Najlepsze żarówki H7 białe

Ostatnio aktualizowane: 25.11.20

 

Tabela porównawcza

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

 

 

Jakie żarówki H7 białe wybrać?

 

Przepaliła Ci się żarówka i nie jesteś pewien, którą wybrać? Dobre żarówki w samochodzie to podstawa. Wybierając zły produkt narażamy siebie oraz inne osoby na niebezpieczeństwo. Aby ułatwić Ci zakupy, przygotowaliśmy krótki poradnik, w którym umieściliśmy kilka wskazówek. Stosując się do nich z pewnością wybierzesz odpowiednie żarówki do swojego samochodu. Poza tym na końcu artykułu znajdziesz opisy produktów wyróżnionych przez Internautów.

W naszym artykule skupimy się wyłącznie na białych żarówkach H7 – jest to typ jednowłóknowy, co oznacza, że działa, jak światła mijania. Czemu opisujemy tylko białe modele? Każdy inny kolor ogranicza widoczność i oślepia kierowców.

Najlepsze żarówki białe H7 mają filtr UV. Jest to konieczne, aby dobrze oświetlały nam drogę oraz pobocze. Jeżeli żarówka jest pozbawiona filtru UV, to może się zdarzyć, że reflektor będzie w pewnym momencie zaciemniony. W takiej sytuacji naszą widoczność znacznie zostaje ograniczona i może to być niebezpieczne.

Wiele produktów możemy znaleźć w zestawie – czy warto je kupować? Jeśli zauważymy, że jedna z żarówek się przepaliła, to szanse, że za pewien czas druga także się zepsuje znacznie wzrastają. Poza tym montując tylko jedną żarówkę i zostawiając drugą – starą – narażamy innych kierowców na dyskomfort, bo nasze auto będzie miało nierówne oświetlenie. Dlatego od razu lepiej kupić dwie i dla bezpieczeństwa wymienić obie.

Warto pamiętać, że najlepsza żarówka biała H7 w 2020 roku świeci z mocą około 1500 lumenów. Taka moc wystarczy, aby dokładnie oświecić całą drogę oraz pobocze nawet w nocy.

Bardzo ważny jest również zasięg świecenia. Wynikiem, z jakiego możemy być zadowoleni to około 100 m – lecz im więcej, tym lepiej. Większy zasięg automatycznie zwiększa naszą widoczność, co jest bardzo ważne podczas jazdy po zmroku.

 

 

Żarówki białe H7 – ranking

 

 

Philips X-treme Vision 


Philips X-treme Vision to żarówki H7, które sprawiają, że jazda samochodem jest bardzo bezpieczna. W zestawie znajdziemy 2 żarówki, więc mamy możliwość wymiany obu jednocześnie.

Światło emitowane przez prezentowane żarówki jest bardzo jasne. Dlatego zauważenie przeszkody na drodze nie będzie dla nas problemem. Produkt zwiększa nasze bezpieczeństwo podczas jazdy. Żarówka emituje białe, jasne światło. Model nie psuje się i może być eksploatowany przez długi czas.

Widoczność, jaką gwarantuje nam opisywany produkt wynosi 130 m. Wiele osób chwali specjalną technologię Gradient Coating, dzięki której światło żarówki jest bardzo jasne. Użytkownicy uważają, że tak jasne światło pozwala szybko zareagować w przypadku niebezpieczeństwa na drodze.

 

 

 

 

Philips WhiteVision B1 

 

Chcielibyśmy zaprezentować żarówki H7 Philips WhiteVision B1, produkt, który zebrał bardzo wiele pozytywnych komentarzy Internautów. Jest to akcesorium, które zapewnia bardzo długi strumień światła – widoczność po zmroku jest nawet o 60% lepsza niż w przypadku analogicznych modeli innych firm.

Jest to produkt, który uzyskał certyfikat ECE. Oznacza to, że możemy go legalnie używać na drogach bez obaw, że dostaniemy mandat. Światło, jakie generuje żarówka jest bardzo jasne, co zwiększa naszą widoczność. Jednak nie jest na tyle mocne, aby oślepiało kierowców, którzy zbliżają się z przeciwka. Jest to model bezpieczny dla nas oraz dla innych uczestników ruchu drogowego.

Opisywany produkt charakteryzuje się długim okresem eksploatacji, który wynosi około 450 godzin, co gwarantuje nam rzadszą wymianę. W zestawie znajdziemy 2 żarówki. Użytkownicy chwalą prezentowany produkt ze względu na bezpieczeństwo, jakie nam zapewnia. Nie bez znaczenia jest również dobre wykonanie żarówek.

 

 

 

 

Bosch Gigalight 


Bosch Gigalight to zestaw dwóch żarówek H7, które cieszą się dużym uznaniem wśród konsumentów. Żarnik modelu został wykonany w taki sposób, że żarówka zapewnia nam o wiele więcej światła, niż produkty, które mają zwyczajnie wyprofilowany wspomniany element. Długa wiązka światła gwarantuje lepszą widoczność oraz umożliwia nam szybszą reakcję.

Mieszanka gazów ksenonowych wraz z połączeniem niebieskim szkłem sprawia, że światło emitowane przez żarówki jest białe. W rezultacie przeszkody na drodze oraz na poboczu są lepiej widoczne. Jest to jednak światło całkowicie bezpieczne dla oczu kierowców zbliżających się z naprzeciwka.

Światło generowane przez te białe żarówki H7 w dobrej cenie nie męczy oczu, dzięki czemu możemy bezpiecznie kierować przez dłuższy czas. Wielu użytkowników prezentowanego produktu uważa, że poprawia on wygląd samochodu. Internauci chwalą również długi okres eksploatacji modelu.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status