Najlepsze słuchawki bezprzewodowe douszne iPhone

Ostatnio aktualizowane: 19.02.19

 

Jakie słuchawki bezprzewodowe douszne iPhone wybrać?

 

Masz problem z poplątanymi kablami od słuchawek, które uniemożliwiają normalne odsłuchanie muzyki z telefonu? Pomimo że do kieszeni wkładasz słuchawki w nienaruszonym stanie, to po wyjęciu okazuje się, że musisz je rozplątywać? Jeżeli masz tego dosyć, zainwestuj w słuchawki bezprzewodowe, bez przewodu niezbędnego do połączenia akcesorium z dowolnym urządzeniem. Jak działają słuchawki bezprzewodowe? Odpowiedź na to pytanie umieściliśmy w naszym poradniku. Dowiesz się z niego także, co jest istotne przy wyborze dousznych słuchawek bezprzewodowych. W tym artykule skupiliśmy się na produktach dedykowanych dla urządzeń iPhone – telefonów, tabletów i iPadów znanego producenta elektroniki Apple.

Wiele osób uważa, że najlepsze bezprzewodowe douszne słuchawki iPhone łączą się z urządzeniem poprzez Bluetooth. Największym atutem takiego rozwiązania jest możliwość połączenia słuchawek z każdym urządzeniem wyposażonym w funkcję Bluetooth. Ma ono jednak jedną wadę. Czasami takie słuchawki tracą połączenie. Dlatego też niektóre osoby wolą łączyć się z urządzeniami z pomocą Wi-Fi – taki system charakteryzuje się dużą odpornością na zakłócenia oraz zapewnia duży zasięg.

Najważniejszą kwestią przy wyborze słuchawek bezprzewodowych jest jakość odtwarzanego dźwięku. Basy powinny być wyraźnie słyszalne i nie mogą być zniekształcone. W słuchawkach nie powinien powstawać żaden szum. Produkt powinien oferować mocne wysokie i niskie tony.

Nie mniej ważną kwestią jest bateria. Wiele osób zauważyło, że najlepsze bezprzewodowe douszne słuchawki iPhone w 2019 roku wytrzymują na naładowanej baterii przez długi czas. Polecamy modele, które pozwalają na co najmniej 5 godzin ciągłego odsłuchu. Istotny jest także czas ładowania. Wiele osób twierdzi, że nie powinien on wynosić więcej niż 2 godziny.

Według wielu osób słuchawki douszne powinny być komfortowe i muszą się także dobrze trzymać w uszach. Spora grupa osób używa słuchawek podczas uprawiania sportu. Wybierzmy więc model, który odpowiada kształtowi naszych uszu i z nich nie wypadnie podczas poruszania się.

 

 

Słuchawki bezprzewodowe douszne iPhone – ranking

 

 

Apple Airpods MMEF2ZM/A 

 

Miłośnikom czystego dźwięku niezakłóconego przez szumy polecamy Apple Airpods MMEF2ZM/A. Słuchawki te gwarantują nam wysoką jakość dźwięku podczas słuchania muzyki, oglądania filmów czy rozmawiania przez telefon. Dotyczy to także wmontowanego w nie mikrofonu. Kiedy rozpoczynamy rozmowę, urządzenie wycisza dźwięki dookoła i skupia się na naszym głosie. W efekcie nasz rozmówca słyszy nas bardzo wyraźnie.

Jeżeli chodzi o czas działania tego produktu, to wynosi on 5 godzin. Sprzęt wyposażony został także w specjalne, szybkie ładowanie, które umożliwia nam słuchanie muzyki przez 3 godziny po zaledwie 15 minutach ładowania. Możemy więc podładować słuchawki bezpośrednio przed wyjściem.

Prezentowany produkt łączy się z urządzeniami przez Bluetooth. Do zestawu dołączono specjalne etui – element ten działa także jako ładowarka. Etui ma kompaktowe wymiary, możemy więc je ze sobą wszędzie zabrać bez obawy, że jedna ze słuchawek nam się gdzieś zgubi. Użytkownicy tego modelu najbardziej chwalą bardzo szybkie łączenie się produktu z różnymi urządzeniami.

 

 

 

 

Apple Beatsx MLYF2ZMA 

 

Apple Beatsx MLYF2ZMA to wyjątkowo lekka para słuchawek. Ich waga nie przekracza 10 g. Jest to więc idealna opcja dla osób, które słuchają muzyki podczas uprawiania sportu. Przy takiej wadze z pewnością nie będą przeszkadzać nam w bieganiu, jeżdżeniu na rowerze czy innych czynnościach.

Prezentowane bezprzewodowe douszne słuchawki iPhone w dobrej cenie są bardzo wygodne. Dzieje się tak z powodu przewodu Flex-Form, który dopasowuje model do kształtu naszych uszu. Akcesorium zostało wyposażone w specjalne skrzydełka, które podnoszą jego stabilność. Na końcówkach słuchawki mają małe magnesy. Dzięki temu nie plączą się nawet jeżeli włożymy je luźno do kieszeni.

Produkt ma specjalną funkcję o nazwie Fast Fuel, która umożliwia nam naładowanie słuchawek w pięć minut. Po takim czasie będziemy mogli ich używać przez co najmniej dwie godziny. Jeżeli jednak ładujemy je przez wyznaczony przez producenta czas, to możemy słuchać muzyki bez przerwy przez 8 godzin. Internauci szczególnie pochlebnie wypowiadają się o prezentowanych słuchawkach. Uważają, że są one bardzo solidnie wykonane, a poza tym ich bateria jest wytrzymała.  

 

 

 

 

Apple BeatsX MNLV2ZMA 

 

Jeżeli szukasz solidnie wykonanych słuchawek, które nie zniszczą się po kilku użytkowaniach, nawet przy intensywnym słuchaniu muzyki, to jesteś w dobrym miejscu. Chcielibyśmy zaprezentować Ci Apple BeatsX MNLV2ZMA. Słuchawki te charakteryzują się ciekawym kształtem. Połączone są one ze sobą za pomocą cienkiej, ale mocnej żyłki.

Prezentowany model ma regulację głośności na obudowie, więc nie musimy sięgać za urządzenie odtwarzające muzykę, aby ściszyć lub podgłośnić dźwięk. Jest to bardzo wygodna opcja dla sportowców, którzy mogą operować poziomem głośności dźwięku jednym ruchem. Użytkownicy uważają, że jakość wydobywającej się z modelu muzyki jest bardzo dobra. Dzieje się tak za sprawą funkcji redukcji szumów, w którą wyposażony został opisywany produkt.

Internauci cenią również długie działanie baterii słuchawek bezprzewodowych Apple BeatsX MNLV2ZMA – możemy słuchać lub rozmawiać bez przerwy przez 8 godzin.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...