Najlepsze uchwyty na telefon do motocykla sportowego

Ostatnio aktualizowane: 28.02.20

 

Jaki uchwyt na telefon do motocykla sportowego wybrać?

 

Osoby jeżdżące na motocyklach tak samo, jak kierowcy samochodów czasem muszą skorzystać z GPS. Może być to jednak niebezpieczne, a poza tym podczas jazdy trzymanie komórki w dłoni i korzystanie z niej jest karalne. Dlatego warto zainwestować w uchwyt na telefon. Większość z produktów jest przystosowana do samochodów, lecz niektóre modele możemy również zamontować na motocyklu. Często jeździsz jednośladem i przydałby Ci się uchwyt na telefon? Nie wiesz, czym charakteryzuje się dobry produkt tego typu? Koniecznie zapoznaj się z naszym poradnikiem, który znajduje się poniżej.

Na początku zajmijmy się montażem uchwytu motocyklowego. Zazwyczaj model ma zaciski, które można łatwo regulować w zależności od grubości kierownicy. Uchwyt zaciskowy to bardzo dobra opcja, ponieważ do montażu nie potrzebujemy żadnych dodatkowych narzędzi i można to zrobić samodzielnie. Dobrze uregulowane zaciski solidnie trzymają się kierownicy, więc nie musisz się obawiać, że telefon będzie się przesuwał podczas jazdy.

Kierowcy przyznali, że najlepszy uchwyt na telefon do motocykla sportowego w 2020 roku jest wykonany z dobrej jakości tworzywa sztucznego. Plastikowe uchwyty są zazwyczaj lekkie oraz stabilnie utrzymują komórkę w jednym miejscu. Wiele z nich jest wyposażonych dodatkowo w antypoślizgową powłokę, która dodaje stabilności.

Najważniejszym elementem uchwytu na telefon jest głowica. Koniecznie wybierz model, którego głowicę możesz obracać. Dzięki temu możesz obracać telefon w każdą stronę i dopasować go dokładnie tak, aby było Ci wygodnie używać smartfona podczas jazdy.

Osoby, które już korzystały z takiego produktu uważają, że najlepsze uchwyty na telefon do motocykli sportowych są kompaktowe. Zbyt duże modele mogą przeszkadzać podczas jazdy. Mały produkt łatwiej jest zamontować, a także nie zwraca uwagi innych kierowców. Dlatego wybierz niewielki uchwyt, który jednak zmieści smartfon – dobre dopasowanie jest także bardzo ważne, ponieważ tym sposobem telefon będzie stabilnie utrzymywany wewnątrz głowicy. Na rynku są modele, które mają regulowaną wielkość głowicy.

 

 

Uchwyty na telefon do motocykla sportowego – ranking

 

 

N Oranie 360 Stopni 

 

N Oranie 360 Stopni to uchwyt na telefon, który bardzo stabilnie utrzymuje komórkę. Jest to produkt, który pasuje do każdego rodzaju telefonów. Jego głowica jest regulowana, więc nie musimy się martwić, że smartfon będzie zbyt duży lub za mały.

Głowica ma gumowe elementy, które nie niszczą umieszczonego w niej urządzenia. Jest ona dobrze wykonana, więc z pewnością smartfon z niej nie wypadnie. Prezentowany produkt możemy dowolnie obracać o 360 st. Dlatego ustawienie uchwytu według naszych preferencji nie będzie problemem. Uchwyt jest wykonany z mocnego tworzywa sztucznego, które jest bardzo lekkie.

Jest to niewielki uchwyt, który z pewnością nie będzie przeszkadzał nam podczas jazdy. Dzięki modelowi możemy bezpieczniej wykonywać połączenia, korzystać z GPS oraz słuchać muzyki. Kompatybilność oraz wykonanie z mocnych materiałów to cechy, które użytkownicy wspominają najczęściej, kiedy mówią o prezentowanym przez nas produkcie.  

 

 

 

 

Extreme Style 6,2 Cali 

 

Extreme Style 6,2 Cali to bardzo wytrzymały uchwyt na telefon. Materiały, z jakich wykonano produkt, są wodoodporne. Jeżeli złapie nas nagły deszcz, to nie musimy się martwić, że nasz telefon będzie zniszczony. Szczelne etui chroni komórkę, a uchwyt wraz z zaciskami jest bardzo mocny. Dlatego sprzęt jest odporny na uszkodzenia mechaniczne. Głowicę tego produktu możemy łatwo dopasować do każdego rodzaju telefonu.

Tworzywo sztuczne ma antywibracyjne właściwości, więc korzystanie z telefonu z pewnością nie będzie problemem. Montaż modelu jest łatwy i nie musimy używać żadnych dodatkowych narzędzi. Wystarczy, że w odpowiedni sposób zaciśniemy zaciski na kierownicy roweru lub motocykla. Montaż zajmuje bardzo niewiele czasu, a przełożenie uchwytu na inny pojazd jest bardzo łatwe.

Model obraca się o 360 stopni, więc możemy ustawić telefon tak, abyśmy mogli go bezpiecznie używać. Uchwyt waży jedynie 173 g i jest on bardzo lekki. Właśnie dlatego jest często wybierany przez motocyklistów.

 

 

 

 

Siroflo Uniersal Sport 

 

Umieszczając telefon w uchwycie Siroflo Universal Sport mamy pewność, że jest on w nim bezpieczny. Bardzo mocne klamry stabilnie utrzymują komórkę i nie pozwalają jej wypaść. Z kolei zaciski dobrze trzymają się kierownicy. Jest to model, który może być przypięty do motocykla, roweru, a nawet wózka dziecięcego.

Głowica prezentowanego produktu jest regulowana. Dlatego pasuje do niej każdy telefon. Montaż uchwytu zajmuje jedynie minutę. Polega on jedynie na zaciśnięciu zacisków. Jest to uchwyt na telefon do motocykla sportowego w dobrej cenie, który możemy obracać o całe 360 stopni. Możemy więc dostosować sprzęt do naszych potrzeb. Telefon jest chroniony przed wibracjami oraz upadkiem z wysokości. Materiały, z jakich jest wykonany model, są bardzo mocne i chronią komórkę przed zniszczeniem.

Użytkownicy uważają, że jest to jeden z najlepszych uchwytów na telefon. Bardzo często wspominają oni o maksymalnym bezpieczeństwie, jakie produkt zapewnia każdej komórce, która zostanie w nim umieszczona. Internauci w komentarzach mówią również o możliwości regulacji głowicy, co według nich ułatwia użytkowanie.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subskrybuj  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...
DMCA.com Protection Status