Najlepsza listwa antyprzepięciowa Acar

Ostatnio aktualizowane: 22.04.19

 

Jaką listwę antyprzepięciową Acar wybrać?

 

Gwałtowne skoki napięcia mogą mieć bardzo negatywne konsekwencje dla naszych urządzeń elektrycznych. Dlatego, jeśli chcesz by sprzęty, takie jak: kino domowe, komputer czy telewizor służyły Ci przez długi czas, sugerujemy zainwestowanie w listwę antyprzepięciową. Choć urządzenia tego typu przydadzą się wielu z nas, to niestety duża grupa ludzi wciąż nie wie, jak zakupić dobrej jakości produkt. Z tego powodu przygotowaliśmy ten oto poradnik, dzięki któremu dowiesz się, na co zwrócić uwagę, dokonując zakup oraz jakie cechy powinny mieć najlepsze listwy antyprzepięciowe Acar. Dodatkowo, wzbogaciliśmy nasz artykuł o niewielkie zestawienie trzech najciekawszych modeli tego producenta.

Acar jest znanym przedsiębiorstwem z branży elektronicznej. Firma zajmuje się zarówno produkowaniem, jak i dystrybucją przedłużaczy, produktów zabezpieczających przed przepięciem, a także wielu rodzajów urządzeń elektronicznych, z których korzystamy na co dzień. Powodem, dlaczego tak wiele ludzi decyduje się na zakup modeli tego producenta, jest ich duża niezawodność. Co więcej, wszystkie oferowane sprzęty są w pełni bezpieczne.

Aby interesujące Cię urządzenie było wydajne ważne jest, by ilość znajdujących się w nim gniazd odpowiadała Twoim potrzebom. Standardowe modele wyposażone są w 5 wejść, co w pełni wystarczy, by podłączyć kino domowe. Jednak, jeśli planujesz użyć dużej ilości urządzeń, niezbędna okaże się inwestycja w nieco większą listwę. Warto rozważyć zakup produktu dwurzędowego.

Najlepsza listwa antyprzepięciowa Acar w 2019 roku powinna być dostosowana do obsługi dużych urządzeń, które do pracy pobierają znacznie więcej prądu. Wbrew pozorom nie jest to tak powszechna cecha. Większość listew jest w stanie obsłużyć jedynie telewizor oraz kilka mniejszych sprzętów. Dlatego, gdy planujesz podłączenie całego zestawu kina domowego, zainwestuj w model o dużej przepustowości. Im większy ten parametr, tym wydajniejsza praca produktu.

Kolejną rzeczą, która wymaga naszej uwagi jest liczba zabezpieczeń i funkcji, jakie oferuje interesujące nas urządzenia. Naturalnie, każda dobra listwa powinna mieć filtr antyprzepięciowy, który uchroni nasze sprzęty przed skokami napięcia, które obecne są w czasie burzy. Warto jednak sprawdzić, czy model jaki chcemy wybrać ma filtr RFI/EMI, który tłumi wszelkie zakłócenia powstałe przez fale radiowe oraz elektromagnetyczne.

 

 

Listwy antyprzepięciowe Acar – ranking

 

 

Acar 504WF

 

Wszyscy, którzy poszukują dobrej jakości listwy antyprzepięciowej, powinni rozważyć zakup modelu Acar 504WF. Produkt ten gwarantuje skuteczną ochronę przed awarią oraz nagłą utratą napięcia. Dodatkowo, sprzęt wyposażono w układ filtrujący wszelkie zakłócenia radioelektroniczne. Dzięki swojemu kompleksowemu działaniu do listwy możemy podłączyć komputery, telewizory czy wszelkiego rodzaju urządzenia Hi-Fi.

Prezentowany model posiada 5 gniazd z uziemieniem, które zapewniają pełne bezpieczeństwo naszych maszyn. Długość kabla to 1,8 m, więc będzie on odpowiedni do średniej wielkości pomieszczenia. Poprawne ustawienie produktu sprawi, że każde urządzenie zostanie do niego podpięte, a kable nie będą widoczne dla naszych gości. Wymiary sprzętu: wysokość – 5,5 cm, szerokość – 5,9 cm i długość – 38,5 cm. Na uwagę zasługuje również specjalna obudowa z tworzywa sztucznego, która nie jest podatna na samozapalenie.

Opinie konsumentów o tym produkcie są bardzo pochlebne, gdyż wiele osób doceniło wysoką jakość wykonania oraz dużą funkcjonalność. Listwa pomoże nam w ochronie naszych domowych urządzeń, które narażone są na awarie na skutek zmiany przepływu prądu.

 

 

 

 

Acar F5

 

Model Acar F5 to listwa antyprzepięciowa, na której zakup zdecydowało się dużo osób. Spowodowane jest to niezawodnością modelu oraz jego prostą obsługą. Do produktu możemy podłączyć nasz telewizor, komputer lub sprzęty Hi-Tech, które znajdują się w naszym domu.

Dużą zaletą prezentowanego modelu jest to, że wykonano go z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które ma właściwości samogasnące. Na listwie znajduje się 5 gniazd z uziemieniem, co w pełni wystarczy by obsłużyć kino domowe. Na obudowie ulokowano też 1 bezpiecznik automatyczny 10 A/ 250 V. Zasięg przewodu wynosi 3 m, więc sprzęt może zostać dowolnie umiejscowiony w pokoju, tak by wszystkie maszyny zostały do niego swobodnie podłączone. Dodatkowym atutem jest specjalny filtr, który tłumi zakłócenia w sieci elektrycznej. Równocześnie, diody na obudowie poinformują nas o prawidłowym działaniu.

Cechą, którą doceniło wielu konsumentów jest to, że produkt pozwala na dowolne ułożenie kabli w 4 kierunkach. Zdaniem klientów ta wydajna listwa antyprzepięciowa Acar w dobrej cenie to sprzęt godny polecenia.

 

 

 

 

Acar Smart

 

Model Acar Smart to bardzo nowoczesny produkt, który pomoże Ci lepiej zadbać o swoje sprzęty. Listwa antyprzepięciowa jest prosta w obsłudze i możesz do niej podłączyć dowolne urządzenia. Najwięcej użytkowników decyduje się na jej umieszczenie w gabinecie lub dużym pokoju, gdzie chroni komputery, telewizory lub inne sprzęty, np. Hi-Tech. Dobrze sprawdza się też w kuchni, gdy chcemy podłączyć lodówkę, pralkę lub kuchenkę.

Do zalet prezentowanego modelu zaliczamy to, że bardzo dobrze ochrania nasze urządzenia przed negatywnymi skutkami wyładowań atmosferycznych. Specjalny filtr minimalizuje przepięcia w sieci elektrycznej. Listwa posiada 2 niezależne włączniki, które pozwalają na odłączenie nieużywanych odbiorników. Dzięki temu nie musisz za każdym razem wyciągać wtyczek z gniazdek. Na uwagę zasługuje to, że sprzęt posiada aż 6 wejść, z czego wszystkie są uziemione. Poza tym produkt wyposażono w sygnalizację poprawności pracy.

Wielu konsumentów doceniło to, że produkt został wykonany z materiału, który nie jest podatny na samozapalenie. Gwarantuje to nam większe bezpieczeństwo.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...