Najlepsze żarówki H7 Osram

Ostatnio aktualizowane: 29.05.20

 

Jaką żarówkę H7 Osram wybrać?

 

Uważa się, że żarówki H7 montowane w głównym reflektorze auta zapewniają mocne i jasne światło, a do tego nie wypalają się za szybko. Wielu kierowców ma jednak problem z wyborem właściwego produktu. Czym wyróżnia się dobra żarówka H7? Tego dowiesz się po przeczytaniu poniższego poradnika. Uzupełnieniem zawartych w nim informacji jest ranking trzech produktów Osram wyróżniających się długą żywotnością.

Dlaczego wybraliśmy markę Osram? Ta niemiecka firma jest liderem w branży oświetleniowej. Produkowane przez wyróżnione przedsiębiorstwo sprzęty i akcesoria (m.in. żarówki, latarki, diody i reflektory) możemy spotkać w wielu domach i miejscach publicznych nie tylko w Europie, ale również poza jej granicami. Według konsumentów Osram to gwarancja trwałości, innowacyjności i niezawodności.

Od wyboru żarówek H7 zależy nasze bezpieczeństwo na drodze, ponieważ pełnią one funkcję świateł drogowych i mijania. Jeżeli wybierzemy złej jakości produkt, może się zdarzyć że po zmroku nie zauważymy przeszkody przed samochodem, a to doprowadzi do niebezpiecznego w skutkach wypadku.

Kierowcy często nie zdają sobie sprawy, że oświetlenie auta to jeden z ważniejszych elementów wyposażenia pojazdu. Najlepsza żarówka H7 Osram w 2020 roku pozwala czuć się pewnie prowadząc samochód, niezależnie od pory czy warunków atmosferycznych. Jak ją znaleźć? Zakupiony przez nas produkt musi mieć odpowiednią moc znamionową. W przypadku modeli H7 jest to 55 W. Nie zapominajmy, że właściwa żarówka zapewnia również jasny i silny strumień światła (jego wartość wynosi 1500 lumenów).

Nawet jeśli żarówka spaliła się tylko w jednym reflektorze, zwykle lepszym i bardziej ekonomicznym rozwiązaniem jest zakup opakowania zawierającego 2 lub więcej sztuk. Bardzo często zdarza się, że po krótkim czasie od wymiany jednej żarówki przepala się również ta znajdująca się w drugim reflektorze. Warto być przygotowanym na taką okoliczność, gdyż możemy w ten sposób uniknąć konieczności ponownego wyjścia na zakupy.

Najlepsze żarówki H7 Osram mają certyfikaty, które potwierdzają, że produkty te spełniają wszystkie standardowe, europejskie wymagania (m.in. ECE). Wybierając dobrej jakości model możemy mieć pewność, że nie spali się zbyt wcześnie i tym samym unikniemy niebezpiecznych sytuacji na drodze, jak też otrzymania wysokiego mandatu.

 

 

Żarówki H7 Osram – ranking

 

 

Osram Night Breaker Unlimited 

 

Żarówka Osram Night Breaker Unlimited, w porównaniu do standardowych modeli halogenowych, zapewnia do 110% więcej światła. To powoduje, że jazda po zmroku staje się bezpieczniejsza i na pewno uda nam się odpowiednio wcześnie zauważyć przechodniów czy przebiegające przez drogę zwierzęta. Produkt ma moc 55 W i zapewnia strumień świetlny o wartości 1500 lumenów.

Wymiary żarówki to: długość – 5,9 cm i średnica – 1,2 cm. Ze względu na solidną budowę skrętki, prezentowany model wyróżnia się wytrzymałością. Zoptymalizowana formuła gazu wypełniacza wpływa na zwiększoną wydajność wytwarzania światła. Produkt spełnia wszystkie wymagania europejskie dotyczące samochodowego oświetlenia, a do tego jest sprzedawany w opakowaniu zawierającym dwie żarówki.

Z opinii konsumentów można wywnioskować, że model Osram Night Breaker Unlimited może z powodzeniem zastąpić inne, halogenowe produkty. Wytwarzana przez żarówkę wiązka światła jest bardzo długa, dlatego w odpowiednim czasie zauważymy niebezpieczeństwo na drodze i zareagujemy we właściwy sposób.

 

 

 

 

Osram Night Breaker Laser 

 

Osram Night Breaker Laser to żarówka, która gwarantuje do 130% więcej światła oraz do 40 m dłuższą wiązkę niż w przypadku tradycyjnych, halogenowych produktów. Model ten wyróżnia się przede wszystkim unikalną konstrukcją i wygrawerowaną laserowo nazwą. Dokładne wymiary żarówki to: średnica – 1,2 cm oraz długość – 5,9 cm.

Produkt zapewnia strumień świetlny o mocy 1500 lumenów. Wykorzystanie technologii ablacji laserowej powoduje, że żarówka zapewnia dobrą widoczność na drodze. Dzięki temu jazda po zmroku i w bardzo niekorzystnych warunkach atmosferycznych nie męczy nadmiernie oczu. Precyzyjne ustawienie żarnika zapewnia bardzo dobrą dystrybucję światła, a wypełnienie bańki ksenonem gwarantuje większą wydajność.

Konsumenci wypowiadają się pochlebnie na temat produktu Osram Night Breaker Laser. Żarówka odpowiada podstawowym wymaganiom bezpieczeństwa, które zostały określone w europejskim standardzie ECE. Wytwarzana przez model długa i jasna wiązka światła pozwala na szybką reakcję w przypadku zauważenia niebezpieczeństwa na drodze.

 

 

 

 

Osram H7 Original 

 

Produkt Osram H7 Orginal to wydajna i trwała żarówka halogenowa, która spełnia wszystkie europejskie standardy bezpieczeństwa. Żywotność opisywanego modelu to ok. 550 godzin. Jest on dostępny w pojedynczych opakowaniach.

Ta żarówka H7 Osram w dobrej cenie emituje światło o mocy 1500 lumenów i została wyposażona w filtr UV. Produkt służy do montażu w przednim reflektorze auta i pełni funkcję świateł mijania, drogowych, a także przeciwmgielnych. Model ten ma wymiary: długość – 5,9 cm oraz średnica – 1,2 cm.

Produkt zdobył uznanie konsumentów za możliwość zwiększenia bezpieczeństwa jazdy po zmroku, jak i w złych warunkach atmosferycznych (np. podczas intensywnych opadów deszczu lub śniegu). Z uwagi na to, że żarówka zapewnia mocne i jasne światło, na pewno szybko zauważymy przeszkodę na drodze i uda nam się ją ominąć lub zatrzymać się w odpowiedniej odległości.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status