Najlepsze słuchawki douszne bezprzewodowe JBL

Ostatnio aktualizowane: 03.04.20

 

Jakie słuchawki douszne bezprzewodowe JBL wybrać?

 

Bezprzewodowe słuchawki douszne to bardzo praktyczny i innowacyjny produkt dla aktywnych osób, które lubią słuchać muzyki w trakcie uprawiania ulubionego sportu. Jeśli rozglądasz się za modelem dla siebie, nasz poradnik zakupowy pomoże Ci w podjęciu ostatecznej decyzji. Posłużymy się produktami znanej marki JBL, aby jeszcze lepiej zobrazować Ci, jakie cechy słuchawek są najbardziej istotne.

JBL to amerykańska marka, której specjalnością są sprzęty audio. W Polsce dostępnych jest coraz więcej produktów marki. Słuchawki i głośniki JBL są u nas bardzo popularne i z pewnością są jednymi z najlepszych produktów tego typu spośród wszystkich, dostępnych na  rynku.

Słuchawki bezprzewodowe pozwalają nam na bieganie, jazdę na rolkach czy na rowerze bez ograniczania ruchów. To bardzo wygodne rozwiązanie, które jest przeznaczone również dla osób, które mają dość splątanych kabli do słuchawek. Natomiast typ douszny jest niewielki – słuchawki wkładamy do ucha, więc nie uciskają głowy, jak nauszne. Najlepsze douszne słuchawki bezprzewodowe JBL są tak skonstruowane, aby dobrze trzymać się w naszych uszach. Nawet w trakcie intensywnego wysiłku nie wypadają z kanału słuchowego. Dźwięk cały czas dociera do naszych uszu i nie musimy przerywać sobie treningu, aby poprawić sprzęt.

W słuchawkach bezprzewodowych ważne jest stabilne połączenie Bluetooth, które nie zrywa się pod wpływem naszego ruchu lub długości połączenia z urządzeniem. Jest to istotne również w momentach, kiedy chcemy przeprowadzić rozmowę telefoniczną za pomocą słuchawek.

Wiele osób twierdzi, że  nie powinniśmy w ogóle czuć ciężaru sprzętu. Słuchawki dostępne na rynku ważą kilka gram (często około 3 – 5 g). Pomimo lekkiej wagi, dźwięk, który się z nich wydobywa jest porównywalny do tego, który mamy okazję słyszeć na sali koncertowej. Najlepsze douszne słuchawki bezprzewodowe w 2020 roku pozwalają na odbiór czystego dźwięku, którego jakość jest zadowalająca również dla prawdziwych melomanów.

 

 

Słuchawki douszne bezprzewodowe JBL – ranking

 

 

JBL Inspire 500BT 

 

JBL Inspire 500BT to douszne słuchawki bezprzewodowe JBL w dobrej cenie, które zostały opracowane przez sportowców prowadzących na co dzień aktywny tryb życia. Sprawdzają się one zarówno w trakcie spacerów, jak i uprawiania joggingu lub treningu na siłowni.

Technologia bezpiecznego mocowania Twist Lock i końcówki słuchawek, które nie wypadają z uszu sprawiają, że słuchawki stają się towarzyszem codziennych aktywności. Dźwięk audio, który wydobywa się ze słuchawek, nawet w opinii osób, które są prawdziwymi melomanami, jest niemal doskonały.

Uprawiający sport doceniają czas pracy słuchawek. Na jednym naładowaniu to aż 8 godzin. Poziom naładowania akumulatora, wskazują nam diody LED. Ze słuchawek można korzystać również w deszczu. Są także odporne na pot. Łączność Bluetooth w wersji 4.1 nie zrywa się, więc możemy się cieszyć kilkoma godzinami doskonałej jakości muzyki.

 

 

 

 

JBL UA Sport Wireless Heart Rate 

 

JBL UA Sport Wireless Heart Rate to słuchawki bezprzewodowe z pulsometrem. Są one odporne na pot. Słuchawki pozwalają na śledzenie tętna podczas treningu. Za sprawą UA Record – nawigacyjnego panelu sprawności fizycznej możemy wyświetlić analizy w czasie treningu i sprawdzić wydajność swojego organizmu.

Czujnik dotykowy pozwala usłyszeć aktualizacje pulsu, tuż po jego dotknięciu. Model jest idealny do biegania, jazdy na rowerze, wioślarstwa i innych typów treningów. Dźwięk wydobywający się ze słuchawek z użyciem technologii Pure Bass jest czysty i pozbawiony szumów. Słuchawki są również odporne na pot i można ich używać nawet w trakcie ulewnego deszczu.

Użytkownicy są bardzo zadowoleni z wielofunkcyjności słuchawek. Choć sprzęt ma wiele funkcji, żadna z nich nie działa kosztem innej. To zaawansowany technologicznie produkt działający nawet 8 godzin po naładowaniu. Pozwala na odbycie treningu i rozkoszowanie się w jego trakcie dźwiękiem najwyższej jakości.

 

 

 

 

JBL Everest 100 

 

Słuchawki JBL Everest 100 wykorzystują do łączności technologię stabilnego łącza Bluetooth 4.1. Mogą one łączyć się z każdym urządzeniem wykorzystującym bezprzewodową technologię łączności. Mają klasyczny, czarny kolor.

Ze słuchawkami JBL Everest 100 zapomnisz o plątaninie kabli i będziesz mógł się cieszyć wysoką jakością audio, którą marka uskutecznia od blisko 70 lat. Słuchawki są dopasowane do kształtu ludzkiego ucha. Podczas odbierania połączeń możesz skorzystać z mikrofonu, który ma funkcję redukcji szumów.

Dzięki wykorzystaniu innowacyjnych technologii stworzone zostały słuchawki, które są bardzo solidne i odporne na wodę. Sprawdza się w trakcie treningu, spaceru z dzieckiem oraz uprawiania sportów na świeżym powietrzu. Dobre i innowacyjne rozwiązania technologiczne oraz nowoczesny design to często wymieniane zalety tego modelu – jest on polecany przez trenerów i sportowców.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subskrybuj  
Notify of
DMCA.com Protection Status