Najlepszy pilot uniwersalny Philips

Ostatnio aktualizowane: 21.04.19

 

Jak pilot uniwersalny Philips wybrać?

 

Zakup uniwersalnego pilota znacznie ułatwia codzienne funkcjonowanie. Przy pomocy jednego urządzenia możemy sterować kilkoma sprzętami, takimi jak telewizor, wieża stereo czy kino domowe. W sklepach elektronicznych dostępnych jest sporo różnych modeli tego typu produktów. Wybór najbardziej odpowiedniego staje się zatem problematyczny. Z pewnością wielu konsumentów zastanawia się, jak powinien wyglądać najlepszy pilot uniwersalny Philips w 2019 roku. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, stworzyliśmy krótki poradnik, w którym podpowiadamy, czym należy kierować się podczas zakupów. Dodatkowo tekst zawiera zestawienie 3 popularnych urządzeń marki Philips.

 

 

Na początku może pojawić się pytanie, dlaczego zdecydowaliśmy się na umieszczenie w rankingu sprzętów Philips. Podjęliśmy taką decyzję, ponieważ jest to sprawdzona firma, która od lat dostarcza na rynek wysokiej jakości sprzęty elektroniczne. Przedsiębiorstwo przy każdym nowym projekcie wykorzystuje najnowsze technologie, co czyni jego urządzenia bardziej funkcjonalnymi i nowoczesnymi. Firma Philips zyskała duże uznanie wśród konsumentów i jest jedną z najczęściej wybieranych marek w Polsce.

Decydując się na zakup pilota, musimy przede wszystkim sprawdzić, ile sprzętów jest w stanie obsłużyć. W sklepach znajdziemy modele, które są w stanie sterować 4, 6, a nawet 10 urządzeniami jednocześnie. To, na który wariant powinniśmy się zdecydować zależy w głównej mierze od ilości posiadanych urządzeń elektronicznych.

Wielu użytkowników jest zdania, że najlepsze piloty uniwersalne Philips mają zasięg oscylujący w granicach 10 m. Pozwala to na swobodne korzystanie ze sprzętów ulokowanych w różnych miejscach w pokoju. Wybierając gadżet, musimy wziąć pod uwagę także jego kompatybilność. Produkty marki Philips wykazują zgodność zwykle z ponad 800 markami.

Przed zakupem pilota powinniśmy wziąć go do ręki i sprawdzić, czy dobrze leży w dłoni. Warto także zwrócić uwagę na rozmieszczenie i rozmiar przycisków. Tylko modele z czytelnymi guzikami pozwalają na szybką i komfortową obsługę sprzętu. Zbyt małe przyciski są słabo widoczne i zwykle rozmieszczone blisko siebie. To, jak podają użytkownicy, znacznie utrudnia korzystanie z gadżetu.

 

 

Piloty uniwersalne Philips – ranking

 

 

Philips SRP2018

 

Philips SRP2018 to pilot zasilany na baterie (2x AAA). Nie są one dołączone do zestawu. Sprzęt jest bardzo funkcjonalny. Przy jego pomocy można obsłużyć 8 różnych urządzeń. Wykazuje on zgodność z ponad 800 markami. Możemy mieć więc pewność, że będzie odpowiedni dla posiadanej w naszym domu elektroniki.

Model ten jest bardzo lekki. Waży zaledwie 0,135 kg. Jego wymiary są następujące 27,5 cm x 13 cm x 3,5 cm. Przyciski pilota są dobrze uporządkowane. Dzięki temu jego użytkowanie jest bardzo proste. Obsługuje on urządzenia, takie jak: telewizor, magnetowid, odtwarzacz płyt DVD, odbiornik TV kablowych, odtwarzacz Blu-Ray czy odtwarzacz CD.

Prezentowany pilot jest ceniony za swoją przystępną cenę. Wiele użytkowników podkreśla, że jest on bardzo wytrzymały i odporny na uszkodzenia. Łatwo się z niego korzysta. Co więcej, marka Philips oferuje pomoc techniczną. Na stronie producenta można znaleźć wszystkie kody do obsługiwanych przez urządzenie marek.

 

 

 

 

Philips SRP5016

 

Jeśli szukasz urządzenia, za pomocą którego będziesz mógł sterować wszystkimi urządzeniami znajdującymi się w salonie, zapoznaj się z opisem modelu Philips SRP5016. To wysokiej jakości uniwersalny pilot polecany przez konsumentów.

Wymiary sprzętu to 27,5 cm x 13 cm x 3,5 cm. Jego waga wynosi jedynie 0,159 kg. Jest on zasilany na baterie (2 x AAA), które należy dokupić, gdyż nie są one dołączone do zestawu. Pilot posiada 53 wygodne przyciski. Obsługuje urządzenia, takie jak: telewizor, DTV, TV kablową, DVD, Blu-Ray i wiele innych. Zakres częstotliwości nośnej wynosi 24 – 55 kHz. Zasięg pilota to ok. 10 m. Podświetlane przyciski pozwalają z łatwością określić, którym urządzeniem sterujesz w danej chwili.

Ten pilot uniwersalny Philips w dobrej cenie zyskał spore grono zadowolonych konsumentów, którzy polecają ten model innym. Wiele osób chwali jego solidne wykonanie, prostą obsługę oraz fakt, że z jego pomocą można obsługiwać jednocześnie do 6 urządzeń.

 

 

 

 

Philips SRP3004/53

 

Jeśli chcesz wyposażyć się w dobrej jakości pilot uniwersalny, sprawdź model Philips SRP3004/53. Wykazuje on pełną zgodność z ponad 1000 różnych marek. Kupując go, możemy być więc pewni, że będzie kompatybilny z posiadanymi przez nas sprzętami.

Prezentowany produkt jest zasilany bateriami typu AAA. Jego zasięg wynosi do 10 m. Urządzenie ma wbudowany system SimpleSetup. Sprawia to, że jego konfiguracja jest szybka i nieskomplikowana. Przyciski są duże i tym samym czytelne. Model ten jest dodatkowo wyposażony w gumową obwódkę, która chroni przed uszkodzeniem i poprawia pewność chwytu. Pilot daje możliwość sterowania 4 urządzeniami jednocześnie. Przy jego pomocy można obsługiwać m.in. telewizor, odtwarzacz DVD, dekoder czy magnetowid.

W swoich opiniach użytkownicy podkreślają, że prezentowany pilot marki Philips to bardzo dobre urządzenie. Dużym udogodnieniem są czytelne, intuicyjnie rozmieszczone przyciski, które ułatwiają korzystanie ze sprzętu. Sporą uwagę przykuwa też prosty design oraz obudowa wykonana z dobrych gatunkowo tworzyw wykazujących dużą odporność na uszkodzenia mechaniczne.

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...