Najlepszy wosk samochodowy w płynie

Ostatnio aktualizowane: 21.04.19

 

Jaki wosk samochodowy w płynie wybrać?

 

Dbanie o karoserię samochodu jest bardzo ważne. Dzięki częstemu myciu oraz używaniu specjalnych kosmetyków możemy sprawić, że samochód nie tylko będzie się dobrze prezentował, ale także nie będzie on podatny na korozję oraz zarysowania. Właśnie kupiłeś nowy samochód i od samego początku chcesz o niego dobrze zadbać? Zacznij używać wosku w płynie. Jeżeli jeszcze nie wiesz, jaki produkt wybrać, to przeczytaj poniższy poradnik oraz opisane najciekawsze woski wyróżnione przez konsumentów.

 

 

Najlepszy wosk samochodowy w płynie w 2019 roku ma dużą pojemność. Jeżeli zamierzasz bardzo często polerować swój samochód, to jest to bardzo ważne. Najczęściej spotkamy produkty o pojemności 0,5 l. Jeżeli chcesz, aby posłużył Ci dłużej, to zainwestuj w kosmetyk 0,7 l lub nawet 1 l. Tym sposobem nie będziesz musiał często wybierać się do sklepu.

Wielu fanów samochodów przyznaje, że najlepsze woski samochodowe w płynie nadają samochodowi estetyczny wygląd. Niektóre kosmetyki mają za zadanie sprawić, aby kolor pojazdu był bardziej intensywny. Możesz również wybrać specyfik, dzięki któremu karoseria samochodu będzie błyszczała z daleka. Niektóre woski mają specjalne drobinki, polerujące karoserię. Usuwają tym samym głębsze zanieczyszczenia oraz dbają o to, by mniejsze ryski nie były zbyt widoczne. Nie musisz się jednak tym przejmować, jeżeli Twój samochód jest w bardzo dobrej kondycji.

Na początku musisz dokonać wyboru. Możesz wybrać specyfik na bazie składników naturalnych lub wręcz przeciwnie – z większą ilością syntetycznych składników. Te pierwsze mają zazwyczaj bardzo ładny zapach i nadają karoserii ładny, mokry wygląd. Efekt polerowania samochodu widać nawet do 9 tygodni. Specyfiki syntetyczne zawierają polimery, które chronią je przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi takimi, jak bardzo mocne słońce, deszcz oraz zapobiegają niszczeniu karoserii pod wpływem spadającej na nią patyków czy odchodów. Efekt uzyskany dzięki woskom syntetycznym utrzymuje się kilka miesięcy.

 

 

Woski samochodowe w płynie – ranking

 

 

Polytop Hartglanzachs 

 

Polytop Hartglanzachs to wosk w płynie, sprzedawany w opakowaniu o pojemności 500 ml. Specjalny wosk Carnauba jest znany na całym świecie wszystkim fanom motoryzacji. Jego właściwości sprawiają, że po użyciu specyfiku wiele samochodów wygląda jak nowe. Jedną z zalet jest nadawanie widocznej głębi koloru karoserii. Samochód wygląda więc, jakby był wyprodukowany kilka minut wcześniej.

Nakładanie płynu nie sprawia żadnego problemu. Na początku wystarczy nałożyć grubą warstwę preparatu na karoserię i poczekać aż wyschnie. Po wyschnięciu wystarczy wypolerować cały samochód ściereczką z mikrofibry. Polerowanie nie zajmuje zbyt dużo czasu i nie wymaga precyzji, więc jest to bardzo dobry produkt dla początkujących osób lub tych, które nie mają zbyt dużo czasu.

Lakier jest zabezpieczony przez stosunkowo długi czas. Specyfik dobrze odprowadza wodę, więc po deszczu nie zostają na karoserii żadne smugi. Butelkę łatwo się otwiera, a aplikowanie specyfiku na samochód nie jest skomplikowane. Użytkownikom najbardziej podoba się połysk, jaki zapewnia prezentowany wosk.

 

 

 

 

K2 Melle Gold Spectrum 

 

Chcielibyśmy zaprezentować K2 Melle Gold Spectrum – wosk do stosowania po każdym myciu. Usuwa smugi, które tworzy woda podczas mycia. Oprócz tego specyfik usuwa również zanieczyszczenia oraz pogłębia kolor. Wosk nadaje również poślizg karoserii i dlatego wygląda ona estetycznie przez bardzo długi czas. Efekty, jakie pozwala uzyskać prezentowany specyfik widać od razu po jego nałożeniu.

Zapach wosku jest bardzo przyjemny i nie podrażnia nozdrzy. Jest to dobry wosk dla początkujących, ponieważ nie zostawia on smug. Nie potrzebujemy zbyt dużej siły, aby karoseria wyglądała bardzo dobrze. Oprócz tego płyn nadaje się również do odświeżania innych elementów samochodu takich jak deska rozdzielcza, opony, szyby oraz inne. W rezultacie z pomocą jednego produktu możemy poprawić wygląd całego samochodu.

770 ml specyfiku z pewnością starczy nam na długi czas. Wielu użytkowników przyznaje, że efekty działania wosku są widoczne od razu po polerowaniu i samochód wygląda jak nowy. Internauci uważają również, że produkt jest bardzo wydajny.

 

 

 

 

Sonax 250ml 

 

Sonax 250 ml tworzy specjalną warstwę ochronną na karoserii samochodu. Dlatego po opadach deszczu nie zauważymy na niej żadnych nieestetycznych smug ani zanieczyszczeń. Poza tym płyn chroni również przed promieniami UV, więc kolor przez długi czas pozostaje żywy i nie blaknie.

Dużą zaletą produktu jest możliwość stosowania go na każdy rodzaj lakieru. Nie musimy więc zastanawiać się, czy to jest dobry specyfik i czy przypadkiem nie zniszczymy karoserii samochodu. Płyn jest bardzo łatwy w aplikacji i nie zostawia smug na masce. Nie musimy polerować maski zbyt długo, aby wyglądała bardzo dobrze. Jest to wosk samochodowy w płynie o pojemności 250 ml w dobrej cenie.

Produkt zawiera jedynie naturalny składnik, jakim jest wosk Carnauba. Nie znajdziemy w jego składzie niebezpiecznych składników ściernych oraz wypełniaczy. Użytkownikom podoba się możliwość łatwego rozprowadzenia oraz fakt, że przez długi czas chroni on maskę przed zanieczyszczeniami i uszkodzeniami.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...