Najlepsza antena samochodowa wewnętrzna

Ostatnio aktualizowane: 05.03.21

Ta strona utrzymuje się dzięki czytelnikom. Kiedy robisz zakupy za pośrednictwem naszych linków, otrzymujemy niewielką prowizję. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji o nas.

 

Najlepsza wewnętrzna antena samochodowa to Car Commerce 42783. Skąd mamy tę pewność? Wspomniany model jest jednym z najczęściej polecanych urządzeń. Sprzęt jest doceniany szczególnie za solidne wykonanie. Wykorzystane do jego produkcji materiały cechuje wytrzymałość. W związku z tym możemy być pewni, że antena szybko się nie zniszczy. Model ma wbudowany wzmacniacz, który znacznie poprawia jakość sygnału, a tym samym pozwala na słuchanie programów radiowych bez zakłóceń. Kolejnym atutem, którego nie można pominąć, jest uniwersalność. Urządzenie pasuje prawie do każdego samochodu. Konsumenci zwracają także uwagę na wysoką jakość wykonania przewodu zasilającego, jak również estetyczny design produktu. Z pewnością jesteś ciekawy, jakie jeszcze modele umieściliśmy w przygotowanym przez nas rankingu. Na drugim miejscu uplasowała się wewnętrzna antena samochodowa Sunker W2. Z uwagi na to, że model przeznaczony jest do montażu na szybie jego instalacja jest łatwa. Urządzenie ma technologię SMD, która poprawia jakość odbioru sygnału radiowego.

 

 

Tabela porównawcza

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

 

 

Jaką wewnętrzną antenę samochodową wybrać?

 

Bez anteny samochodowej radio zamontowane w naszym aucie nie będzie odpowiednio działać. Dlatego tak ważny jest zakup dopasowanego modelu. Zdajemy sobie sprawę, że różnorodność takich produktów na rynku może utrudniać podjęcie dobrej decyzji. Dla ułatwienia stworzyliśmy poniższy poradnik. Na jego końcu umieściliśmy ranking przedstawiający trzy wewnętrzne anteny. Ponieważ montuje się je w środku kabiny samochodu nie przeszkadzają one np. podczas parkowania pod drzewami lub niskim dachem.

 

 

Wielu kierowców narzeka, że odbiornik mocowany na zewnątrz auta negatywnie wpływa na wygląd pojazdu. Co więcej, niektóre modele wymagają wywiercenia otworu w dachu czy bagażniku, a to jest dość kłopotliwe. Zakup produktu wewnętrznego pozwala tego uniknąć. Zwykle przykleja się go do szyby albo wstecznego lusterka. Jedną z największych zalet wewnętrznych anten jest to, że nie musimy obawiać się ich złamania czy urwania w przypadku nieostrożnej jazdy. Co więcej, są one dyskretne i nie zwracają na siebie uwagi przechodniów czy pasażerów.

Wbrew pozorom, budowa anteny zewnętrznej i wewnętrznej jest bardzo podobna. Obie składają się z: pręta (jest on wykonany z materiału wyróżniającego się dobrym przewodnictwem fal), cewki, kabla oraz podstawy ułatwiającej montaż.

Uważa się, że najlepsza wewnętrzna antena samochodowa w 2021 roku jest wyposażona w specjalny wzmacniacz. Jego obecność sprawia, że produkt znacznie lepiej odbiera stacje radiowe. Robiąc zakupy, powinniśmy sprawdzić, czy wybrany model jest przystosowany do podłączenia do radia mającego standardowe gniazdo antenowe. Inaczej będziemy musieli dokupić specjalne przejściówki, a to dodatkowy wydatek.

Jeżeli chcemy szybko i bez problemów zamontować antenę w aucie powinniśmy zdecydować się na produkt z kablem zasilającym w zestawie. Zwykle ma on długość ok. 2 m i możemy bez problemów przeprowadzić go przez kabinę samochodu. Z pewnością uda nam się go ukryć tak, aby nie przeszkadzał osobie kierującej, ani pasażerom. Równie istotny w tej kwestii okazuje się być rozmiar samej anteny. Ponieważ taki produkt montuje się wewnątrz pojazdu, nie powinien on być zbyt duży. Najczęściej długość modeli wewnętrznych wynosi od 30 cm do ok. 40 cm. Doskonale pasują one więc nawet do bardzo małych aut.

 

 

Wewnętrzne anteny samochodowe – ranking

 

 

Car Commerce 42783 

 

Prezentujemy antenę samochodową Car Commerce, która została wyposażona w elektroniczny, szerokopasmowy wzmacniacz. Ten element umożliwia poprawny odbiór wielu różnych stacji radiowych, bez względu na odległość od nadajnika czy ukształtowanie terenu. Powyższy model został przystosowany do podłączenia do samochodowego radia mającego standardowe gniazdo antenowe.

Ta wewnętrzna antena samochodowa w dobrej cenie ma wymiary: 38 cm x 7,5 cm x 4 cm. Nie powinna ona przeszkadzać pasażerom, ani ograniczać widoczności kierowcy. Ze względu na to, że produkt jest przeznaczony do montażu wewnątrz auta nie jest on narażony na uszkodzenia mechaniczne.

Z opublikowanych w Internecie opinii wynika, że antena bardzo dobrze sprawdza się w samochodzie. Dzięki niej możemy bez przeszkód słuchać swoich ulubionych stacji radiowych i tym samym umilić sobie podróż. Co więcej, model CarCommerce zawiera w zestawie kabel, dlatego nie musimy kupować go osobno.

Car Commerce to bardzo dobra wewnętrzna antena samochodowa do 15 zł. Szerokość modelu wynosi 34 cm, a długość przewodu to 190 cm.

Zalety
Wzmacniacz:

Prezentowana antena została wyposażona w elektroniczny, szerokopasmowy wzmacniacz. To on sprawia, że jakość odbieranego sygnału jest bardzo dobra. W związku z tym nie ma obaw o zakłócenia, które uniemożliwiłby komfortowe słuchanie radia.

Wykonanie:

Produkt zrobiono z dobrych gatunkowo materiałów - są one odporne na uszkodzenia mechaniczne. To pozwala mieć pewność, że antena nie tylko zachowa swój estetyczny wygląd, ale też nie ulegnie zbyt szybko awarii.

Uniwersalność:

Z informacji podanych przez producenta wynika, że model CarCommerce 42783 będzie odpowiedni prawie do każdego auta. Można więc uznać, że jest to uniwersalna antena wewnętrzna.

Design:

Urządzenie ma czarny kolor i prosty kształt, dlatego dobrze dopasowuje się do wnętrza samochodu.

Przewód:

Należy wspomnieć o tym, że przewód zasilający jest odpowiednio długi. Co więcej, wykonano go z odpornych na przetarcia materiałów.

Wady
Montaż:

Mimo zapewnień producenta montaż urządzenia może okazać się trudny dla niedoświadczonych w tej kwestii konsumentów.

 

 

 

 

Sunker W2

 

Wewnętrzna antena samochodowa Sunker W2 to model ze wzmacniaczem. Ten element zapewnia niezawodne działanie zamontowanego w aucie radioodbiornika. W komplecie znajduje się kabel o długości 2 m. Antenę montujemy na przedniej szybie. Nie powinna on jednak utrudniać bezpiecznego prowadzenia pojazdu, ani zmniejszać komfortu podróżujących z nami pasażerów.

Długość anteny to 34 cm. Ponieważ nie wymaga ona wiercenia otworów w karoserii samochodu jej montaż nie zajmuje dużo czasu. Poza tym produkt pasuje do wszystkich typów aut (zarówno do dużych SUV-ów, jak i niewielkich hatchbacków). Istotną zaletą wspomnianego modelu jest prosty i estetyczny design. Z tego względu łatwo dopasujemy go do wnętrza naszego pojazdu.

Wielu konsumentów twierdzi, że produkt jest godny uwagi. Przymocowanie go zajmuje zaledwie kilka minut, dlatego każdy z pewnością poradzi sobie z tym zadaniem. Do produkcji anteny wykorzystano dobrej jakości materiały. To sprawia, że model Sunker W2 jest wytrzymały i solidny.

Antena wewnętrzna Sunker W2 odbiera fale FM i AM. Długość modelu wynosi 34 cm, a przewód mierzy 200 cm. Produkt ma czarny kolor.

Zalety
Jakość odbioru:

Za sprawą technologii SMD mamy zapewniony odpowiedni odbiór stacji radiowych. W trakcie słuchania muzyki nie ma zakłóceń (nieprzyjemne szumy czy przerywanie dźwięku).

Dioda LED:

Na sprzęcie umieszczono diodę LED, która informuje o pracy wzmacniacza. To pozwala sprawdzić, czy działa on poprawnie.

Montaż:

Wewnętrzna antena samochodowa przeznaczona jest do zamontowania na przedniej szybie w samochodzie. Jak podają Internauci, instalacja sprzętu nie zajmuje dużo czasu. Nie trzeba mieć dużego doświadczenia, aby dobrze wykonywać to zadanie.

Design:

Należy docenić estetyczny i prosty design produkt. Dzięki niemu antena dobrze prezentuje się w każdym samochodzie.

Wady
Zarysowania:

Część konsumentów zauważyło, że powierzchnia urządzenia jest podatna na zarysowania. To może sugerować, że obudowę wykonano z nie najlepszych gatunkowo tworzyw.

 

 

 

 

CAR-ANT24/205

 

Prezentujemy CAR-ANT24/205, czyli wewnętrzną antenę samochodową, która spełni oczekiwania konsumentów poszukujących dobrej jakości sprzętu. Urządzenie przeznaczone jest do odbioru fal FM i AM. Produkt ma czarny kolor, dlatego pasuje do wielu samochodów. Z racji stosunkowo niewielkich wymiarów, nie zwraca dużej uwagi innych osób, a tym samym nie zaburza estetyki we wnętrzu samochodu.

Antena sprzedawana jest w zestawie z przewodem zasilającym o długości 210 cm. Model przeznaczony jest do montażu na szybie samochodowej. Urządzenie wystarczy przykleić do jej powierzchni. Z racji tego, że instalacja nie jest skomplikowana nikt nie powinien mieć z nią trudności. Obudowa została zrobiona z wysokiej jakości materiałów, które są odporne na uszkodzenia mechaniczne.

Wiele osób decyduje się na zakup wewnętrznej anteny samochodowej CAR-ANT24/205, ponieważ podczas słuchania radia, nie będziemy musieli się przejmować ciągłymi zakłóceniami. Wszystko za sprawą dobrego wzmacniacza.

CAR-ANT24/205 to antena wewnętrzna z kablem o długości 210 cm. Model odbiera fale FM i AM. Urządzenie jest przeznaczone do montażu na szybie.

Zalety
Wzmacniacz:

Sprzęt ma wzmacniacz, który sprawia, że antena lepiej działa. W efekcie podczas słuchania radia nie ma problemu z szumami czy innego rodzaju zakłóceniami.

Mocowanie:

Łatwy system mocowania to coś, co przekonuje konsumentów do zakupu CAR-ANT24/205. Prezentowaną antenę samochodową montuje się na szybie. Nie trzeba do tego profesjonalnych narzędzi ani dużego doświadczenia.

Obudowa:

Zrobiona z wytrzymałych tworzyw obudowa nie jest podatna na zarysowania i dobrze zabezpiecza znajdujące się w środku elementy. To minimalizuje ryzyko szybkiego uszkodzenia anteny.

Wady
Przewód:

Niewielka grupa konsumentów uważa, że jakość wykonania przewodu zasilającego mogłaby być nieco lepsza.

 

 

 

 

» Przejrzyj produkty z poprzednich lat

Produkty te nie sa juz dostepne

 

 

Kufieta AS 09

 

Kufieta AS 09 to produkt ze wzmacniaczem, który montuje się na przedniej szybie samochodu (należy przykleić go do wstecznego lusterka). Wysokość masztu anteny wynosi 31 cm. W zestawie znajduje się przewód zasilający o długości 2,2 m. Wbrew pozorom, możemy go bardzo łatwo zamaskować, aby nie zwracał na siebie zbyt dużej uwagi pasażerów i im nie przeszkadzał.

Model marki Kufieta został wyprodukowany w oparciu o technologię SMD. Oznacza to, że nie tylko jest on odporny na uszkodzenia mechaniczne, ale również zapewnia niezawodne działanie samochodowego radioodbiornika. Ze względu na wzmacniacz produkt zapobiega powstawaniu zakłóceń w odbiorze fal radiowych.

Konsumenci chwalą sobie opisany wyżej model nie tylko za szybki montaż, ale również prosty, a jednocześnie elegancki design. Często mówi się, że najlepsze wewnętrzne anteny samochodowe muszą zapewniać bezpieczeństwo podczas jazdy. Tak też jest w przypadku opisanego wyżej produktu. Nie ogranicza on widoczności i dobrze trzyma się lusterka, więc nie trzeba go poprawiać (co mogłoby rozproszyć osobę kierującą autem).

 

 

» Przejrzyj produkty z poprzednich lat

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status
film indirfilm indirmefull program indir