Prezenty dla nauczyciela na koniec roku

Ostatnio aktualizowane: 21.01.21

Ta strona utrzymuje się dzięki czytelnikom. Kiedy robisz zakupy za pośrednictwem naszych linków, otrzymujemy niewielką prowizję. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji o nas.

 

Tabela porównawcza

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

 

 

Jakie prezenty dla nauczyciela na koniec roku kupić?

 

Na koniec roku, szczególnie jeśli to ostatnia klasa, dzieci przygotowują nauczycielom prezenty. Bardzo często są to po prostu kwiaty, ale można też przygotować coś bardziej wyjątkowego. Jeżeli chciałbyś się jakoś odwdzięczyć nauczycielowi za przekazaną dziecku wiedzę, lecz nie wiesz, co podarować takiej osobie, możesz skorzystać z naszego  krótkiego poradnika oraz kilku pomysłów. 

Klasycznym i popularnym prezentem jest eleganckie pióro zapakowane w ładne pudełko. Jest to uniwersalny podarunek, który powinien zadowolić każdego nauczyciela. Ten zawód jest właśnie kojarzony z pisaniem, a długopisów i piór nauczycielowi nie powinno zabraknąć. Możesz też dopełnić komplet i do pióra lub długopisu dodać ładny notatnik. Z pewnością przyda się nauczycielowi, który musi codziennie notować wiele rzeczy. 

Możesz również spróbować poszukać ładnej biżuterii. W przypadku nauczycielki sprawa jest ułatwiona, dziecko może obserwować, co dana osoba nosi i jaki jest jej styl. Nie radzimy raczej kupować kolczyków, lepiej postawić na wisiorek albo bransoletkę. Bezpiecznie jest wybrać szlachetny kruszec, lecz warto się również podpytać, ponieważ nauczycielka może być uczulona na złoto lub srebro. Jeżeli boisz się zaryzykować, to bezpiecznie jest wybrać ładną, klasyczną broszkę. W przypadku nauczyciela można postawić na pełną elegancji spinkę do krawata, szczególnie jeśli dana osoba często go nosi. 

Inaczej możesz postąpić w przypadku, kiedy dzieci mają luźniejszą relację z danym nauczycielem. Wtedy można spersonalizować podarunek. Z pewnością ciekawym pomysłem jest zakup kubka, na którym widnieje zdjęcie klasy albo ciekawy i śmieszny napis. Jest to prezent, którego nauczyciel nie zapomni. Wiele osób decyduje się też na zakup eleganckiej ramki, do której można włożyć duże zdjęcie całej klasy, oczywiście wraz z nauczycielem. Do tego można dodać śmieszny przedmiot, który przywróci nauczycielowi wspomnienia o danej klasie, na przykład statuetkę „Najlepszy Nauczyciel”.

 

 

Najlepsze prezenty dla nauczyciela na koniec roku

 

Koniec roku szkolnego to ważna uroczystość zarówno dla uczniów niemogących doczekać się wakacji, jak i dla nauczycieli. Dzieci i młodzież zwykle kupują z tej okazji kwiaty i czekoladki, które potem wręczają pedagogom. Jednak takie podarunki nie są zbyt oryginalne. Przygotowaliśmy więc listę z propozycjami prezentów, które bez wątpienia zaskoczą wychowawcę czy Twojego ulubionego nauczyciela. Sprawdź, co w 2021 roku uznawane jest za najlepszy podarunek na koniec roku szkolnego.

 

 

Wieczne Pióro Sheaffer Prelude Cobalt Blue

 

Co na prezent dla wychowawcy na koniec szkoły średniej? Dobrze jest wybrać przedmiot, który będzie przypominał nauczycielowi o jego podopiecznych i przywoływał miłe, związane z nimi wspomnienia.

Proponujemy eleganckie pióro wieczne, którym wychowawca może pisać na co dzień w dzienniku czy sprawdzać z jego pomocą testy. Wybraliśmy model Sheaffer Prelude Cobalt Blue, który ma kobaltowy, lekko zaokrąglony korpus ze zdobieniami w kolorze różowego złota.

To dobry wybór zarówno dla kobiety, jak i mężczyzny. Produkt jest zapakowany w pudełko prezentowe. Do kompletu dołączono dwa naboje oraz tłoczek do stosowania atramentu w butelce.

 

DLACZEGO

Według wielu osób wieczne pióro sprawdza się znacznie lepiej niż zwykły długopis, gdyż nie tylko efektowniej się prezentuje, ale też pozwala na poprawienie swojego charakteru pisma. Poza tym nauczyciel używający tego typu przyborów do pisania zwykle jest uważany za osobę z wyszukanym gustem. Wieczne pióro Sheaffer Prelude Cobalt Blue świetnie wygląda i gwarantuje komfortowe użytkowanie.

 

 

 

 

Herbaciarka z grawerem

 

Herbaciarka z wygrawerowaną dedykacją to nasza propozycja dla nauczyciela na koniec gimnazjum. Wykonane z sosnowego drewna pudełeczko ma w środku 6 przegródek, do których można włożyć pyszne herbaty. Wieczko jest wygrawerowane metodą laserową, możemy wybrać jeden spośród sześciu dostępnych wzorów dedykacji. To z pewnością będzie piękna pamiątka na lata.

Herbaciarka ma wymiary: długość – 16 cm, szerokość – 21 cm oraz wysokość – 8,5 cm. Uczniowie mogą ją samodzielnie przyozdobić, aby nadać prezentowi wyjątkowego charakteru.

 

DLACZEGO

Za sprawą wygrawerowanej, spersonalizowanej herbaciarki nauczyciel na pewno nie zapomni o swoich uczniach, który skończyli naukę w gimnazjum. Może to być propozycja dla wychowawcy, ale nie tylko – młodzież może podarować pudełeczko także innemu pedagogowi, którego darzy sympatią.

Herbaciarka będzie przypominać nauczycielowi o miłych chwilach spędzonych z klasą. Pudełeczko nie musi być wykorzystywane jako pojemnik na herbaty, może też przydać się jako estetyczny schowek na biżuterię, przybory do szycia itp.

 

 

 

 

Moel z nadrukiem


Kubek z nadrukiem jest zawsze dobrym pomysłem. Dlatego tak wiele osób wybiera Model z Nadrukiem. Ten biały, duży kubek (330 ml) o wymiarach 9,5 cm x 8 cm jest solidnie wykonany, z pewnością długo posłuży danej osobie. Ma on grube ścianki długo utrzymujące temperaturę napoju.

 

DLACZEGO

Kubek jest idealnym prezentem dla każdego nauczyciela. Będzie on mógł w nim zaparzać sobie kawę lub herbatę na przerwach pomiędzy lekcjami. Ciekawe jest to, że klasa może wybrać swój własny, spersonalizowany nadruk. Nauczycielowi z pewnością spodoba się to, że uczniowie postarali się na tyle, aby wybrać nadruk specjalnie dla niego.

 

 

 

 

Medal Super Nauczyciel 

 

Aby prezent wywołał na twarzy nauczyciela uśmiech, nie musi być bardzo drogi. Nasz tani pomysł na prezent to zabawnie wyglądający medal z napisem „Super Nauczyciel”. To doskonałe rozwiązanie w przypadku, gdy uczniowie nie dysponują zbyt dużym budżetem, a chcą kupić podarunek dla wszystkich pedagogów, którzy ich uczyli.

Medal będzie wspaniałym wyróżnieniem dla nauczyciela na koniec roku szkolnego i nagrodą za starania włożone w edukację dzieci oraz młodzieży.

 

DLACZEGO

Osoba, która dostanie medal dla super nauczyciela, na pewno na długo go zapamięta. To może być świetny upominek dla w-fisty, ale nie tylko. Produkt może być też doskonałym dodatkiem do dużego prezentu dla wychowawcy.

To ciekawa alternatywa dla bukietów i słodyczy, ponieważ medal można przechowywać przez wiele lat i dzięki niemu przywoływać wspaniałe wspomnienia związane z daną klasą.

 

 

 

 

Książka Najlepszemu Nauczycielowi 

 

Świetnym wyborem dla nauczyciela będącego miłośnikiem literatury jest książeczka pełna godnych zapamiętania cytatów. Jest ona ozdobiona elegancką grafiką. Za sprawą tego typu podarunku możemy wyrazić swoją wdzięczność i szacunek za pracę nauczyciela, jaką wykonał w ciągu jednego roku lub kilku lat na danym etapie edukacji.

To niewielka książeczka z 32 stronami, na jej okładce jest napis: „Najlepszemu Nauczycielowi”. Umieszczone wewnątrz cytaty pochodzą z wielu różnych źródeł, zapadają w pamięć i często pomagają odnaleźć się w trudnej sytuacji.

 

DLACZEGO

Książka z cytatami jest dobrą formą podziękowań dla nauczyciela. Z powodzeniem zastąpi ona kwiaty, które po pewnym czasie zwiędną. Z uwagi na niewielkie wymiary, pedagog może nosić książeczkę zawsze przy sobie i sięgać po nią w różnych sytuacjach, np. gdy będzie miał trudny dzień w szkole i zwątpi w słuszność wykonywanego przez siebie zawodu.

 

 

 

 

Filiżanka lub Kubek

 

Filiżanka lub Kubek to jeden z lepszych prezentów dla nauczyciela na koniec roku. Jest to cały zestaw, na który składa się filiżanka z nadrukiem, talerzyk, na którym można go położyć, kartka z drewna, na której również jest wybrany przez uczniów napis, a wszystko znajduje się w ładnym, drewnianym pudełku, które można ponownie wykorzystać. 

 

DLACZEGO

Opisywany przez nas prezent sprawi, że nauczyciel lub nauczycielka przez długi czas zapamiętają klasę obdarowującą. Jest to tak naprawdę kilka podarunków w jednym, więc nawet po zakończeniu roku szkolnego nauczyciel będzie wciąż odkrywał kolejne elementy prezentu. Warto zauważyć, że podarunek jest ładnie zapakowany. 

 

 

 

 

 Kubek dla Nauczyciela!

 

Zamiast banalnych kwiatów można kupić Kubek Dla Nauczyciela. Został on wykreowany na wzór popularnego kubka ze Starbucksa. Zamiast nazwy firmy widnieje jednak napis „Najlepszy Nauczyciel”. Do każdego kubka dołączona jest drewniana zakładka do książek. Model ma pojemność 330 ml. Kubek jest wykonany z ceramiki. 

 

DLACZEGO

Nauczyciel z pewnością będzie zadowolony z dużego kubka, w którym może sobie zaparzyć ciepły napój. Ze względu na napis „Najlepszy Nauczyciel” obdarowana osoba będzie dumnie wyciągać swoje naczynie na biurko, aby pokazać go wszystkim innym nauczycielom w szkole. Warto dodać, że to solidnie wykonany model.

 

 

 

 

Prezent dla wychowawcy 

 

Statuetka Prezent Dla Wychowawcy to kolejny dobry prezent dla nauczyciela. Jest to doskonały sposób, aby wyrazić swoją wdzięczność dla nauczyciela, który rzeczywiście pomógł dzieciom w nauce. Statuetka została wykonana z przezroczystej pleksi, a w środku znajduje się kolorowy nadruk. Jej grubość wynosi 3 mm. Wysokość to 19 cm, a szerokość to 12 cm. 

 

DLACZEGO

Każdy nauczyciel będzie z siebie dumny, kiedy klasa wręczy mu statuetkę, na której wyraża swoją wdzięczność. Praca nauczyciela jest bardzo trudna, więc obdarowany z pewnością poczuje się wyróżniony. Statuetka ładnie się prezentuje, można więc postawić ją na nauczycielskim biurku. Producent pozwala na wybór dowolnego nadruku, więc można wykazać się pomysłowością. 

 

 

 

 

Waterman etui z grawerem 

 

Pióro to nieodłączny atrybut każdego nauczyciela. Można mu na przykład podarować Waterman etui z grawerem. Przepiękne, srebrne pióro, na którym producent wygraweruje imię i nazwisko nauczyciela, który zostanie nim obdarowany. Akcesorium znajduje się w eleganckim pudełku, więc nie trzeba już pakować prezentu. Wymiary podarunku to 17 cm x 6 cm x 3 cm. 

 

DLACZEGO

Dobre pióro to znak dobrego nauczyciela. Tak piękny prezent, szczególnie zapakowany w ładne, firmowe pudełko jest idealnym wyrażeniem uczuć wdzięczności całej klasy. Podarunek nie tylko ładnie się prezentuje, ale również będzie przydatny w prowadzeniu notatek na temat uczniów oraz ich ocen.

 

 

 

 

» Przejrzyj produkty z poprzednich lat

Produkty te nie sa juz dostepne

 

 

Słodki bukiet z cukierków

 

Kwiaty nierzadko szybko więdną, zwłaszcza jeśli nie zostaną szybko wstawione do wazonu z wodą. Nie oznacza to jednak, że nie możemy kupić efektownego bukietu dla nauczyciela z okazji zakończenia roku szkolnego.

Zamiast róż czy tulipanów proponujemy cukierki, które z pewnością sprawią wiele radości osobie uwielbiającej słodycze. Są one zapakowane w oryginalny sposób – bukiet wygląda tak, jakby był wykonany z róż.

Kwiaty nie są żywe, wszystkie są z włoskiej krepy, pomiędzy nimi jest sizal w jasnym kolorze. Każdą czekoladkę można z łatwością wyjąć, bez ryzyka uszkodzenia róż. To oznacza, że bukiet może być świetną ozdobą przez długi czas.

 

DLACZEGO

Słodki bukiet wygląda nietypowo, ale to idealny pomysł w przypadku, gdy nie chcemy po raz kolejny wręczać nauczycielom kwiatów. Zapakowane w fajny sposób czekoladki z pewnością zrobią wrażenie na wszystkich pedagogach, a także na uczniach. Co ważne, możemy sami zdecydować o kolorze i ilości kwiatów.

 

 

Torba Najlepszy Nauczyciel Na Świecie

 

Osoby pracujące jako nauczyciele często muszą nosić ze sobą duże ilości książek, zeszyty uczniów czy dodatkowe materiały. Nierzadko wszystkie te rzeczy nie mieszczą się w torebce czy teczce.

Aby ułatwić pedagogowi przenoszenie wszystkich niezbędnych pomocy naukowych, możemy kupić mu materiałową torbę. Napis „Najlepszy nauczyciel na świecie” nie pozostawia wątpliwości, dla kogo jest przeznaczony prezent.

Nadruk na torbie jest wykonany innowacyjną technologią, zapobiegającą jego szybkiemu wyblaknięciu. To produkt dostępny w czarnym kolorze, a więc wygląda schludnie, nawet jeśli będzie codziennie użytkowany.

 

DLACZEGO

Torba „Najlepszy Nauczyciel Na Świecie” jest na tyle wytrzymała, że można w niej bez przeszkód nosić duże ilości książek lub innych materiałów potrzebnych do przeprowadzenia lekcji. Nauczyciel może ją także wykorzystać do przenoszenia zakupów.

Do środka można włożyć słodycze lub inne drobiazgi, aby sprawić pedagogowi większą radość. To praktyczny, ale też oryginalny podarunek.

 

 

Podziękowania Dla Nauczyciela

 

W jaki sposób pokazać nauczycielowi, że jego ciężka praca jest szczerze doceniana? Bardzo dobrze sprawdza się podziękowanie w formie wygrawerowanej i ładnie oprawionej płytki. Produkt, który znalazł się w zestawieniu, jest dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych – srebrnej i złotej.

Uczniowie sami decydują o tym, co zostanie wygrawerowane, mogą również wybrać jeden spośród kilku dostępnych motywów graficznych. Podziękowanie warto podarować swojemu wychowawcy na zakończenie szkoły, aby miał pamiątkę po swoich podopiecznych.

 

DLACZEGO

Podziękowanie, które można zawiesić na ścianie, to dla nauczyciela bezcenny prezent. Uczniowie mogą samodzielnie ułożyć krótki wierszyk lub wybrać piękny cytat, który wyrazi ich wdzięczność za okazaną im cierpliwość, troskę i zaangażowanie. To wspaniała ozdoba salonu czy nawet pokoju nauczycielskiego (ewentualnie gabinetu dyrektora), która pozostawia wiele miłych wspomnień na lata.

 

 

Zestaw do wina + szachy

 

Zakończenie edukacji w liceum to dla młodzieży niezwykle istotne wydarzenie, wiążące się z pójściem na studia i wkroczeniem w dorosłe życie. Warto podziękować pedagogom za wspólnie spędzony czas w wyjątkowy sposób – zwłaszcza tym, których darzymy największą sympatią.

Za dobry prezent dla nauczyciela na koniec liceum uważamy stylowy zestaw do wina, który jest dostępny razem z szachami. Całość jest zapakowana w drewnianą skrzynkę. W komplecie jest: korkociąg, zatyczka z lejkiem, pierścień na szyjkę oraz zwykła zatyczka.

Podarunek na pewno spodoba się osobie, która w wolnym czasie lubi napić się wina w towarzystwie bliskich lub znajomych. Wykonane z drewna szachy świetnie się prezentują i zapewniają przyjemną rozgrywkę.

 

DLACZEGO

Zestaw do wina to uniwersalny prezent, który można dać wychowawcy lub swojemu ulubionemu nauczycielowi, zawsze służącemu uczniom pomocą i dobrą radą. Z pewnością przyda się on podczas długich wieczorów czy dni wolnych od pracy.

 

 

Letterbox grawer

 

Nauczycielowi lubiącemu nietypowe prezenty może przypaść do gustu skrzynka letterbox z wygrawerowaną dedykacją. To produkt wykonany z płyty HDF o grubości 3 mm, który ma formę otwartej koperty. Wewnątrz umieszczona jest kompozycja wykonana ze sztucznych kwiatów i różnych ozdób.

Całość pięknie się prezentuje. To idealny podarunek zarówno dla wychowawczyni, jak też nauczycielki języka polskiego, historii, plastyki itp. Skrzynka ma niewielkie wymiary, można ustawić ją na półce, aby pełniła funkcję dekoracyjną. Po wyjęciu kwiatów produkt może być wykorzystywany jako praktyczny pojemnik na listy i gazety.

 

DLACZEGO

Wygrawerowana skrzynka letterbox ma indywidualny charakter i wartość sentymentalną. Jest ona ręcznie zdobiona, a to, co ją wyróżnia, to dopracowanie każdego, nawet najmniejszego detalu. Ponieważ włożone do środka kwiaty są sztuczne, nie uschną i przez cały czas będą świetnie się prezentować.

Nauczyciel może wziąć skrzynkę do domu i ustawić na honorowym miejscu lub zostawić w pokoju nauczycielskim, aby nie zapomnieć o swoich uczniach.

 

 

Koszulka Najlepszy Nauczyciel Na Świecie

 

Dla pedagoga mającego poczucie humoru i świetny kontakt z uczniami proponujemy zabawny T-shirt z napisem: „Najlepszy nauczyciel na świecie”. To męska koszulka, która jest wykonana z bawełny. Z tego względu jest ona miękka, przyjemna w dotyku, a dodatkowo przewiewna. T-shirt można podarować swojemu wychowawcy, nauczycielowi wychowania fizycznego lub trenerowi szkolnej drużyny.

Umieszczony na nim nadruk powstaje z wykorzystaniem technologii druku DTG, w efekcie czego na długo zachowuje trwałość i nie jest podatny na ścieranie podczas prania. Koszulka jest dostępna w kilku rozmiarach, od XS do 5XL.

 

DLACZEGO

Nauczyciel na pewno nie będzie się spodziewać takiej koszulki, więc uczniowie mogą go pozytywnie zaskoczyć. T-shirt jest wykonany z dobrego gatunkowo materiału i doskonale się prezentuje. Ponadto jest on odporny na rozerwanie, głównie ze względu na podwójne szwy. Koszulka pozwala uczniom na pokazanie, jak lubią nauczyciela i jak dużym cenią go szacunkiem.

 

 

» Przejrzyj produkty z poprzednich lat

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status