Najlepsza lodówka samochodowa z agregatem

Ostatnio aktualizowane: 26.04.19

 

Jaką lodówkę samochodową z agregatem wybrać?

 

Wiele produktów spożywczych wymaga przechowywania w niskich temperaturach. Co zrobić, jeżeli jesteśmy w podróży? Dobrym rozwiązaniem jest lodówka samochodowa. Jest to zazwyczaj urządzenie o małych wymiarach, które pozwoli nam na przechowywanie produktów mięsnych lub napojów w odpowiedniej temperaturze. Przymierzasz się do zakupu lodówki samochodowej, lecz nie wiesz, co jest istotne? Zapraszamy więc do zapoznania się z naszym artykułem. Umieściliśmy w nim kilka ogólnych wskazówek oraz zestawienie produktów, które mogą Cię zainteresować.

Kupując lodówkę samochodową z pewnością powinniśmy dokładnie przyjrzeć się jej wymiarom. Najważniejsze jest, aby swobodnie mieściła się w środku naszego samochodu. Wymiary najpopularniejszych modeli to około 50 cm x 50 cm x 50 cm. Przekłada się to na około od 30 l do 50 l pojemności (zależne od konstrukcji lodówki). Na rynku znajdziemy również większe modele, lecz przeznaczone są one raczej do bardzo dużych samochodów.

Konsumenci zgodnie twierdzą, że najlepsza lodówka samochodowa z agregatem w 2019 roku zapewnia odpowiednią temperaturę chłodzenia. Aby produkty nie zepsuły się i nie utraciły swoich właściwości ważne jest, by były utrzymywane w niskiej temperaturze. Niektóre lodówki mogą nawet zamrażać lód, a ich maksymalna temperatura wynosi około 2 st. C. Istotna jest możliwość regulacji tego parametru.

Najlepsze lodówki samochodowe z agregatem mają możliwość ładowania z zapalniczki samochodowej. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, lecz trzeba pamiętać, aby odłączyć sprzęt na noc. W przeciwnym razie akumulator naszego samochodu może zostać rozładowany.

Nie mniej ważne jest zużycie gazu lodówki. Minimalne zużycie gazu zwykle wynosi około 8g/h. Z kolei maksymalne to około 14 g/h. Pamiętajmy, aby przed wyjazdem zaopatrzyć się w wystarczającą ilość gazu. Najczęściej urządzenia zasilane są propanem lub butanem.

Sprawdzając konstrukcję lodówki zweryfikuj model pod kątem tego, czy ma solidnie zamontowane uchwyty. Z pewnością będziesz przenosić lodówkę z miejsca na miejsce, więc uchwyty to bardzo ważny element. Rączka powinna mieć też blokadę, która uniemożliwia samoistne otwieranie się modelu.

 

 

Lodówki samochodowe z agregatem – ranking

 

 

Nvox A35G12 

 

Nvox A35G12 to solidnie wykonana lodówka samochodowa z agregatem w dobrej cenie. Jest to niezastąpione urządzenie podczas dłuższych wycieczek samochodem lub kempingu nad jeziorem. Pojemność prezentowanego modelu wynosi 35 l. Oznacza to, że w lodówce jest wystarczająco dużo miejsca, aby pomieścić w niej produkty na 2 – 3 dniową wycieczkę.

Wymiary tego produktu wynoszą 50 cm x 43 cm x 44,5 cm. Zmieści się on do każdego standardowego kampera. Lodówka zasilana jest z pomocą butli gazowej z propanem, butanem lub ich mieszanką. Maksymalne zużycie gazu wynosi 13 g/h, a minimalne to 8g/h. Możemy także podłączyć produkt do zapalniczki samochodowej.

Maksymalna temperatura chłodzenia lodówki to 2 st. C. Mamy także możliwość regulowania temperatury z pomocą termostatu. Użytkownicy często wspominają o bardzo cichym działaniu tego produktu. Internauci piszą również o niskim zużyciu gazu oraz o wysokiej bezawaryjności prezentowanej lodówki samochodowej.

 

 

 

 

Nvox A50G12 

 

Jeżeli szukasz dużej lodówki samochodowej, to z pewnością zainteresuje Cię Nvox A50G12. Prezentowany produkt ma pojemność około 50 l. Oznacza to, że zmieścimy w lodówce żywność i napoje  na kilka dni. Wymiary modelu wynoszą 50 mm x 41,9 cm x 51,7 cm. Żeby ustawić produkt tego typu musimy wygospodarować trochę miejsca, lecz powinien zmieścić się w każdym kamperze.

Lodówka chłodzi produkty do 2 st. C. Specjalny termostat pozwala nam regulować temperaturę w zależności od umieszczonych w sprzęcie produktów. Na temperaturę może jednak wpływać otoczenie. Jest to bardzo cicha lodówka, więc z pewnością nie będzie przeszkadzać nam podczas oglądania filmu w samochodzie. Model pobiera minimalnie 8 g gazu na godzinę, a maksymalnie 14 g/h.

Produkt możemy także podłączyć do zapalniczki samochodowej. Pamiętajmy jednak, aby odłączyć go na noc, ponieważ akumulator samochodu może się rozładować. Użytkownicy bardzo często wspominają, że prezentowany produkt jest bardzo łatwy w obsłudze. Regulowanie temperatury nie zajmuje więcej niż kilka sekund.

 

 

 

 

Nvox 42 L 

 

Nvox 42 L to bardzo wydajna lodówka samochodowa. Wybierz ją, jeśli nie lubisz wydawać zbyt dużo na utrzymanie artykułów gospodarstwa domowego. Produkt może być zasilany z pomocą zapalniczki samochodowej. Jednak nie powinniśmy zasilać lodówki w taki sposób przez całą noc, ponieważ akumulator może się w tym czasie rozładować. Lepiej więc zaopatrzyć się w butlę gazową propanu, butanu lub ich mieszanki. Lodówka zużywa maksymalnie 13 g/h, a minimalnie 8 g/h gazu.

Temperaturę możemy regulować samodzielnie poprzez dołączony do lodówki termostat. Najniższa temperatura, jaką możemy ustawić to 2 st. C. W takich warunkach większość produktów nie powinna ulec zepsuciu. Pojemność prezentowanego modelu wynosi 42 l. Jest to lodówka, która pracuje bardzo cicho. Z pewnością nie będzie przeszkadzać nam podczas snu w kamperze. Wymiary tego produktu to 50 cm x 47 cm x 44,5 cm.

Nvox 42 L to jedna z najczęściej wybieranych lodówek samochodowych z agregatem. Według użytkowników jest to bardzo wydajne urządzenie. Internauci wspominają o dużej pojemności lodówki oraz o jej skutecznym działaniu.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...