Najlepsze żarówki H7 białe światło

Ostatnio aktualizowane: 18.02.20

 

Tabela porównawcza

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

 

 

Jaką żarówkę H7 białe światło wybrać?

 

Oświetlenie w samochodzie jest bardzo ważne. To dzięki niemu możemy bezpiecznie poruszać się po ulicy. Nasza widoczność nie jest ograniczona, więc bez problemu możemy ominąć przeszkodę na drodze oraz obserwować to, co dzieje się dookoła nas podczas jazdy. Sprawne światło jest konieczne do bezpiecznej jazdy, więc warto zainwestować w odpowiednią żarówkę. Jedną z najpopularniejszych żarówek samochodowych jest typ H7 emitujący wystarczająco dużo światła, a także odporny na zniszczenia. Chciałbyś zaopatrzyć się w taki produkt, lecz nie wiesz, jaki dokładnie wybrać? Kontynuuj czytanie – w tym artykule skupimy się na żarówkach H7 emitujących wyłącznie białe światło. Znane jest ono z tego, że nie razi nocą tak w oczy, jak jego żółty odpowiednik, a także jest energooszczędne.

 

 

Wiele kierowców uważa, że najlepsza żarówka H7 emitująca białe światło w 2020 roku jest mocna. Uważają oni, że najlepiej, jeżeli żarówka tego typu ma wiązkę światła wynoszącą 1500 lumenów. Większa moc przekłada się na bardziej jaskrawe światło, które jest nieocenione szczególnie nocą oraz zimą, nie tylko po zmroku. Należy jednak pamiętać, że im mocniejsze światło, tym szybciej zużywa się żarówka.

Kierowcy podkreślają również, że najlepsze żarówki H7 emitujące białe światło mają duży zasięg. Aby jazda w każdych warunkach była bezpieczna to warto zainwestować w produkt o zasięgu co najmniej 100 m. Taka żarówka odpowiednio oświetla drogę oraz pobocze. Właśnie dlatego mamy szansę, aby w porę zauważyć ewentualną przeszkodę na drodze oraz ją ominąć.

Żarówki H7 są sprzedawane w zestawach (2 sztuki) oraz pojedynczo. My polecamy zakup pierwszej wersji. Wybierając zestaw dwóch żarówek i dokonując zmiany w każdym z reflektorów mamy pewność, że obie przestaną działać mniej więcej w tym samym czasie. Co więcej, żarówki H7 oraz inne typy są do siebie bardzo podobne. Otwierając klosz nie możemy być pewni, jaka żarówka jest zamontowana. Aby światło po prawej i po lewej stronie było identyczne warto wymienić obie żarówki od razu.

 

 

Żarówki h7 białe światło – ranking

 

 

Philips X-treme Vision 

 

Philips X-treme Vision to żarówka dla tych kierowców, którzy szukają bardzo jasnego światła. Producent potwierdza, że prezentowany produkt emituje światło, które jest statystycznie bielsze aż o 20% od zwykłej żarówki samochodowej. W rezultacie nasza widoczność wynosi aż 130 m. Dzięki temu bez problemu możemy obserwować drogę oraz pobocze.

Opisywany produkt ma bardzo długi okres eksploatacji, więc przez pewien czas nie będziemy musieli myśleć o wymianie żarówki. Oprócz tego bardzo jasne światło zapewnia duży kontrast, dzięki czemu widoczność jest poprawiona. Temperatura barwowa żarówki wynosi 3700 K. Specjalna technologia Gradient Coating oznacza, że emitowane światło jest bardzo mocne, co podnosi bezpieczeństwo podczas jazdy nocą.

W zestawie znajdują się dwie żarówki H7 o mocy 55 W każda. Produkt ten ma homologację ECE. Kierowcy, którzy zdecydowali się zamontować prezentowane żarówki uważają, że gwarantują one bardzo mocne światło, dzięki któremu jezdnia jest dobrze oświetlona. Poza tym produkt jest solidnie wykonany i nie trzeba go wymieniać przez długi czas.

 

 

 

 

HQ Automotive 12V 55W

 

HQ Automotive 12V 55W to produkt, który jest polecany do każdego samochodu. Zestaw obejmuje dwie żarówki H7. Obie nadają się do zamontowania w miejscu świateł mijania oraz drogowych. Największą zaletą prezentowanych żarówek jest fakt, że emitują one bardzo jasne światło. Kolor modelu to Xenox, czyli Super White.

Prezentowane światło jest bardzo mocne, lecz nie razi innych uczestników drogi tak, jak tradycyjne światła montowane w samochodach. Żarówki zapewniają bezpieczeństwo nam, jak i innym uczestnikom ruchu drogowego. Moc produktu wynosi aż 58 W. Jego jasność w przeliczeniu na lumeny to 1500, co jest jednym z najwyższych wyników spotykanych na rynku.

Według producenta prezentowane żarówki H7 emitujące białe światło w dobrej cenie zapewniają aż 50% lepszą widoczność, niż standardowy produkt tego typu. Oprócz tego żarówki są bardzo dobrze wykonane oraz nie ulegają awarii, co jest często chwalone przez kierowców. Produkt świeci przez około 500 godzin. Osoby zaopatrzone w ten produkt uważają, że żarówki emitują bardzo jasne światło.

 

 

 

 

LED 80W Lumileds R4

 

Chcielibyśmy zaprezentować jedne z najczęściej wybieranych żarówek H7 – LED 80W Lumileds R4. Producent oświadcza, że światło emitowane przez ten sprzęt jest nawet do 12% jaśniejsze i mocniejsze niż w przypadku innych, analogicznych LED-ów.

To, co wyróżnia prezentowane żarówki to możliwość samodzielnego regulowania kąta nachylenia światła, ponieważ nie jest on narzucony. Oprócz tego mamy pewność, że emitowane światło nie ma żadnych martwych punktów i dokładnie widzimy całą jezdnię oraz pobocze.

Prezentowane żarówki mają barwę 6000 K. Jeżeli chodzi o moc, to wynosi ona aż 80 W, a wiązka światła to 4800 lm. Kierowcy wybierają ten model ze względu na bardzo dobre wykonanie z dbałością o szczegóły. Poza tym kierowcom podoba się bardzo mocne światło oraz duży zasięg.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subskrybuj  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (34 votes, average: 4.32 out of 5)
Loading...
DMCA.com Protection Status