ᐅ Dobre słuchawki do biegania – ranking i opinie 

Najlepsze słuchawki do biegania nauszne

Ostatnio aktualizowane: 14.11.19

 

Jakie słuchawki do biegania nauszne wybrać?

 

Ważne jest, aby w czasie wysiłku fizycznego umilić sobie czas. Jak podają specjaliści, stymulowanie mózgu muzyką, pozwala nam osiągnąć lepsze rezultaty w sporcie, szczególnie w czasie biegania. Jednak aby poprawa naszych osiągnięć była możliwa, niezbędne nam będą najlepsze nauszne słuchawki do biegania, które nie będą krępować naszych ruchów. Jeśli jednak nie wiesz, jak zakupić taki produkt, zalecamy lekturę naszego poradnika, z którego dowiesz się, na co zwrócić uwagę.

 

 

W pierwszej kolejności powinniśmy się zastanowić nad tym, czy lepsze będą dla nas modele z kablem czy bez. Modele bezprzewodowe cechują się większą praktycznością i są bardziej komfortowe, bowiem nic nie krępuje naszych ruchów. Niestety, zdaniem niektórych użytkowników jakość odtwarzanego dźwięku na tym cierpi. Warto wiedzieć, że zwolennicy tradycyjnych rozwiązań przewodowych nie muszą się obawiać, że kabel będzie im przeszkadzać w biegu. Bowiem wiele sprzętów posiada w zestawie specjalny klips, który pozwala na przymocowanie przewodu do koszulki.

Najlepsze nauszne słuchawki do biegania w 2019 roku powinny izolować dźwięki z zewnątrz, które mogą nas rozpraszać w czasie biegania. Do wyboru mamy urządzenia zamknięte oraz otwarte. Pierwszy typ cechuje się bardzo dobrą izolację dźwięków z otoczenia, bowiem szczelnie wypełnia ucho oraz zatyka kanał słuchowy. Nie zalecamy używanie tego typu sprzętów w miejscach publicznych, gdy biegamy wzdłuż drogi, bowiem możemy nie usłyszeć nadjeżdżającego samochodu. W takich sytuacjach znacznie lepiej spiszą się słuchawki otwarte, które luźno przylegają do ucha. Co więcej, ten typ sprzętów cechuje się dobrą wentylacją, co gwarantuje komfort użytkowania. Wiele osób uważa, że najlepszym modelem są rozwiązania półotwarte, bowiem łączą w sobie najlepsze cechy wszystkich powyższych sprzętów, gdyż dobrze izolują dźwięki z zewnątrz, ale zapewniają też wentylację.

Aby zapewnić sobie wygodne korzystanie ze słuchawek, warto znaleźć model, który ma specjalne przyciski na powierzchni. Dzięki temu, nie będziemy musieli zatrzymywać się by zmienić piosenkę, pogłośnić lub wyciszyć dźwięk.

 

 

Słuchawki do biegania nauszne – ranking

 

 

AfterShokz Bluez 2S Neon AS500SN

 

Komfort w czasie biegania jest bardzo ważną sprawą, dlatego polecamy Ci zainwestowanie w AfterShokz Bluez 2S Neon AS500SN. Są to bardzo dobre, bezprzewodowe słuchawki, które do przesyłania dźwięku wykorzystują Twoje kości policzkowe, gdyż to w tym miejscu są zaczepione. Takie ułożenie sprawia, że będziesz dobrze słyszeć wszystko, co dzieje się wokół Ciebie, zatem nie będziesz stanowić zagrożenia na drodze.

Do zalet modelu zaliczamy bardzo wysoką jakość dźwięku oraz dynamiczny i bogaty bas. Pozwoli to nam cieszyć się ulubionymi piosenkami w wysokiej jakości. Zaś technologia Leak Slayer sprawia, że dźwięk nie wydostaje się na zewnątrz, co może irytować współpasażerów w komunikacji miejskiej. Warto dodać, że jakość muzyki będzie wysoka, bez znaczenia na warunki atmosferyczne.

Z powodu braku przewodu, nie musimy się martwić, że coś będzie krępowało nasze ruchy. Wielu konsumentów doceniło również to, że noszenie prezentowanych słuchawek pozwala słyszeć to, co dzieje się wokół nas, zatem model jest w pełni bezpieczny.

 

 

 

 

Arkas XX.Y Dynamic 40

 

Kompletując przybory na trening nie powinniśmy zapomnieć o Arkas XX.Y Dynamic 40, czyli wygodnych, bezprzewodowych słuchawkach. Choć produkt posiada kabel, nie krępuje on naszych ruchów. Wynika to z tego, że przewód możemy przymocować do koszulki przy pomocy specjalnego klipsa. Zatem bez przeszkód możemy wykonywać dowolne ćwiczenia, co na pewno okaże się ważne w czasie rozgrzewki przed biegiem.

Prezentowany model to bardzo wygodne słuchawki stereofoniczne, które mają już wbudowany odtwarzacz mp3, co zdecydowanie ułatwi Ci słuchanie muzyki. Równocześnie możesz umieścić tam kartę SD lub HDC. Czułość sprzętu wynosi 110 dB. Po pełnym naładowaniu urządzenie może być używane przez około 9 godzin lub 2 godziny w trybie głośnika, gdyż bateria ma pojemność 800 mAh. Urządzenie dobrze osłania nasze uszy, tak by dźwięk nie wydostawał się na zewnątrz.

Zdaniem wielu użytkowników prezentowany model to bardzo wydajne nauszne słuchawki do biegania  w dobrej cenie, które przydadzą się każdemu sportowcowi.

 

 

 

 

Sony MDR-AS700BT

 

Osobom, którym zależy na wysokiej jakości dźwięku muzyki w czasie biegania, polecamy zakup Sony MDR-AS700BT. Są to bardzo wygodne słuchawki bezprzewodowe, które posiadają cienką warstwę materiału łączącego elementy nauszne.

Największą zaletą produktu jest to, że jest w pełni odporny na wilgoć, zatem nie ulegnie zniszczeniu po kontakcie z potem, czy deszczem. To sprawia, że produkt może być używany w niemal wszystkich warunkach pogodowych.  Sprzęt wykorzystuje łącze Bluetooth do przesyłania muzyki, zatem będziesz się cieszył wysoką jakością odtwarzanych piosenek. Specjalny akumulator pozwala nawet na 9 godzin pracy. Zaś do naładowania, potrzeba jedynie 1,5 h. Pasmo przenoszenia to 2,4 GHz. Udogodnieniem jest specjalnie wyprofilowana konstrukcja słuchawek, tak, że trwale trzymają się na uchu.

Elegancki wygląd oraz duża czułość pracy to główne powody, dla których konsumenci wybrali właśnie ten model. Poza tym urządzenie nie posiada niewygodnych kabli, które krępują ruch, zatem słuchawki mogą być używane przy uprawianiu każdego sportu.

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...
DMCA.com Protection Status