Najlepsze żarówki H7 Tungsram

Ostatnio aktualizowane: 03.08.20

 

Jakie żarówki H7 Tungsram wybrać?

 

Żarówki H7 to typ oświetlenia, który znajdziemy w miejscu świateł drogowych oraz świateł mijania większości samochodów. Od pewnego czasu włączanie świateł dziennych jest obowiązkowe. Zaopatrzenie się w odpowiednie żarówki sprawia, że mamy lepszą widoczność zarówno w nocy, jak i w dzień. Szukasz dobrej żarówki H7? Przeczytaj nasz poradnik, a dowiesz się, jakie produkty są najlepsze, a także poznasz opisy kilku z nich polecanych przez kierowców.

Wszystkie opisywane przez nas żarówki to produkty Tungsram, firmy produkującej oświetlenie wewnętrzne oraz zewnętrzne. W ofercie marki znajdziemy lampy łazienkowe, uliczne, samochodowe i inne. Produkty Tungsram znane są z bezawaryjności.

Wiele osób uważa, że najlepsze żarówki H7 Tungsram w 2020 roku mają wysoką temperaturę barwową. Powinno być to co najmniej 6000 K. Takie produkty wytwarzają bardzo silne światło, a jego barwa jest biała. Dzięki temu widoczność na drodze jest poprawiona, a my mamy szansę na ominięcie przeszkody na drodze. Jeżeli wybierzemy inne żarówki, na przykład takie o mniejszej temperaturze barwowej, to możemy narazić siebie oraz innych uczestników ruchu drogowego na oślepienie.

Nie jest tajemnicą, że najlepsze żarówki H7 Tungsram są trwałe, wybierając je, jesteśmy pewni, że będą świecić przez bardzo długi czas. Niektóre modele mogą świecić nawet przez 50 000 godzin. Jeżeli wolisz wymieniać obie żarówki jednocześnie, to polecamy zakup pary w zestawie.

Wiele osób zwraca uwagę na jasność, którą podaje się w lumenach. Parametr ten inaczej jest nazywany natężeniem światła. Jeżeli chcesz mieć dobrą widoczność zarówno na drodze, jak i na poboczu, to najlepiej wybierz żarówki, których natężenie światła wynosi 50 lumenów. Z tym parametrem wiąże się również zasięg światła. Najlepiej wybrać taki, który wynosi około 100 m. Dzięki temu widoczność na drodze będzie bardzo dobra.

 

 

Żarówki H7 Tungsram – ranking

 

 

Tungsram Megalight +120%

 

Tungsram Megalight +120% to para jednych z najlepszych żarówek dostępnych na rynku. Zostały one wykonane w taki sposób, że nie niszczą się z upływem czasu. Moc każdej z nich wynosi 55 W. Produkt ma homologację, więc bezpiecznie może być używany jako światło mijania i drogowe.

Żarówki emitują 120% więcej światła niż standardowe modele tego typu, więc automatycznie nasza widoczność na drodze się poprawia. Jednocześnie światło nie razi innych kierowców. Producent potwierdza, że widzimy około 45 m dalej, niż ze światłem standardowych żarówek. Kierowcom bardzo się to podoba.

Modele łatwo się montuje, więc możemy wykonać montaż sami. Wielu użytkowników zauważyło, że żarówki służą przez długi czas i dlatego nie musimy ich szybko wymieniać. Mocne, jasne światło pozwala zauważyć wszystkie przeszkody, szczególnie nocą. Para żarówek umożliwia wymianę obu świateł jednocześnie.

 

 

 

 

Tungsram Megalight +130%

 

Tungsram Megalight +130% to komplet dwóch żarówek, które pasują do większości samochodów. Nie musimy więc obawiać się, że po zakupie pojawi się problem z montażem. Warto również dodać, że instalacja jest łatwa, co zachęca kierowców do kupna produktu.

Moc każdej z żarówek to 55 W. Emitują one nawet 130% więcej światła niż standardowe modele. Niesie to ze sobą wiele zalet. Jedną z nich jest polepszona widoczność na drodze oraz na poboczu. Pole widzenia kierowcy jest bardzo szerokie i może szybciej rozpoznać znaki oraz inne oznaczenia na jezdni.

Temperatura pracy żarówki nie jest zbyt wysoka. Specjalny certyfikat ECE sprawia, że model jest uznany przez wszystkie państwa europejskie. Osoby zaopatrzone w żarówki uważają, że działają przez bardzo długi czas, a dodatkowo są dobrze wykonane.

 

 

 

 

Tungsram PX26D F-V

 

Chcielibyśmy zaprezentować Tungsram PX26D F-V, czyli żarówki H7 Tungsram w dobrej cenie o mocy 55 W. Zapewniają one widoczność w nocy,  nawet podczas gęstej mgły.

Model jest trwały i nie ulega awariom. Oprócz tego żarówkę łatwo się instaluje i możemy zrobić to samodzielnie. Emitowane światło sprawia, że wyraźnie widzimy, co się dzieje na ulicy, a ominięcie przeszkody nie jest trudne. Warto dodać, że światło żarówki jest mocne, lecz nie razi innych uczestników ruchu drogowego.

Wiele osób uważa, że żarówka jest dobrze wykonana. Chwalą ją oni również za jasne światło, które sprawia, że widzimy wyraźnie wszystko oraz mamy czas, by odpowiednio zareagować. Model ma homologację, więc samochodem z wmontowaną żarówką można poruszać się legalnie po całej Europie.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status