Najlepszy odtwarzacz mp3 dla dzieci

Ostatnio aktualizowane: 21.09.18

 

Jakie odtwarzacze mp3 dla dzieci wybrać?

 

Wiele codziennych czynności przychodzi nam prościej, gdy w czasie ich wykonywania słuchamy muzyki. Przydaje się ona również, gdy chcemy się odprężyć i zapomnieć o codziennym stresie. Szczególnie ważne jest to w przypadku dzieci, którym muzyka pomaga w odrabianiu zadań domowych. Jednak, aby było to możliwe, niezbędne jest posiadanie dobrego sprzętu do odtwarzania ulubionych utworów. Dlatego, aby pomóc Tobie i innym rodzicom, przygotowaliśmy ten oto poradnik. Wytłumaczymy Ci w nim, na co powinieneś zwrócić uwagę, i jakie cechy powinien posiadać dobrej jakości sprzęt. Co więcej, na końcu tego artykułu zamieściliśmy niewielki ranking, w którym znajdziesz trzy najlepsze odtwarzacze mp3 dla dzieci.

Decydując się na zakup takiego sprzętu koniecznie zwróć uwagę na pamięć modelu. To od tego parametru zależy, ile utworów, zdjęć, czy nawet filmów będziesz w stanie zmieścić. W odtwarzaczach wyróżniamy kilka typów przechowywania danych. Pierwszym jest pamięć flash, która jest odporna na uszkodzenia mechaniczne. Urządzenia, które ją posiadają zalecane są szczególnie ruchliwym dzieciom, które lubią słuchać muzyki w czasie ćwiczeń. Wiedz jednak, że takie produkty posiadają niewielki wyświetlacz. Wiąże się to z małym zużyciem energii, jednak obejrzenie filmu jest utrudnione. Decydując się na zakup takiego modelu dla swojego dziecka musisz pamiętać, że maksymalna pamięć sprzętu wynosi 16 GB.

Profesjonalne urządzenia posiadają pamięć HDD, czyli wbudowany dysk twardy, który pozwala na przechowanie nawet 160 GB danych, czyli około 5333 utworów muzycznych w formacie mp3. Jeśli planujesz zakup takiego modelu, musisz wiedzieć, że zużywa on dość dużo energii. Z tego powodu, takie urządzenia nie są polecane na długie wyprawy, gdyż trzeba je regularnie ładować.

Zapewne zastanawiasz się, jaka powinna być pamięć, i które z dostępnych rozwiązań powinien posiadać najlepszy odtwarzacz mp3 dla dzieci w 2018 roku. Zdecydowanie poleca się pamięć flash. Jeśli okaże się, że oferowana pojemność nie jest wystarczająca, zawsze możesz rozbudować urządzenie. Wystarczy zakupić kartę z pamięcią. Aby upewnić się, że interesujące Cię urządzenie będzie w stanie ją odczytać, zobaczy , czy w opisie technicznym występuje oznaczenie „microSD”, „SD” lub „SDHC”.

 

 

Odtwarzacze mp3 dla dzieci – Ranking

 

 

Sencor SFP 5662 Hello Kitty

 

Wiele osób, które poszukują dobrej jakości odtwarzacza mp3 dla swoich pociech, decyduje się na zakup SFP 5662 Hello Kitty marki Sencor. Powodem popularności urządzenia jest jego ciekawy design, w stylu popularnej maskotki Hello Kitty. Na pewno przypadnie to do gustu najmłodszym.

Prezentowany produkt posiada wewnętrzną pamięć 4 GB, co pozwoli na przechowywanie ulubionych piosenek Twojej pociechy oraz audiobooków z lekturami. Jeśli jednak oferowana przestrzeń okaże się zbyt mała, możesz ją poszerzyć. Bowiem urządzenie posiada specjalny slot na karty microSD. Warto dodać, że model ten posiada cyfrowy tuner FM, co umożliwia odtwarzanie stacji radiowych.

Przekątna wyświetlacza wynosi 1,8 cala, zatem będziesz w stanie przeglądać albumy odsłuchiwanych piosenek. Produkt ten odtwarza format mp3 oraz wma. Wymiary urządzenia to: wysokość – 8 cm, szerokość – 4 cm i głębokość – 0,9 cm. Zaś waga modelu to 30 g.

Opinie konsumentów o tym sprzęcie są bardzo pochlebne. Wielu rodziców zachwala odtwarzacz za jego elegancki design. Pozwala on maluchom słuchać ulubionych piosenek, ale również audiobooków z książkami.

 

 

 

 

Alilo Honey Bunny G6

 

Prezentowany produkt Honey Bunny G6 marki Alilo to elegancka i innowacyjna zabawka, która ma wbudowaną opcję śpiewania piosenek. Atutem modelu jest to, że może on posłużyć jako lampa nocna.  Ze względu na swój design, urządzenie jest dedykowane dla najmłodszych dzieci. Celem modelu jest nagrywanie rodziców czytających bajki, tak by maluch miał do nich stały dostęp. Na pewno pomoże to dzieciom, które w przedszkolu nie chcą leżakować.

Odtwarzacz został wykonany z bardzo bezpiecznych materiałów. Dzięki temu maluchy mogą się nim bawić, a nawet gryźć. Nie musisz się obawiać, że dziecko przegryzie świecące uszy zabawki, gdyż zostały one wykonane z bardzo wytrzymałego tworzywa ABS.

Urządzenie ma wbudowaną pamięć 4 GB, jednak jeśli to nie wystarczy, wystarczy dokupić kartę mikro SD. Pamiętaj jednak, że model może być rozbudowany tylko do wielkości 8 GB. Po pełnym naładowaniu odtwarzacz może działać przez 5 godzin.

Opinie konsumentów o tym sprzęcie są bardzo pochlebne. Wielu rodziców doceniło ciekawy design, który od razu zwraca uwagę malucha. Ponadto wszystkie produkty użyte do wykonania zabawki, są w pełni bezpieczne.

 

 

 

 

Sencor SFP 1061 Hello Kitty

 

Wybierając urządzenie do odtwarzania muzyki dla malucha, wielu rodziców decyduje się na zakup modelu SFP 1061 Hello Kitty marki Sensor. Produkt ten to bardzo estetyczny odtwarzacz mp3 dla dzieci w dobrej cenie. Największym atutem sprzętu jest jego design, bowiem na całej powierzchni znajdują się podobizny popularnej maskotki, Hello Kitty.

Prezentowany produkt posiada wbudowaną pamięć 4 GB, co pozwoli Ci na przechowanie dużej ilości piosenek oraz audiobooków z lekturami. Sprzęt ten może odtwarzać zarówno format mp3, jak i WMA. Wiedz, że model posiada 2 akumulatorki, po ich pełnym naładowaniu dziecko może słuchać muzyki nawet przez 15 h.  Wymiary odtwarzacza to: długość – 6,5 cm, szerokość – 2,3 cm i głębokość – 1,8 cm. Zaś waga urządzenia nie przekracza 14 g.

Opinie konsumentów są bardzo pochlebne. Wielu rodziców doceniło prostą obsługę modelu. Dzięki temu maluchy nie mają problemu ze zmienieniem piosenek, czy regulacją głośności. Co więcej, za sprawą interfejsu USB 2.0 pociechy bez trudu podłączą sprzęt, by przenieść na niego ulubione utwory.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...