Najlepsze słuchawki bezprzewodowe sportowe

Ostatnio aktualizowane: 23.01.20

 

Słuchawki bezprzewodowe sportowe – Przewodnik zakupowy, ranking i test w 2020

 

Jakie słuchawki bezprzewodowe sportowe wybrać?

 

Słuchawki bezprzewodowe zaczynają powoli wypierać klasyczne wersje z przewodem. Wiąże się to z wygodą obsługi oraz uniknięciem rozplątywania poplątanych przewodów – każdorazowe rozplątywania kabli zajmuje czas i jest frustrujące. Aby Ci pomóc w zakupie słuchawek bezprzewodowych, przygotowaliśmy ten krótki poradnik. Opisaliśmy w nim, co charakteryzuje najlepsze sportowe słuchawki bezprzewodowe oraz umieściliśmy opisy kilku ciekawych produktów.

Na początku chcielibyśmy wytłumaczyć, jak działają słuchawki bezprzewodowe. Jedne z pierwszych modeli łączyły się z danym urządzeniem poprzez sygnał radiowy. Taki system łączenia zapewnia wysoką jakość dźwięku, lecz może być przerywany szumami. Inną wadą mogą być opóźnienia w odbiorze sygnału.

Według osób, które korzystają z produktów tego typu, najlepsze sportowe słuchawki bezprzewodowe w 2020 roku łączą się z pomocą Bluetooth. Technologia ta pozwala nam na połączenie się z większością sprzętów audio – tabletami, telefonami, komputerami, a nawet odtwarzaczami płyt. Dostępne są też słuchawki, które jako połączenia używają Wi-Fi – wiele osób uważa, że mają duży zasięg.

Jednym z najważniejszych parametrów jest pasmo przenoszenia. Decyduje ono o gamie dźwięków, jakie możemy usłyszeć i wyrażane jest w Hz. Standardowe słuchawki tego typu mogą mieć od 20 Hz do 30 000 Hz. Parametr ten związany jest z membraną. W tym wypadku oznacza to, że drga ona maksymalnie 30 000 Hz na minutę. Jeżeli jednak bardzo zależy nam na dużej jakości dźwięku, to poszukajmy słuchawki od 5 Hz do 45 000 Hz.

Jeżeli jesteśmy już przy membranie, to warto wspomnieć o jej średnicy. Im ten parametr jest wyższy, tym lepiej. Standardowy wynik to około 10 mm. Jeżeli mamy taką możliwość, to wybierzmy słuchawki o średnicy membrany wynoszącej 13 mm lub 14 mm.

Nie bez znaczenia jest także jakość danego modelu. Podczas biegania lub uprawiania innego sportu często zdarza się, że słuchawki mogą nam wypaść z uszu. Wybierzmy więc takie, które są solidnie wykonane, by mieć pewność, że po upadku nie zniszczą się. Jeśli chodzi o sprzęt sportowy, warto żeby był odporny na działanie wilgoci.

 

 

Słuchawki bezprzewodowe sportowe – ranking

 

 

Creative Outlier 

 

Creative Outlier to idealna propozycja dla osób, które bardzo intensywnie ćwiczą. Nawet przy bardzo szybkim bieganiu i gwałtownym poruszaniu się, słuchawki pozostają na swoim miejscu i nie zmuszają nas do przerywania treningu. Oprócz tego zostały bardzo solidnie wykonane i są odporne na uszkodzenia mechaniczne, a nawet działanie wilgoci.

Słuchawki nie wyślizgną się nam z ucha podczas ćwiczeń, a oprócz tego, nawet gdy się spocimy nie dojdzie do żadnego zwarcia. Po naładowaniu akumulatora będzie on działał przez około 11 godzin. Nie musimy więc obawiać się, że słuchawki przestaną działać w połowie treningu, a my będziemy musieli ćwiczyć bez muzyki.

Sportowcy chwalą solidne wykonanie tego produktu. Według nich słuchawki są bardzo wytrzymałe i idealnie nadają się do zabrania ich ze sobą na trening. Jakość dźwięku, jaką generują słuchawki jest bardzo dobra. Internauci na różnych platformach polecają zakup tego produktu.

 

 

 

 

Sony MDR-XB50BSB 

 

Jeżeli szukasz słuchawek, których możesz używać praktycznie w każdych warunkach, to zapoznaj się z opisem Sony MDR-XB50BSB. Jest to urządzenie, które pozwoli Ci na słuchanie muzyki podczas najbardziej intensywnych ćwiczeń, nawet na zewnątrz. Obudowa tego produktu została bardzo solidnie wykonana. Jego konstrukcja jest wytrzymała, co umożliwia nam intensywny trening.

Oprócz tego jest to model odporny na działanie wilgoci. Nie musimy więc chować słuchawek do kieszeni w przypadku, kiedy podczas biegania złapie nas deszcz. Prezentowane słuchawki mają tzw. Extra Bass- niskie tony zostały specjalnie uwypuklone w taki sposób, by nasz trening przebiegał w atmosferze motywacji i przypływu energii.

Po naładowaniu słuchawki działają przez prawie 8 godzin. Dzięki temu możemy słuchać muzyki przez cały trening bez obaw, że model się nam nagle rozładuje. W swoich ocenach konsumenci jako zaletę produktu wymienią technologię, która wzmacnia niskie tony – uważają, że mocne basy doskonale działają na motywację. Internauci chwalą także trwałą konstrukcję urządzenia.

 

 

 

 

Samsung Level Active 

 

Samsung Level Active to doskonałe, sportowe słuchawki bezprzewodowe w dobrej cenie dla aktywnych. Prezentowane słuchawki zostały wyposażone w silikonowe wkładki, które po założeniu stają się prawie niewyczuwalne. Dopasowują się do kształtu każdego ucha i pozwalają nam cieszyć się wysokiej jakości brzmieniem.

Jest to wygodny sprzęt, a do tego możemy mieć pewność, że prezentowany produkt nie zawiedzie nas nawet podczas bardzo intensywnego treningu. Słuchawki są odporne na wszelkiego rodzaju zarysowania, więc po upuszczeniu ich lub nawet przypadkowym nadepnięciu możemy spokojnie wrócić do treningu bez obawy o trwałe uszkodzenie. Opisywany produkt odporny jest na pot i na deszcz. Nie ześlizgnie nam się z uszu i pozostanie na miejscu nawet podczas intensywnego treningu w deszczu.

Aby zarządzać słuchawkami, możemy pobrać specjalną aplikację. Za jej pośrednictwem możemy regulować głośność oraz sprawdzić poziom baterii. Użytkownicy cenią stosunkowo duży zasięg słuchawek. Wynosi on od 10 do 12 m. Poza tym konsumenci zadowoleni są również z długo działającej baterii.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subskrybuj  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...
DMCA.com Protection Status