Najlepszy uchwyt na telefon do samochodu na kratkę

Ostatnio aktualizowane: 22.04.19

 

Jaki uchwyt na telefon do samochodu na kratkę wybrać?

 

Coraz trudniej jest nam sobie wyobrazić funkcjonowanie bez telefonu komórkowego – nawet podczas prowadzenia auta. Często posługujemy się nie tylko zestawem głośnomówiącym w trakcie jazdy, ale również korzystamy z opcji GPS czy też nagrywamy podróż. W każdym z wymienionych przypadków warto mieć smartfon w zasięgu ręki. Dlatego przydatny będzie specjalny uchwyt, który możemy zamontować w kratce klimatyzacyjnej. Nasz poradnik zakupowy pomoże Ci dobrać odpowiedni model dopasowany do Twoich potrzeb.

Chcąc nabyć uchwyt na kratkę musimy wziąć pod uwagę kilka rzeczy. Przede wszystkim wybierajmy modele wykonane z solidnych materiałów, aby nie złamały się pod wpływem wagi telefonu. Poza tym nie nastawiajmy ciepłego nawiewu, gdy mamy zamocowany smartfon, ponieważ możemy to go zwyczajnie przegrzać. Poza uchwytami na kratkę  dostępne są jeszcze maty antypoślizgowe, uchwyty montowane na slocie do CD, przyssawki na szyby oraz uchwyty mocowane do kokpitu.

Warto wybierać modele dedykowane konkretnemu modelowi telefonu, jednak na rynku są również dostępne modele uniwersalne. Mają one szeroki zakres  regulacji, więc nawet w momencie zmiany telefonu nie musimy kupować nowego akcesorium. Ciekawą opcją są modele uchwytów, które są jednocześnie stacjami dokującymi.

Internauci wybierający najlepszy uchwyt na telefon do samochodu na kratkę w 2019 roku wskazywali jako jedną z jego głównych zalet możliwość obracania go nawet o 360 stopni. W ten sposób możemy dopasować zamocowany smartfon w taki sposób, aby np. nie odbijało się w nim światło. Najlepsze uchwyty na telefon do samochodu na kratkę stanowią praktyczne akcesorium zwłaszcza dla osób, które długo i często podróżują. Pamiętajmy, aby zamocować produkt w taki sposób, aby znajdował się on jak najbliżej gniazda ładowania – w ten sposób zabezpieczymy się przed nieoczekiwanym rozładowaniem w trakcie ważnej rozmowy lub nawigowania w momencie, kiedy musimy dotrzeć pod wskazany adres.

 

 

Uchwyty na telefon do samochodu na kratkę – ranking

 

 

Iottie Itap Magnetic Vent Mount

 

Innowacyjny Iottie Itap Magnetic Vent Mount jako pierwszy z uchwytów pozwoliło na obracanie urządzeniem o 360 stopni. Model obsługuje wszystkie rodzaje smartfonów. Dzięki sprężynowej blokadzie One Click drgania powstałe w trakcie jazdy są minimalizowane.

To solidnie wykonane akcesorium chroni telefon przed wysunięciem, a tym samym przed jego uszkodzeniami czy zadrapaniami. Magnetyczny uchwyt pozwala na bezpieczne zamocowanie telefonu niezależnie od jego gabarytów. Sprzęt wykorzystuje nowoczesne technologie, więc może stanowić atrakcyjny prezent dla kierowców, którzy chętnie wypróbowują nowości.

W opinii użytkowników telefon w trakcie jazdy jest odpowiednio podtrzymywany bez ryzyka, że się stłucze lub ulegnie innym uszkodzeniom. Co ważne, magnes podtrzymujący urządzenie nie ma żadnego wpływu na zasięg. Wybierając ten model przekonasz się, jak bardzo funkcjonalne może być tak małe urządzenie.

 

 

 

 

Aukey HD-C5

 

Aukey HD-C5 to uchwyt na telefon do samochodu na kratkę w dobrej cenie, który nie wpływa na odbiór sieci i Internetu. Produkt jest funkcjonalny i uniwersalny.  Montaż do nawiewu będzie odpowiedni zarówno do grubych, jak i cienkich łopatek w miejscu mocowania.

Produkt można obsługiwać jedną ręką – dzięki wbudowanym 4 magnesom.  Możemy również mocować urządzenie w pionie, jak i poziomie. Telefon nie odpadnie od magnesu nawet na bardzo wyboistej drodze. Telefon dobrze trzyma się również wtedy, kiedy jest w etui.

Produkt zdaniem kierowców jest jednym z najlepszych uchwytów spośród dostępnych na rynku. To bardzo wytrzymałe urządzenie, odporne na wysokie temperatury oraz uszkodzenia mechaniczne. Uchwyt utrzymuje urządzenie nawet podczas kilkugodzinnej podróży bez przerwy, w żaden sposób nie zmniejszając mocy przyciągania. Przez taki rodzaj mocowania możliwe jest również ładowanie telefonu w trakcie korzystania z niego.

 

 

 

 

Huawei Mate 10 Pro Navigation

 

Huawei Mate 10 Pro Navigation Car Kit Box to model dedykowany do konkretnej marki telefonu. Aby zamocować na nim telefon, należy włożyć go do specjalnego etui i przyłożyć do magnesu.

Uchwyt trzyma się bardzo mocno nie wypadając i nie zwalniając mocy trzymania telefonu. Tworzywo, z jakiego wykonany został produkt jest odporne na wysokie i niskie temperatury. Smartfon jest chroniony przed zarysowaniami i innymi uszkodzeniami mechanicznymi. Typ mocowania telefonu pozwala na ładowanie urządzenia w trakcie korzystania z niego.

Osoby korzystające z uchwytu zwracają uwagę na głowicę, z pomocą której można obracać telefon oraz zmieniać kąt jego nachylenia względem kierowcy. Takie rozwiązanie zapobiega utracie widoczności ekranu smartfonu, gdy na jego ekran pada światło. Produkt zdecydowanie jest wart swojej ceny i użytkownicy polecają go wszystkim posiadaczom telefonów marki Huawei jako jeden z najlepszych zestawów dedykowanych ich telefonowi.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...