przekątnej 1,8 cala i rozdzielczości 160 x 128 pikseli. W środku znajdziemy pamięć wewnętrzną o wielkości 4 GB oraz akumulator Li-Pol pozwalający na odtwarzanie muzyki do 20 godzin i odtwarzania wideo do 4 godzin.

Ten sprzęt pozwala na odtwarzanie nie tylko formatów MP4, lecz również MP3, JPEG, FLAC, WAV czy WMA. Użytkownik może cieszyć się pełnią dźwięku, nawet, gdy odtwarza muzykę skompresowaną dzięki technologii FullSound, która przywraca skompresowanej muzyce pełne brzmienie do jakości z płyt CD. Philips zastosował także technologie ID3 Tag. Dostarcza ona wszystkich niezbędnych informacji o odtwarzanych plikach, jak tytuł, nazwę albumu, imię artysty. Oprócz odtwarzania nagranych plików, za pomocą Philips SA4VBE04KF możemy również słuchać radia.

Co więcej, możesz nagrywać muzykę bezpośrednio z radia. Urządzenie ma wbudowaną pamięć 30 stacji radiowych. Osoby, które zdecydowały się na zakup tego sprzętu przekazują, że odtwarza on muzykę w bardzo dobrej jakości. Dodatkowo ładnie się prezentuje, a wbudowany akumulator pozwala na długą pracę urządzenia.

 

 

 

 

Philips SA5AzU08KF 

 

W kategorii: najlepsze odtwarzacze MP4 Philips znajduje się także Philips SA5AzU08KF. Jest to małe urządzenie o wymiarach 93,5 x 51 x 10 mm i wadze 65 gram, charakteryzuje się ono wyświetlaczem LCD o przekątnej 5,6 cala (320 x 240 pikseli). Wbudowany akumulator Li-Pol pozwala na 35 godzin odtwarzania muzyki, lub 6 godzin oglądania filmów. Formaty, które urządzenie jest w stanie otworzyć to m.in. MP3, MP4, WMA, JPEG, BMP czy FLAC. Philips SA5AzU08KF został wyposażony w wiele nowoczesnych technologii.

Mamy tutaj wbudowany Bluetooth, który pozwala na bezprzewodową transmisję danych. Możesz przesyłać muzykę z telefonu lub laptopa bez użycia kabla. A dzięki opcji Bluetooth AVRCP urządzenie może służyć za pilot. Będziemy więc w stanie za jego pomocą przewijać, zatrzymywać czy zgłośnić puszczaną muzykę.  Natomiast technologia FullSound zapewnia wysokiej jakości brzmienie, nawet skompresowanych plików.

Ten odtwarzacz MP4 został wyposażony w pamięć wewnętrzną o wielkości 8 GB, dodatkowo w zestawie znajdziemy kabel USB oraz słuchawki. Według użytkowników jest to dobry sprzęt, który charakteryzuje się łatwą obsługą i bardzo dobrą jakością dźwięku.

 

 

 

 

Philips SA4VBE08KF 

 

Kupując produkty elektroniczne marki Philips możemy być pewni, że będą one wysokiej jakości. Tak też jest w przypadku odtwarzacza MP4 Philips SA4VBE08KF. Jest to urządzenie, które pozwoli nie tylko odtwarzać muzykę i filmy, za jego pomocą posłuchamy także radia. Dodatkowo sprzęt umożliwia zapamiętanie aż 30 stacji radiowych. Philips SA4VBE08KF został wyposażony w kolorowy ekran LCD o przekątnej 1,8 cala (4,6 cm) i rozdzielczości 160 x 128 pikseli.

Znajdziemy tutaj także baterię Li-Pol, która pozwala odtwarzać muzykę do 20 godzin lub wideo do 4 godzin. Dodatkowo została ona wyposażona w szybkie, 5 –minutowe ładowanie, które umożliwia dalsze słuchanie muzyki do 90 minut. Jeśli jesteśmy w podróży istnieje więc szansa, że po takim mini-doładowaniu urządzenie wytrzyma do powrotu do domu. Sprzęt odtwarza m.in. MP4, MP3, WAV, WMA, FLAC, JPEG, BMP.

Natomiast został wyposażony m.in. w technologię FullSound, która dodaje szczegółowych brzmień skompresowanym plikom oraz funkcję SafeSound chroniącą nasz słuch przed uszkodzeniem. Czytając pozostawione przez użytkowników opinie nie dziwi fakt, że są one pozytywne. Jako największe zalety konsumenci wskazują dobrą jakość dźwięku oraz łatwość użytkowania.

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status