Najlepsze głośniki Bluetooth Philips

Ostatnio aktualizowane: 24.01.20

 

Głośnik Bluetooth Philips – Przewodnik zakupowy, ranking i test w 2020

 

Jakie głośniki Bluetooth Philips wybrać?

 

Głośniki Bluetooth dają nam możliwość bezprzewodowego, wygodnego przesyłania dźwięku. Dzięki niewielkim rozmiarom, mogą być one łatwo przenoszone i używane również na zewnątrz, na przykład podczas pikniku. Co więcej, tego typu urządzenie ogranicza ilość kabli, jest uniwersalne i pozwala na korzystanie z telefonu, gdy w tle włączona jest muzyka. W niniejszym poradniku przedstawiamy kilka istotnych parametrów, na które należy zwrócić uwagę podczas zakupów. Na końcu zamieszczony został również ranking, w którym znajdziemy trzy najlepsze głośniki Bluetooth Philips.

 

 

Philips to holenderski producent, zajmujący się sprzedażą artykułów gospodarstwa domowego, żarówek, maszynek do golenia czy sprzętu elektronicznego. W ofercie marki znajdziemy również szeroki wybór głośników Bluetooth, wyróżniających się wysoką jakością, nowoczesnym designem i zaawansowaniem technologicznym. Philips to sprawdzona firma, dlatego nabywając jego produkty możemy mieć pewność, że spełnią one nasze oczekiwania.

Głośniki Bluetooth są niewielkie, dlatego ich moc jest również ograniczona. Zazwyczaj jest to od 10 do 20 W jednak zdarzają się również i mocniejsze urządzenia. Można przyjąć, że im wyższa moc, tym głośniejszy i wyraźniejszy będzie dźwięk. Przed zakupem warto jednak sprawdzać moc wyjściową RMS.

Miejmy na uwadze również sposób zasilania. Głośniki mogą być ładowane przy użyciu sieci, akumulatorów lub portu USB. Najmniej wygodne jest rozwiązanie sieciowe, gdyż sprzęt należy podłączyć do gniazdka i niestety przewód zasilający może nam trochę przeszkadzać. Zdecydowanie bardziej komfortowe są modele na baterie ze względu na możliwość korzystania z nich w każdym miejscu. Głośniki zasilane portem USB zazwyczaj można zastosować tylko do smartfonów oraz tabletów.

Nie bez znaczenia jest także obudowa. Głośniki powinny być przede wszystkim trwałe, szczególnie jeśli będą używane na zewnątrz. Niektóre modele mają obudowę wykonaną z wysokiej jakości materiałów, inne dodatkowo są wodoodporne. Przed zakupem warto zatem zastanowić się, w jakich warunkach będą one wykorzystywane.

Oprócz standardowego wyposażenia, wiele sprzętów posiada szereg dodatkowych elementów. Dla przykładu, najlepszy głośnik Bluetooth Philips w 2020 roku zawiera wbudowaną pamięć, ekran LCD, pilot zdalnego sterowania, radio FM czy mikrofon.

 

 

Głośniki Bluetooth Philips – Ranking

 

 

Philips BT50B/00

 

W naszym zestawieniu chcielibyśmy zaprezentować Ci model Philips BT50B/00. Głośniki te zapewniają wysoki komfort użytkowania, są bardzo lekkie, wygodne w przenoszeniu i wytrzymałe.

Urządzenie posiada wbudowany akumulator, który pozwala na 6 godzin nieprzerwanej pracy. Dzięki bezprzewodowej technologii komunikacyjnej krótkiego zasięgu, głośniki możemy połączyć z naszym smartfonem i bezprzewodowo słuchać ulubionej muzyki w dowolnym miejscu.

Sprzęt wyposażony jest w funkcję zapobiegania obcinaniu pasma, która pozwala na słuchanie dźwięku z wyższym poziomem głośności. Muzyka nie jest odkształcona, nawet przy niskim poziomie naładowania baterii. Ponadto, dzięki wejściu audio mamy możliwość łatwego podłączenia do niemal dowolnego urządzenia elektronicznego.  Te głośniki Bluetooth Philips w dobrej cenie działają z mocą wynoszącą 2 W.

Osoby, które zdecydowały się na zakup tego produktu zgodnie twierdzą, że jest to przyzwoity sprzęt dostępny za rozsądną cenę. Poza tym użytkownikom przypadły do gustu ich wytrzymałość, lekkość oraz czysta jakość dźwięku.

 

 

 

 

Philips SB300B

 

Jeśli szukasz wysokiej jakości bezprzewodowych głośników Bluetooth, model Philips SB300B powinien Cię zainteresować. Sprzęt ten wyposażony jest w dwa 1,5-calowe przetworniki, dzięki którym generuje potężne basy. Emitowanym dźwiękom towarzyszą pulsujące światła, które migają w rytm muzyki. Takie połączenie sprawia, że bez problemu rozkręcimy każdą imprezę.

Głośniki posiadają wbudowany akumulator, który pozwala cieszyć się ulubioną muzyką bez konieczności walki z plączącymi się kablami. Przyrząd wyposażony jest również w mikrofon, przy użyciu którego możemy zamienić go w zestaw głośnomówiący.

Obudowa urządzenia wykonana jest z trwałych, odpornych na wodę i wstrząsy materiałów, dzięki czemu jest dostosowana do niemal każdych warunków atmosferycznych. Dlatego możemy sprzęt również używać na zewnątrz, bez obaw, że się uszkodzi.

Mimo, iż jest to zdecydowanie najdroższa propozycja w naszym zestawieniu, jest ona pozytywnie oceniana przez konsumentów. W swoich opiniach podkreślają oni, że głośniki generują czysty dźwięk, są bardzo wygodne w użytkowaniu i mają atrakcyjny design.

 

 

 

 

Philips BT110B

 

W naszym rankingu nie mogło zabraknąć modelu Philips BT110B. Jest to kompaktowy głośnik bezprzewodowy, wytwarzający czysty i głośny dźwięk oraz wysokiej jakości basy.

Urządzenie wyposażone jest w szereg przydatnych funkcji, które zazwyczaj posiadają tylko duże głośniki. Jest to na przykład funkcja zapobiegania obcinaniu pasma, która zapewnia głośny, wolny od zniekształceń dźwięk. Dodatkowo model ten zawiera wbudowany mikrofon, umożliwiający prowadzenie rozmów w trybie głośnomówiącym.

Sprzęt wykonany jest z wytrzymałych i wodoodpornych materiałów, dzięki którym możemy korzystać z niego również w wilgotnym i deszczowym środowisku. Posiada on również precyzyjnie utkany pasek, który ułatwia przenoszenie głośnika w dowolne miejsce.

Warto wziąć także pod uwagę bardzo pozytywne opinie na temat tego modelu, które sprawiają, że sprzedaje się on bardzo szybko. Użytkownicy doceniają go przede wszystkim za funkcjonalność i ciekawy design.

 

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subskrybuj  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...
DMCA.com Protection Status