Najlepsze słuchawki do biegania bezprzewodowe

Ostatnio aktualizowane: 04.04.20

 

Jakie słuchawki do biegania bezprzewodowe wybrać?

 

Zdaniem profesjonalnych trenerów, najlepszym i najłatwiejszym sposobem, aby zadbać o sylwetkę, jest bieganie przy muzyce. Utwory wzmagają w nas adrenalinę, dzięki czemu mamy motywację do dalszego wysiłku. Aby jednak bieganie z muzyką było przyjemne, słuchawki nie mogą krępować naszych ruchów, dlatego ogromną popularnością cieszą się modele bezprzewodowe. Jeśli nie wiesz, jak zakupić taki sprzęt, polecamy zapoznanie się z naszym poradnikiem. Zamieściliśmy w nim wiele cennych porad o tym, jakie cechy powinny mieć najlepsze bezprzewodowe słuchawki do biegania.

 

 

Przedmiotem artykułu są sprzęty pozbawione przewodu. Dzięki temu ich użytkowanie jest znacznie wygodniejsze, bowiem nic nie krępuje naszych ruchów. Jednak, aby interesujący Cię sprzęt w pełni działał, musi być on kompatybilny z Twoim odtwarzaczem mp3, bądź telefonem.

Najlepsze bezprzewodowe słuchawki do biegania w 2020 roku, powinny mieć dostosowaną budowę do naszych preferencji. Z tego powodu powinniśmy zastanowić się, jaki rodzaj konstrukcji najlepiej się spisze w naszym przypadku. Pierwszym rodzajem są produkty douszne, nazywane również dokanałowymi, które wypełniają całą małżowinę, dzięki czemu nie wypadają w czasie biegu. Dodatkowo model ten jest bardzo lekki, a słyszany dźwięk wyraźny. Drugim typem są sprzęty nauszne oraz wokółuszne, które zakładamy na małżowinę. Ich duże rozmiary mogą stanowić pewną przeszkodę, jednak możemy mieć pewność, że urządzenia tego typu wygenerują dobrej jakości dźwięk.

Zastanów się również, czy lepsze będą dla Ciebie sprzęty zamknięte, czy też otwarte. Pierwszy typ urządzeń dobrze izoluje odgłosy z zewnątrz, co może okazać się niebezpieczne, jeśli biegamy wzdłuż dróg. Modele otwarte dopuszczają do naszego ucha odgłosy ze świata zewnętrznego. Jednak jest to znacznie bezpieczniejsze rozwiązanie, które pozwoli nam usłyszeć nadjeżdżający samochód. Ważne jest zatem dostosowanie interesującego nas sprzętu do miejsca, gdzie chcemy biegać.

Dzięki naszym poradom wiesz już, na co zwrócić uwagę w czasie zakupów. Teraz chcielibyśmy pokazać Ci trzy ciekawe modele, które  cechują się dużą wydajnością.

 

 

Słuchawki do biegania bezprzewodowe – ranking

 

 

Aftershokz Trekz Titatnium Ivy AS600IG

 

Przygotowując się do biegania, warto zaopatrzyć się w dobrej jakości słuchawki, dzięki którym w czasie wysiłku będzie nas dopingowała ulubiona muzyka. Doskonałą propozycję stanowi model Aftershokz Trekz Titatnium Ivy AS600IG. Jest to bardzo elegancki sprzęt bezprzewodowy, który utrzymuje się na cienkiej, gumowej tasiemce zaczepianej z tyłu uszu.

Prezentowany produkt jest modelem otwartym, który dobrze izoluje dźwięki z zewnątrz, ale jednocześnie sprawia, że usłyszymy nadjeżdżający samochód. Jest to szczególnie ważne, gdy biegamy niedaleko ruchliwej drogi. Poza tym urządzenie gwarantuje dobrą wentylację, co przekłada się na komfort noszenia. Słuchawki generują dźwięk wysokiej jakości, zatem będziesz się cieszył ulubionymi kawałkami. Typ głośnika w produkcie jest dość nietypowy, ale coraz popularniejszy. Mamy tutaj bowiem do czynienia z przewodnictwem za pomocą kości ucha, co zapewnia wysoką jakość dźwięku. Czułość słuchawek wynosi 100 dB (+/- 3 dB).

Największą zaletą produktu jest jego elastyczność, która sprawia, że nie spada nam z głowy. Dzięki mocnej baterii, model może być użytkowany przez 6 godzin.

 

 

 

 

Jabra 100-96600003-60

 

Jeśli chcesz zakupić model, który będzie wygodnie trzymał się na Twoich uszach, zachęcamy do inwestycji w Jabra 100-96600003-60. Są to bardzo wygodne słuchawki bezprzewodowe, które posiadają cienką tasiemkę, która je łączy. Sprawia to, że urządzenie nie krępuje naszych ruchów w czasie biegania.

Model posiada bardzo mocny i imponujący bas, dzięki któremu będziemy w stanie słuchać wielu utworów techno czy muzyki klasycznej. O tym, że produkt jest bezpieczny i wydajny świadczą liczne testy, które przeprowadzono w ekstremalnych warunkach. Dużym udogodnieniem jest wbudowane radio FM. Prezentowany sprzęt to słuchawki douszne, które w czasie noszenia wypełniają całą małżowinę, co dobrze izoluje dźwięki ze świata zewnętrznego. Dodatkowo, specjalne wkładki tłumiące sprawiają, że nikt nie będzie nam przeszkadzać. Gwarantuje to nam wysoką jakość odtwarzanych utworów.

Prezentowany model jest bardzo wygodny, co spotkało się z pozytywną reakcją konsumentów. Dodatkowo, liczna grupa użytkowników doceniła, że emitowany przez słuchawki dźwięk jest na tyle wyraźny, że nie wpływa na niego deszcz lub wstrząsy.

 

 

 

 

Philips Actionfit RunFree SHQ6500CL/00

 

Jeśli poszukujesz wygodnych i bardzo funkcjonalnych słuchawek, które będziesz mógł nosić w czasie ćwiczeń, to polecamy Ci Philips Actionfit RunFree SHQ6500CL/00. Model posiada bardzo cienki, ale elastyczny pasek, który łączy oba końce. Co więcej, znajdziesz na nim niewielki pilot, dzięki któremu podgłośnisz lub ściszysz piosenkę.

Prezentowany model jest douszny, co sprawia, że po założeniu wypełnia całą małżowinę. Dzięki temu nie musisz się obawiać, że dźwięki ze świata zewnętrznego zakłócą Ci Twoją ulubioną piosenkę. Cała obudowa jest odporna na pot oraz wodę, więc nie ulegnie zniszczeniu w czasie deszczu. Sprzęt wykorzystuje technologię Bluetooth, która gwarantuje wysoką jakość przesyłanego  dźwięku.

Mimo, że są to słuchawki douszne, mają one otwartą konstrukcję. Przekłada się to na wysoką jakość dźwięku, ale i to, że usłyszysz zbliżający się do Ciebie samochód na ulicy. Jest to bardzo ważne, gdy biegamy przy ruchliwych drogach. Poza tym konsumenci docenili, że te wygodne bezprzewodowe słuchawki do biegania w dobrej cenie gwarantują dobrą wentylację.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subskrybuj  
Notify of
DMCA.com Protection Status