Najlepsza lodówka samochodowa 12V

Ostatnio aktualizowane: 04.06.20

 

Jaką lodówkę samochodową 12V wybrać?

 

Wybierając się na dłuższą wycieczkę samochodem z pewnością będziemy potrzebować prowiant. Co zrobić jednak, jeżeli miejscem naszego odpoczynku jest położone kilka kilometrów od miasta jezioro? Najlepszym wyborem będzie inwestować w lodówkę samochodową. Zastanawiasz się, jaki sprzęt kupić? Jeśli tak, zerknij do naszego poradnika. Wytłumaczyliśmy w nim, co jest najważniejsze przy wyborze dobrej lodówki samochodowej 12V.

Zakupy zacznij od sprawdzenia temperatury, jaką utrzymuje sprzęt. Najlepsze lodówki samochodowe 12V dają nam możliwość regulowaniem temperatury w jej wnętrzu. Zwykle modele tego typu oferują nam chłodzenie od 20 st. C do 30 st. C poniżej temperatury otoczenia. Niektóre lodówki mają również funkcję utrzymania wysokiej temperatury jedzenia.

Koniecznie sprawdź, jaka jest pojemność danego modelu. Najczęściej spotykane są lodówki, które są w stanie pomieścić od 20 l do 30 l. Tyle miejsca w urządzeniu starczy nam na zapakowanie jedzenia na około 2 dni biwakowania. Z pojemnością wiążą się również wymiary danego urządzenia. Najpopularniejsze są modele o wymiarach około 40 cm x 30 cm x 40 cm. Taką lodówkę można łatwo włożyć do samochodu oraz nie sprawia ona problemu przy przenoszeniu.

Najlepsza lodówka samochodowa 12V w 2020 roku wyposażona jest w dobrze wyprofilowany uchwyt. Produkty tego typu zazwyczaj ważą 5 kg – 10 kg. Ważne jest więc, aby uchwyt pozwolił nam na łatwiejsze przenoszenie modelu. Pamiętaj, że po wypełnieniu taka lodówka będzie ważyć więcej.

Jeżeli chodzi o regulowanie temperatury, to najlepiej, aby lodówka wyposażona była w wyświetlacz LCD. Pomoże on nam w łatwej zmianie temperatury i łatwym odczycie informacji. Ważne są również kontrolki grzania i chłodzenia, abyśmy w każdym momencie mogli sprawdzić, w jakim trybie pracuje lodówka.

 

 

Lodówki samochodowe 12V – ranking

 

 

Camry CR 93 

 

Jeżeli szukasz dobrej lodówki samochodowej 12V, to mamy dla Ciebie propozycję – Camry CR 93 to urządzenie, które z pewnością przyda Ci się podczas biwaku lub kempingu. Pojemność prezentowanej lodówki wynosi 32 l. Zmieścimy więc w niej sporo produktów, które muszą być utrzymywane w niskiej temperaturze.

Lodówka ma możliwość chłodzenia nawet do 20 st. poniżej temperatury otoczenia. Temperaturę możemy kontrolować z pomocą termostatu. Proces ułatwia nam wbudowany ekran LCD. Urządzenie nadaje się także do utrzymania wysokiej temperatury jedzenia. Maksymalna temperatura emitowana przez lodówkę wynosi 65 st. C. Wymiary tego sprzętu wynoszą 44 cm x 32 cm x 44 cm. Sprzęt waży 7 kg, a przenoszenie ułatwia nam dobrze wyprofilowana rączka. Model został estetycznie wykonany.

Opisywany produkt zyskał  wiele pozytywnych komentarzy. Użytkownicy są bardzo zadowoleni z solidnego wykonania prezentowanego produktu i zauważają, że obudowa lodówki ma dobrą izolację termiczną. Szczególnie podoba się im funkcja umożliwiająca utrzymanie wysokiej temperatury jedzenia. Internauci wspominają również o bardzo łatwym przenoszeniu produktu.

 

 

 

 

Waeco TropiCool Classic TC-21FL 

 

Osobom, którym zależy na przechowywaniu produktów w bardzo niskich temperaturach polecamy Waeco TropiCool Classic TC-21FL. Lodówka znana jest z możliwości ustawienia jej chłodzenia aż do 30 st. poniżej temperatury otoczenia.

Temperaturę regulujemy z pomocą przycisków widocznych na obudowie. Mamy do wyboru aż 7 stopni chłodzenia. Wszystkie opcje widzimy na przejrzystym ekranie LCD. Urządzenie ma również funkcję podgrzewania. Umożliwia nam więc zjedzenie czegoś na ciepło. Pojemność tego modelu wynosi 20 l. Lodówka ma więc wystarczająco miejsca, byśmy mogli zabrać ze sobą jedzenie na 1 lub 2 dni biwakowania.

Jest to bardzo oszczędny model. Po osiągnięciu żądanej temperatury przechodzi on w tryb oszczędzania, podczas którego lodówka nie pobiera dużo energii. Jest to cecha, którą chwali wielu użytkowników. Oprócz tego zwrócili oni także uwagę na łatwą obsługę lodówki samochodowej Waeco TropiCool Classic TC-21FL.

 

 

 

 

Ravanson CS 24S SUPER 

 

Ravanson CS 24S SUPER to solidna lodówka samochodowa 12V w dobrej cenie. Produkt ten wypełniony został poliuretanem, który bardzo dobrze izoluje. Oprócz tego jest to bardzo lekki materiał, więc urządzenie waży jedynie 5 kg. Nie musimy się więc obawiać, że przenoszenie lodówki sprawi nam kłopot.

Ponadto transport ułatwi nam wyprofilowana rączka. Jest to lodówka, która chłodzi produkty do 20 st. poniżej temperatury otoczenia. Dzięki temu mamy pewność, że umieszczone w niej jedzenie się nie popsuje. Pojemność tego urządzenia to 24 l. Z kolei wymiary wynoszą 42 cm x 29 cm x 43 cm.

Prezentowane urządzenie wygląda bardzo estetycznie. Lodówka dostępna jest w dwóch kolorach: szarym i niebieskim. Możemy więc wybrać taką, która nam się bardziej podoba. Użytkownicy szczególnie chwalą łatwe przenoszenie prezentowanego sprzętu. Poza tym bardzo często wspominają oni o kompaktowych wymiarach lodówki oraz o jej wysokiej bezawaryjności.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status