Najlepsza nawigacja samochodowa auto mapa

Ostatnio aktualizowane: 12.08.20

 

Jaką nawigację samochodową Auto Mapa wybrać?

 

Podróżowanie samochodem często bywa uciążliwe, zwłaszcza gdy nie potrafimy znaleźć właściwej drogi. W takich sytuacjach pomoże Ci nawigacja samochodowa z bogatą bazą dróg. Wiedz jednak że zakup takiego sprzętu nie jest tak prosty jakby się wydawało. Wymaga to bowiem zwrócenia uwagi na wiele elementów. Z tego powodu przygotowaliśmy ten oto poradnik, z którego dowiesz się, na co zwrócić uwagę oraz jakie cechy powinny mieć najlepsze nawigacje samochodowe Auto Mapa. Dodatkowo na końcu artykułu zamieściliśmy niewielkie zestawienie składające się z trzech godnych polecenia modeli.

 

 

Auto Mapa jest godną polecenia marką, która oferuje mapy analogowe oraz cyfrowe. Ponieważ firma ta zatrudnia specjalistów w dziedzinie kartografii, oferowane przez nią plany są bardzo precyzyjne. Modele cyfrowe cechują się dużą dokładnością i dbałością o szczegóły. Dodatkowo producent dokłada wszelkich starań, aby oferowane nawigacje były jak najbardziej precyzyjne i adekwatne.

Decydując się na zakup systemu nawigacji samochodowej, powinieneś w pierwszej kolejności zwrócić uwagę na ekran urządzenia. Ponieważ to właśnie ten element sprzętu odpowiada za to, jak dokładnie będziesz w stanie odczytać drogę. Jeśli interesuje Cię najlepsza nawigacja samochodowa Auto Mapa w 2020 roku do samochodów osobowych, to polecamy model o 5-calowej przekątnej. Jest to odpowiednia wielkość, która pozwoli Ci na swobodne odczytanie mapy. Istotna jest również jasność, jaką oferuje ekran. Szczególnie docenisz to w sytuacji, gdy na niebie będzie pełne słońce. Dobrze zatem, aby ten parametr mógł być kontrolowany. Aby ułatwić sobie obsługę warto zainwestować w produkt dotykowy. Zdecydowanie łatwiej obsługuje się takie urządzenia w czasie jazdy.

Następną rzeczą, na jaką powinieneś zwrócić uwagę to mapy, jakie oferuje interesujący Cię model. Niestety najtańsze sprzęty często oferują mało dokładne produkty, które rzadko się aktualizują. Pamiętaj, że wysokiej jakości produkty, które często pobierają aktualizacje poinformują Cię o nowych drogach, zamkniętych odcinkach, a nawet remontach. Jest to szczególnie istotne, gdy się spieszysz. Koniecznie dostosuj sprzęt do Twoich potrzeb. Jeśli poruszasz się jedynie po polskich drogach, warto wybrać urządzenie, które ma bogatą bazę danych o krajowych autostradach. W przypadku, gdy Twoje podróże odbywają się po terenie całej Europy, dobrze zainwestować w nawigację, która oferuje takie mapy.

Mapy to jeden z najistotniejszych elementów nawigacji GPS. To od nich zależy jakość obsługi urządzenia. Niedokładne mapy i rzadkie aktualizacje (a z takimi można spotkać się w najtańszych urządzeniach) będą jedynie przyczyną irytacji. Przy wyborze modelu urządzenia, należy zastanowić się, na jakim obszarze zostanie wykorzystana nawigacja. Czy podróże samochodem odbywają się głównie po Polsce, czy też zdarzają się wyprawy do krajów europejskich.

 

 

Nawigacje samochodowe Auto Mapa – ranking

 

 

NavRoad LEEO S6

 

Jazda samochodem w nowym miejscu bywa często stresująca, dlatego warto mieć dobrej jakości nawigację samochodową. Takim urządzeniem jest NavRoad LEEO S6. Dzięki pamięci ram 256 MB oraz procesorowi SiRF Atlas VI 800 MHz, sprzęt ten oferuje bardzo szybką pracę. Dodatkowo, model ten jest wsparty systemem Windows CE, który odbiera sygnały GPS oraz GLONASS, co gwarantuje precyzyjne wyznaczanie lokalizacji.

Prezentowany produkt posiada wbudowane 2 GB pamięci FLASH, która pozwala na zapisanie dużej ilości map. Dodatkowo sprzęt wyposażony jest w transmiter FM i moduł Bluetooth, co pozwala na przesyłanie posiadanych plików. Dodatkowo, nawigacja posiada opcję widoku w 3D, co pozwala lepiej wyznaczać cel. Co więcej, szczegółowa siatka ulic regularnie się aktualizuje. Dzięki temu masz zawsze precyzyjne informacje.

Opinie konsumentów o prezentowanym modelu są bardzo pochlebne. Wiele osób doceniło dużą pamięć oraz precyzję wyznaczania trasy. Ponadto 7-calowy ekran zdecydowanie ułatwia odczytywanie map. Urządzenie pomaga nawigować na nieznanym terenie, dzięki asystentowi pasa ruchu, który informuje Cię, w jakim miejscu powinieneś się znaleźć, aby nie ominąć zjazdu.

 

 

 

 

NavRoad DRIVE

 

Model NavRoad DRIVE to bardzo innowacyjna nawigacja, która posiada dostęp do szczegółowych map. Oferuje ona również animacje drogi oraz widok 3D, co ułatwia użytkownikom znalezienie drogi. Prezentowany produkt jest dostosowany do pomagania kierowcom na terenie Polski oraz Europy. Dokładne mapy utrudniają zgubienie się na obcym terenie. Dodatkowo, wyświetlane plany mają zaznaczone muzea, hotele, restauracje i miejsca polecane przez turystów.

Ekran w tej przydatnej nawigacji samochodowej Auto Mapa w dobrej cenie ma 5 cali. Taka wielkość w pełni wystarczy, aby bez problemu odczytać informacje o drodze. Dodatkowo wyświetlacz jest bardzo czytelny, zatem nie będziesz musiał wnikliwie przyglądać się sieciom ulic. Całą swoją uwagę możesz skupić na drodze, proste komendy pokierują Cię prosto do celu. Ponadto sprzęt zadba abyś trzymał się odpowiedniego pasa, dzięki czemu nie przeoczysz właściwego skrętu. Wydajny procesor Mstar 2531 800 MHz gwarantuje szybką pracę i natychmiastowe dostosowanie się do obranej drogi. Ekran w sprzęcie jest dotykowy, co ułatwia jego obsługę.

Opinie konsumentów są bardzo pochlebne. Wiele osób doceniło niską cenę oraz dużą precyzję pracy. Wielkość wbudowanej pamięci to 128 MB, jeśli jednak okaże się to dla Ciebie za mało, wystarczy dokupić kartę microSD. Pozwoli Ci to na zapisanie większej ilości map.

 

 

 

 

NavRoad AURO S6

 

Kluczem do zakupu precyzyjnej nawigacji samochodowej jest zakup dobrej jakości sprzętu. Takim urządzeniem jest właśnie NavRoad AURO S6. Posiada on aż 256 MB pamięci Ram oraz nowoczesny procesor SiRF Atlas VI 800 MHz. Gwarantuje to szybką pracę. Ponadto system produktu odbiera sygnały GPS oraz GLONASS. Dzięki temu wyświetlane plany miast są znacznie bardziej precyzyjne. Pomoże Ci to odnaleźć się w siatce ulic w nowym mieście.

Zaletą sprzętu jest wbudowana pamięć FLASH, która liczy 2 GB. Sprawia to, że będziesz mógł przechowywać wiele map. Za sprawą innowacyjnej technologii, model jest w stanie nawigować Cię po Polsce oraz całej Europie. Pozwoli Ci to zaplanować wakacje w nowym miejscu, bez lęku o to, że się zgubisz. 5-calowy ekran pozwala na łatwe i szybkie odczytanie danych. Wyświetlacz jest bardzo czytelny, dlatego nie musisz się długo przyglądać, aby odczytać informacje. Dzięki temu możesz bezpiecznie prowadzić samochód, czytelne komunikaty same Cię poprowadzą.

Opinie konsumentów o prezentowanym modelu są bardzo pozytywne. Wiele osób doceniło możliwość zsynchronizowania nawigacji z radiem. Dzięki temu komunikaty z głośników są łatwo słyszalne. Możesz również połączyć swój telefon z głośnikami urządzenia, co pozwoli Ci uniknąć mandatu za rozmowę telefoniczną podczas jazdy.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status