fbpx

Najlepsza nawigacja samochodowa Garmin

Ostatnio aktualizowane: 17.09.19

 

Jaką nawigację samochodową Garmin wybrać?

 

Gdy jedziemy do miejsca, którego nie znamy bardzo szybko możemy się zgubić. W takiej sytuacji na pewno przyda się dobra i precyzyjna nawigacja samochodowa. Dobre i nowoczesne modele pozwalają na aktualizowanie map co kilka minut, co gwarantuje znalezienie najlepszej drogi. Wiedz jednak, że zakup takiego sprzętu nie jest tak prosty, jakby się wydawało. Wynika to z tego, że należy wziąć pod uwagę liczne czynniki. Dlatego, aby ułatwić Ci wybór, przygotowaliśmy ten oto poradnik, z którego dowiesz się, na co zwrócić uwagę i jakie cechy powinny mieć najlepsze nawigacje samochodowe Garmin. Dodatkowo na końcu artykułu zamieściliśmy niewielkie zestawienie składające się z trzech godnych polecenia urządzeń.

 

 

Garmin jest znaną marką, która zajmuje się produkcją i sprzedażą elementów wyposażenia samochodu. Oferowane przez firmę produkty cechują się dużą wytrzymałością oraz precyzją wykonania. Ponadto za sprawą użycia najnowszych technologii, oferowane nawigacje samochodowe są bardzo dokładne.

Jeśli interesuje Cię najlepsza nawigacja samochodowa Garmin w 2019 roku, to powinieneś dostosować urządzenie do swoich indywidualnych potrzeb. Oznacza to, że wbudowany system powinien dotyczyć tych regionów, które odwiedzasz najczęściej. Z tego powodu, kierowcy, którzy pokonują trasy tylko po Polsce, powinni zainwestować w sprzęty o bogatej bazie map z kraju. Analogicznie, użytkownicy podróżujący po Europie, powinni znaleźć model, który oferuje takie mapy.

Pamiętaj, aby zwrócić również uwagę na sam sprzęt. Bardzo istotne jest, by odczytanie z niego informacji było proste. Dlatego polecamy wybór 5-calowych modeli, które dobrze sprawdzą się w samochodach osobowych. Następną cechą, jaką powinno mieć dobre urządzenie, jest możliwość dostosowania jasności produktu do aktualnie panującej pogody. Jest to szczególnie ważne podczas jazdy w pełnym słońcu. Co więcej, warto dopilnować, aby interesująca nawigacja była obsługiwana dotykowo.

Warto sprawdzić, jak często aktualizują się mapy w modelu, który planujesz zakupić. Niestety, tanie i wadliwe urządzenia nie oferują aktualizacji danych co kilka dni. W obliczu częstych inwestycji drogowych lub zamykania drogi z powodu remontu, taka częstotliwość nie wystarczy. Dobrej jakości nawigacje mają dużą bazę map, które aktualizują się codziennie. Pozwoli Ci to na ominięcie ślepych uliczek.

 

 

Nawigacje samochodowe Garmin – ranking

 

 

Garmin Drive 50LMT 010-01532-11

 

Wiele osób, które poszukują dobrej jakości nawigacji samochodowej decyduje się na zakup modelu Garmin Drive 50LMT 010-01532-11. Atutem tego produktu jest funkcja specjalnych ostrzeżeń dla kierowców, które pomagają w łatwym nawigowaniu po mieście. Dodatkowo posiadają informacje o niebezpiecznych zakrętach. Co więcej, pokazywane są również informacje o zmianach ograniczeń prędkości i obszarach wokół szkołach, gdzie należy zwolnić.

Atutem prezentowanego produktu jest jego prosta obsługa. Dzięki temu narzędzie może być użytkowane również przez starsze osoby. Dodatkowo wyświetlacz o przekątnej 5 cala zapewnia łatwe odczytanie informacji. Sprawia to, że Twoja jazda jest znacznie bezpieczniejsza. Producent wyposażył urządzenie w szczegółowe mapy Polski i Europy.

Co więcej, sam sprzęt aktualizuje się bardzo często, co zapewnia najświeższe informacje. Warto dodać, że nawigacja wyświetla również komunikaty drogowe, co pozwoli Ci ominąć korki. Ciekawym udogodnieniem jest opcja wyszukiwania godnych polecenia sklepów oraz restauracji.

 

 

 

 

Garmin Nuvicam Lmt 010-01378-03

 

Model Nuvicam Lmt 010-01378-03 to nowoczesne urządzenie marki Garmin, które pomoże Ci w nawigowaniu na terenie Polski oraz 44 innych krajów na świecie. Za sprawą tak bogatej pamięci, możesz spokojnie zaplanować rodzinne wakacje bez obaw, że się zgubicie w nowym miejscu. Prezentowane urządzenie ma rozbudowaną funkcję ostrzeżeń, które informują Cię o korkach, zmianach ograniczenia prędkości, czy niebezpiecznych zakrętach.

Ciekawym udogodnieniem jest opcja ciągłego zapisu danych zebranych podczas jazdy, które zostają automatycznie zapisane w czasie kolizji. Pomoże Ci to uzyskać należne odszkodowanie. Sprzęt posiada funkcję ostrzegania przed zderzeniem, która aktywuje się, gdy odległość między samochodami jest zbyt mała. Bardzo przydatną opcją jest możliwość wyświetlania obrazu z kamery. Możesz go aktywować, gdy parkujesz i nie chcesz porysować innego pojazdu. Warto dodać, że urządzenie może być sterowane głosem. Takie udogodnienie sprawia, że nie musisz zatrzymywać się na poboczu, by wpisać nazwę szukanej miejscowości.

Opinie konsumentów o prezentowanym modelu są bardzo pochlebne. Wiele osób doceniło nowoczesne udogodnienia, które zwiększają Twoje bezpieczeństwo na drodze.

 

 

 

 

Garmin Drive 60LM 010-01533-17

 

Poszukując dobrej i wydajnej nawigacji samochodowej, wielu konsumentów trafia na Garmin Drive 60LM 010-01533-17. Jest to bardzo przydatny komputer, który w czytelny sposób doprowadzi Cię do celu. Warto dodać, że maszyna posiada opcję ostrzeżeń dla kierowcy. Mają one na celu zwiększenie bezpieczeństwa na drogach oraz zachęcenie ludzi do bezpiecznego manewrowania. Wśród komunikatów znajdziemy informacje o szkołach i przejściach dla dzieci wokół nich, ostrych zakrętach, miejscach podwyższonego ryzyka i nowych ograniczeniach prędkości.

Dużym udogodnieniem dla kierowcy jest funkcja informowania o znajdujących się w sąsiedztwie fotoradarach. Dzięki temu zawsze zwolnisz w odpowiednim momencie. Dzięki regularnej aktualizacji, za każdym razem, gdy siadasz za kółkiem na urządzeniu, czekają na Ciebie aktualne mapy. Co więcej ta wielofunkcyjna nawigacja samochodowa Garmin w dobrej cenie odbiera również powiadomienia o korkach. Jeśli zdarzy Ci się jechać samochodem bardzo długo, bez przerw, nawigacja wystosuje ostrzeżenie przed zmęczeniem. Dodatkowo, komputer sam oblicza, kiedy powinieneś zrobić przerwę.

Opinie konsumentów o prezentowanym modelu są bardzo pochlebne. Wiele osób doceniło niską cenę oraz dużą funkcjonalność maszyny. Ponadto prosta obsługa urządzenia sprawia, że nawet starsze osoby będą w stanie go obsługiwać.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4.50 out of 5)
Loading...
DMCA.com Protection Status