Bagażniki dachowe box ranking

Ostatnio aktualizowane: 14.01.21

Ta strona utrzymuje się dzięki czytelnikom. Kiedy robisz zakupy za pośrednictwem naszych linków, otrzymujemy niewielką prowizję. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji o nas.

 

Powiększenie powierzchni samochodu wbrew pozorom nie jest trudnym zadaniem. Wystarczy zaopatrzyć się w dobry bagażnik samochodowy. Zdaniem konsumentów jednym z najlepszych wyborów jest zakup boksu Taurus Adventure 340. Skąd to wiemy? Jest to wynik przeprowadzonej przez nas analizy rynkowej w celu poszukiwania najlepszych produktów tego typu. Na szczególną uwagę w tym bagażniku zasługuje system montażu sprzętu. Innowacyjna funkcja SimpleFix i potrójne zabezpieczenia połączone z centralnym zamkiem dają nam gwarancję bezpieczeństwa bez nadmiernego wysiłku podczas instalacji bagażnika. Wysoką jakość produktu potwierdzają międzynarodowe certyfikaty TUV, a wśród nich GS/NORD oraz ISO.  Jest to model o pojemności 340 l, który jest w stanie zmieścić aż 75 kg naszego bagażu. Innym boksem, jaki zyskał szerokie uznanie użytkowników, jest Taurus Xtreme 400, bagażnik o opływowym kształcie, który bardzo dobrze sprawdza się w trasie, nawet jeśli zamierzamy korzystać z dróg szybkiego ruchu. Rozbudowana amortyzacja oraz dobrej klasy materiały niwelują wszelkie wstrząsy, zabezpieczając nasze rzeczy przed zniszczeniem. Produkt waży ok. 14 kg.

 

 

Tabela porównawcza

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

 

Jaki bagażnik dachowy box kupić?

 

Przewodnik zakupowy

Lato to okres, kiedy mamy więcej czasu i ochoty na aktywność w trakcie wakacji. Wtedy też często podróżujemy samochodem, który ma jednak ograniczoną ilość miejsca. Dlatego, warto jest zainwestować w specjalny box dachowy. Montuje się go na zewnątrz auta, dzięki czemu zyskujemy dodatkowe miejsce na przechowywanie naszego bagażu. Kupno takiego sprzętu nie jest jednak proste ze względu na liczbę dostępnych w sklepach modeli. Z tego względu przygotowaliśmy ten poradnik, który ma odpowiedzieć na Twoje pytanie – jaki bagażnik dachowy wybrać.

 

 

Rodzaje

Choć bagażnikiem dachowym nazywamy przede wszystkim belki, które montuje się poprzecznie na zewnątrz auta, to w sklepach znajdziemy również i inne rodzaje. Taki model, stanowi jedynie podstawę do innych uchwytów czy pojemników. Dlatego do rodzajów tego typu sprzętu zaliczamy:

boxy – tradycyjne pojemniki dachowe, montowane na bazie. Tego rodzaju produkt doskonale sprawdzi się podczas wakacji, biwaku czy wyprowadzki. W sklepach znajdziemy wiele modeli o różnych pojemnościach, dlatego z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. W środku takiego boxu znajdują się niewielkie przegródki na drobne przedmioty, jak również specjalne pasy zabezpieczające bagaż przed wysypaniem się w trakcie otwierania i zamykania. Obudowa takiego schowka wykonana jest z tworzywa sztucznego odpornego na uszkodzenia mechaniczne,

uchwyty na deski surfingowe – specjalne uchwyty montowane na płozach. W zależności od modelu, możemy przetransportować nawet do trzech desek surfingowych jednorazowo. Taki bagażnik to propozycja dla tych, którzy aktywnie spędzają czas nad morzem i nie lubią wypożyczać cudzego sprzętu,

uchwyty na deski windsurfingowe – dodatkowy element montowany na płozach, będących podstawą bagażniku dachowego. Tego rodzaju sprzęt zabezpieczy nasze deski windsurfingowe, dzięki czemu będziemy mogli je bezpiecznie przetransportować do miejsca docelowego,

uchwyty na narty – taki sprzęt to propozycja dla wszystkich miłośników jazdy na stoku. Za pomocą takiego uchwytu możemy łatwo i bezpiecznie przetransportować nasze narty w etui, nie obawiając się, że się powyginają. Jednorazowo będziemy mogli przewieźć nawet do kilku par nart,

uchwyty na rowery – choć w większości przypadków, taki bagażnik montuje się na tylnych drzwiach samochodu, dostępne są również modele dachowe. Na takim uchwycie możemy przetransportować rowery w pozycji pionowej. Jednorazowo możliwe jest przetransportowanie nawet do 3 rowerów, niezależnie, czy mają one koła czy nie. Taki sprzęt doskonale sprawdzi się podczas wakacji, dzięki czemu w dowolnym miejscu będziemy mogli rozpocząć naszą wycieczkę rowerową.

 

Bagażnik dachowy, a rodzaj dachu – jaki bagażnik dachowy box jest najlepszy?

Wybierając tego rodzaju sprzęt pamiętaj, że istnieje kilka typów dachów samochodowych. Dlatego najlepiej jest się prędzej z nimi zapoznać, a dopiero później dokonać decyzji. Wśród dostępnych dachów zaliczamy te z relingami, flixpointami oraz płaskie. Te pierwsze mogą być zarówno zintegrowane, jak i tradycyjne. Flixpointy to specjalne gniazda do mocowania wszelkiego rodzaju uchwytów. Na dachach płaskich łapy montuje się natomiast na krawędzi. Jedynie dach z relingami jest uniwersalny i wymaga zakupu łap oraz belek. W przypadku dwóch pozostałych wariantów, konieczny jest zakup specjalnych adapterów mających za zadanie utrzymać nasz bagaż.

 

Kształt belek

Najlepszy bagażnik dachowy to model w pełni dopasowany do samochodu oraz naszych preferencji. Dlatego warto jest zwrócić uwagę na kształt belek, wchodzących w skład tego sprzętu. Powinny być one odpowiednio wygięte, dzięki czemu dokładnie dopasują się do dachu auta. To również zapobiegnie generowaniu się hałasu w trakcie jazdy, szczególnie po nierównej nawierzchni.

 

Wykonanie

Belki stanowiące bazę naszego bagażnika dachowego mogą być wykonane z wielu rodzajów materiałów. Najlepszym wyborem jest jednak aluminium. Taki sprzęt jest bardzo lekki, dzięki czemu nie obciążamy dodatkowo naszego samochodu. Z drugiej strony, materiał ten wykazuje się bardzo wysoką wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne, jak również odpornością na obciążenie. Z tego względu belki aluminiowe są najchętniej kupowanym typem w Polsce.

 

Certyfikaty

Wybierając taki sprzęt, dobrze jest wziąć pod uwagę modele posiadające wszelkiego rodzaju certyfikaty. Mają one świadczyć o bezpieczeństwie używania danego bagażnika dachowego, które sprawdzane jest na podstawie specjalnych testów.

 

Zabezpieczenia

Warto pamiętać, żeby zwrócić uwagę na wszelkiego rodzaju zabezpieczenia danego bagażnika dachowego. Do nich zaliczamy pasy, łapy i uchwyty mające utrzymać nasz bagaż w stabilnej pozycji. Dzięki temu będziemy mieli pewność, że przewożone przez nas przedmioty nie rozsypią się w trakcie jazdy samochodem. Jest to również istotne podczas otwierania i zamykania bagażnika dachowego.

 

Bagażniki dachowe w dobrych cenach

Cena bagażnika dachowego zależy przede wszystkim od solidności wykonania danego modelu oraz jego parametrów. Najtańszy model to taki, który wykonany jest z niskiej jakości tworzywa, mającego tendencję do odkształcania się. Koszt zakupu takiego sprzętu to ok. 100 złotych. Zdecydowanie więcej zapłacimy za konkretny rodzaj bagażnika dachowego, z dołączonymi uchwytami do przewożenia sprzętu lub boxem. W zależności od modelu cena takiego produktu może się wahać od 200 złotych do nawet 1000 złotych.

 

Najlepsze bagażniki dachowe box w 2021 roku

 

Gdy jedziemy na wczasy lub mamy sprzęty o nieregularnym kształcie, bagażnik w samochodzie może nie wystarczyć. Dlatego też warto wyposażyć się w bagażnik dachowy. Przy jego wyborze trzeba kierować się jakością wykonania, pojemnością i kształtem, który nie wpłynie na zmniejszenie komfortu jazdy. Aby ułatwić Ci wybór, przygotowaliśmy ranking bagażników dachowych box, który zawiera najciekawsze propozycje dostępne na rynku.

 

Nasze zalecenia

 

Taurus Adventure 340

 

Na pierwszym miejscu naszego zestawienia znalazł się model Taurus Adventure 340. Sprzęt ten ma czarną, połyskliwą obudowę.

Boks został wyposażony w uchwyt pozwalający na unieruchomienie bagażu. Oprócz tego, pokrywa została zrobiona z grubego, 6 mm materiału. To sprawia, że pudło jest wytrzymałe i sztywne.

Użytkownik nie musi martwić się o zniszczenie bagaży w trakcie jazdy. Materiały wykorzystane do produkcji tego modelu cechują się wysoką jakością.

Wymiary sprzętu to: wysokość – 42 cm, szerokość – 67 cm, długość – 190 cm, a pojemność wynosi 340 l. Urządzenie waży 21 kg.

Wygodną funkcją zastosowaną w tym produkcie jest możliwość otwierania go z obu stron. Do zestawu dołączone zostały specjalne adaptery, które pozwalają na montaż na szerokich belkach, a także umożliwiają nam założenie sprzętu na nietypowe belki modeli BMW. Ten najlepszy bagażnik dachowy box jest doceniany za wytrzymałość.

Bagażnik Taurus Adventure 340 to sprzęt o wymiarach 190 cm x 67 cm x 42 cm. Jego pojemność szacuje się na 340 l, a maksymalna waga przewożonych rzeczy nie może przekroczyć 75 kg.

Zalety
Montaż:

Box wyposażony został w autorski system SimpleFix. Dzięki niemu w szybki i łatwy sposób przymocujesz bagażnik do belki samochodu. Wystarczy w 3 miejscach (po każdej stronie) przykręcić specjalne zabezpieczenia i sprzęt będzie gotowy do podróży.

Materiał:

Obudowa wykonana została z bardzo wytrzymałego materiału ABS o grubości 6 mm. Takie wzmocnienie jest niezwykle odporne na wszelkiego rodzaju wstrząsy i uderzenia. Daje to gwarancję, że zarówno sam box, jak i jego zawartość jest w pełni chroniona przed typowymi utrudnieniami na drodze.

Otwieranie:

Bagażnik możemy otwierać z dwóch stron. Jest to wygodna funkcja, ponieważ załadunek oraz rozładunek bagażu przebiega bardzo szybko i bezproblemowo.

Uchwyt:

W korpusie sprzętu zainstalowano specjalny uchwyt służący do zawieszania boksu na ścianie garażu. Dzięki niemu produkt będzie lepiej zabezpieczony i chroniony np. przed przypadkowymi kopnięciami.

Certyfikaty:

Producent uzyskał certyfikaty GS/NORD oraz ISO. Dają nam one gwarancję, że zarówno proces produkcji, jak i zarządzanie jakością przebiegają na wysokim poziomie. 

Wady
Taśmy:

Niektórzy konsumenci uważają, że dołączone do zestawu taśmy są zbyt krótkie i czasami trudno jest nimi dokładnie zabezpieczyć cały bagaż.

 

 

 

 

Taurus Xtreme 400


Taurus Xtreme 400 to bagażnik, który od wielu lat zdobywa coraz większe uznanie konsumentów. Pojemny boks o wymiarach 195 cm x 78 cm x 34 cm mieści bagaż o wadze 50 kg. Zrobiony został z bardzo mocnych materiałów, dzięki czemu wytrzymuje nawet silne uderzenia kamieni czy gałęzi. Górna część wykonana jest z tworzywa HDPE, natomiast dolna z ABS. Takie połączenie sprawia, że nasze rzeczy są chronione od promieniowania UV oraz działania wysokich i niskich temperatur.

Wielu konsumentów ceni sobie system zabezpieczeń zamontowany w bagażniku. Centralny zamek blokuje boks w 3 miejscach, co gwarantuje stabilność sprzętu. Ponadto wyjęcie kluczyka jest możliwe dopiero po całkowitym zamknięciu górnej pokrywy. Jest to dobra funkcja dla osób, które zwykle się spieszą i zdarza im się zapominać o sprawdzeniu wszystkich blokad.

Za sprawą regulowanego rozstawu  Taurus Xtreme 400 możemy zainstalować zarówno na wąsko przykręconych belkach, jak i szeroko. Model dopasujemy do poręczy oddalonych od siebie od 63 cm do 100 cm.

Taurus Xtreme 400 to bagażnik o pojemności 400 l. Sprzęt jest w stanie pomieścić bagaż o maksymalnej wadze 50 kg. Długość boksu wynosi 195 cm, szerokość – 78 cm, natomiast wysokość – 34 cm.

Zalety
Kształt:

Model ma opływowy kształt, co w znacznym stopniu wpływa na komfort prowadzenia samochodu. Charakterystyczne szumy są delikatne, a drgania niwelują specjalne wstawki. Z tego względu bagażnik jest bardzo cichy i niemal niewyczuwalny dla pasażerów.

Blokada klucza:

Producent wyposażył produkt w specjalny system, który zabezpiecza nas przed niedomknięciem boxu. Użytkownik, który niedokładnie zamknął bagażnik, nie będzie bowiem w stanie wyjąć głównego klucza.

Zakres mocowania:

Sprzęt posiada regulowany zakres rozstawy od 100 cm do 63 cm. Oznacza to, że możemy dostosować szerokość mocowań do przykręconych w samochodzie belek.

Profilowane dno:

Dno wewnątrz bagażnika jest wyprofilowane w taki sposób, aby maksymalnie zwiększyć pojemność boksu. Belki zostały schowane w podstawie, dzięki czemu nie zauważamy poprzecznych wypukłości.

Wady
Otwieranie:

Taurus Xtreme 400 otwierany jest jednostronnie, co komplikuje nieco proces pakowania i wypakowywania naszych rzeczy.

 

 

 

 

Eco 431 antracyt

 

Box dachowy Eco 431 to czwarty produkt, na który warto zwrócić uwagę. Jest to bardzo pojemny model, który przyda się podczas dłuższych wypadów na letnie wakacje, a także zimowe wypady na narty.

Model ten ma ładowność 50 kg (pojemność 410 l). Natomiast jego wymiary to: długość – 180 cm, szerokość – 78 cm i wysokość – 39 cm. Dzięki temu, że długość wewnętrzna tego bagażnika wynosi 171 m jest on odpowiedni do przewożenia nart i desek snowboardowych.

Waga tego modelu wynosi 14 kg, a więc jest on dość łatwy do przenoszenia.

Materiał, z którego wykonano ten sprzęt jest odporny na promieniowanie UV. Poza tym cechuje go wysoka odporność na uszkodzenia.

Ten dobry i tani bagażnik dachowy box zamykany jest na kluczyk i został wyposażony w specjalną klamrę na przedniej części pokrywy. Taki system zamykania zapewnia pełne bezpieczeństwo.

Urządzenie cenione jest za solidne wykonanie, dużą pojemność i łatwy system montażu

Box dachowy Eco 431 jest bagażnikiem o maksymalnej nośności 50 kg.  Obudowa o wymiarach 180 cm x 78 cm x 37 cm tworzy wewnątrz pojemność na poziomie 430 l.

Zalety
Sprężynowe siłowniki:

Box wyposażony jest w sprężynowe siłowniki, które ułatwiają otwieranie górnej części bagażnika. Jest to szczególnie ważna funkcja dla właścicieli wysokich samochodów terenowych.  

Odporność na UV:

Produkt wykonany jest z dobrej jakości materiału, który nie tylko odporny jest na drobne uderzenia, ale również nie ulega zmianom na skutek działania promieni UV.

Zabezpieczenie:

Eco 431 w przedniej części ma specjalny klips, który dodatkowo zabezpiecza go przed przypadkowym otwarciem. Silne zaczepy mocno trzymają obie części bagażnika, dlatego też nawet w przypadku jakiejkolwiek usterki związanej z pozostałymi mocowaniami, będziemy w stanie bezpiecznie przejechać kilka kilometrów.

Wady
Mocowanie:

Box możemy przymocować do belki o szerokości 70 mm. Jest to dość spore ograniczenie, szczególnie dla osób, które poszukują uniwersalnego produktu, pasującego do wszystkich rodzajów poręczy.

 

 

 

Taurus Extreme II 450

 

Nasz ranking zamyka model Taurus Extreme II 450. Obudowa tego modelu dostępna jest w 3 kolorach: antracytowym, carbon oraz czarnym z połyskiem. Dzięki temu konsument może wybrać produkt pasujący do swojego samochodu.

Sprzęt ten odznacza się dużą wytrzymałością i solidną konstrukcją. Dzięki systemowi szybkiego montażu – Ultra Rapid – założenie tego produktu na dach pojazdu jest dziecinnie proste. Pojemnik jest dopasowany do belek stalowych i aluminiowych, których szerokość nie przekracza 7 cm.

Obsługa boksu jest bardzo łatwa, szczególnie otwieranie i zamykanie dzięki specjalnemu systemowi wspomagającemu tę czynność.

Wymiary boksu wynoszą: wysokość – 38 cm, szerokość – 78 cm i długość – 195 cm. Jest to bardzo duży bagażnik dachowy, mieści około 450 l. Waga tego produktu to 17 kg.

Opinie o bagażnikach dachowych box tego producenta są bardzo pozytywne. Użytkownicy cenią ten model za dużą pojemność i komfort użytkowania.

Taurus Extreme II 450 to box o pojemności 450 l. Długość sprzętu to 195 cm, szerokość – 78 cm, natomiast wysokość – 38 cm. Maksymalna nośność bagażnika wynosi 50 kg.

Zalety
Uniwersalność:

Producent gwarantuje, że model Extreme II 450 dopasujemy zarówno do standardowych metalowych belek, jak i do nowoczesnych poręczy aluminiowych z wyżłobionymi rowkami typu T.

Pojemność:

W boksie jednocześnie ułożymy 5 par nart, co może stanowić np. ekwipunek dla wszystkich pasażerów 5 - osobowego samochodu. Jest to bardzo duża pojemność w porównaniu do innych bagażników o podobnej jakości i cenie.

Taśmy:

Wewnątrz produktu znajdziemy specjalne taśmy, którymi stabilizujemy nasz bagaż, obniżając ryzyko jego zniszczenia w czasie transportu.

Wady
Waga:

Boks waży aż 16 kg, dlatego dość trudno zamontować go na wysokim samochodzie.

Kolor:

Bagażnik produkowany jest jedynie w kolorze szarym. Dla osób, które przywiązują dużą uwagę do estetyki auta, może być to dość duży problem.

 

 

 

 

Inter Pack Stella 400

 

Prezentujemy model Inter Pack Stella 400, czyli bagażnik dachowy. Dzięki temu produktowi spakujesz wszystkie niezbędne przyrządy na wakacyjny wyjazd. Producent zapewnia, że sprzęt sprawdzi się podczas przewożenia namiotu, wózka dziecięcego czy nart. Sprzęt jest odpowiedni do montażu  na niewielkim samochodzie.

Pojemność boxa wynosi 330 litrów, a maksymalna waga znajdujących się w nim przedmiotów nie może przekraczać 75 kg. Sprzęt montuje się na bagażniku bazowym przy pomocy cybantów „U”. Czynność tę wykonasz używając belek o średnicy 5,9 cm. Dużym atutem produktu jest jego wykonanie z tworzywa sztucznego. Dzięki temu box jest odporny na działanie wilgoci, wiatru, wysokich i niskich temperatur, ale również promieni UV. Gwarantuje to bezpieczeństwo znajdujących się w bagażniku przedmiotów. Kolejną zaletą produktu jest sprężynowy podnośnik, który umożliwia szybkie otworzenie pokrywy.

Prezentowany model został pochwalony przez wielu Internautów. Konsumenci docenili wysoką jakość wykonania oraz atrakcyjną cenę sprzętu. Poza tym bagażnik ma wszystkie niezbędne zabezpieczenia, które chronią Twoje rzeczy przed zniszczeniem.

Inter Pack Stella 400 to dobry bagażnik dachowy do 700 zł. Boks o pojemności 330 l ma wymiary 146 cm x 87 cm x 38 cm. Nośność produktu szacuje się na 75 kg.

Zalety
Odporność:

Bagażnik wykonany jest z materiału odpornego nie tylko na działanie promieni UV, ale również na zmiany temperatur. Taka właściwość zabezpiecza zawartość przed przegrzaniem lub zamarzaniem.

Waga:

Korpus boksu waży niecałe 13 kg. Taka waga znacznie ułatwia montaż produktu nawet na dachu wysokiego samochodu.

Wady
Brak taśm:

Do zestawu nie dołączono taśm mocujących bagaż, przez co w transporcie rzeczy mogą się przesuwać i ulec zniszczeniu.

Kompatybilność:

Inter Pack Stella 400 nie jest kompatybilny z belkami typu wingbar.

 

 

 

 


Produkty te nie są już dostępne

 

 

Thule Pacific 500

 

Kolejnym produktem w naszym rankingu jest Thule Pacific 500. Model ten bezpiecznie dowiezie Twój bagaż na miejsce. Kolor obudowy tego produktu jest szary.

Dno boksu zostało obniżone. Taka konstrukcja urządzenia zapewnia niski opór powietrza, co pozwala na wygodne kierowanie pojazdem i jednocześnie spalanie nie jest zbyt wysokie.

Specjalny system otwierania i zamykania Dual Force pozwala nam na prostą i szybką obsługę sprzętu. Model ten wyposażony został również w system Fast Grip, który pozwala na bezproblemowe chwytanie bagażnika.

Skrzynia waży jedynie 12 kg, co usprawnia jej montaż na dachu samochodu. Bagażnik ma następujące wymiary: szerokość – 55 cm, wysokość – 38 cm, długość – 210 cm, więc w boksie zmieści się kilka par nart czy desek snowboardowych. Pojemność tego boksu wynosi 290 l, a maksymalny ciężar, jaki można zapakować to 50 kg.

Użytkownicy twierdzą, że jest to prosty w obsłudze sprzęt, którego montaż nie zajmuje zbyt wiele czasu.

 

 

Sportac 320 MET

 

Kolejną propozycją na naszej liście jest Sportac 320 MET. Ten bagażnik dachowy jest bardzo wygodny w obsłudze. Otwiera się go z jednej strony.

Kształt oraz pojemność produktu pozwalają na przewożenie różnych nieporęcznych bagaży, takich jak wózki dziecięce czy inne nieforemne przedmioty.

Boks wykonany jest z wysokiej jakości materiałów, które zapewniają mu wytrzymałość i trwałość. Obudowa wykonana została z tworzywa ABS, które odznacza się dużą odpornością na zarysowania i uszkodzenia przy obciążeniu dynamicznym. Dodatkowo, materiał ten zapewnia izolację i nie jest podatny na działanie niekorzystnych warunków pogodowych.

Dno boksu zostało w specjalny sposób wyprofilowane, żeby produkt był sztywny. Dlatego też użytkownik nie musi martwić się o bezpieczeństwo przewożonych przedmiotów.

Wymiary tego bagażnika to: wysokość – 36 cm, szerokość – 78 cm, długość – 132 cm, a pojemność wynosi 320 l. Dzięki stosunkowo niewielkiej długości, boks najlepiej sprawdzi się w małych i średnich samochodach. Jego waga wynosi 24 kg.

Model ten dostępny jest w kolorze srebrnym. Konsumenci uważają, że produkt ten jest funkcjonalny i pojemny.

 

» Przejrzyj produkty z poprzednich lat

 

 

 

Bagażniki dachowe typu box – Ranking

 

 

Thule Motion XL

 

Wszyscy, którzy poszukują dobrze wykonanego bagażnika dachowego powinni zainwestować w Thule Motion XL. Aerodynamiczny kształt produktu to jedna z jego największych zalet. Sprzęt pozwoli Ci na załadunek dużej ilości bagażu (pojemność to 460 l). Wymiary modelu: długość – 205 cm, szerokość – 84 cm i wysokość – 45 cm.

Do zalet produktu zaliczamy system szybkiego montażu, nazywany Power Click. Dzięki niemu w ciągu kilku sekund zabezpieczysz ładunek. Dużym udogodnieniem jest specjalny zamek, który możesz zamknąć kluczem tylko po zamknięciu wszystkich rygli. Bagażnik wyposażony jest w funkcjonalny podnośnik, który ułatwia otwieranie i zamykanie boxa. Ładowność produktu to aż 75 kg, gdyż posiada on dodatkową, stalową ramę w podłożu. Wzmacnia ona konstrukcję modelu. Prezentowany sprzęt posiada certyfikat TUV/GS oraz spełnia normę City Crash. W bagażniku zmieści się 5-7  par nart lub 4-5 desek snowboardowych o długości nie większej niż 190 cm.

Prezentowany model, choć jest dobrze wykonany, jest jednak drogi. Koszty zakupu zdecydowanie przewyższają kwotę 2000 zł. Warto jednak zainwestować w bagażnik, gdyż jest on solidny. Cieszy się on niemal wyłącznie pozytywnymi opiniami konsumentów. Pochwalili oni sprzęt za wytrzymałą konstrukcję i dużą pojemność.

 

 

 

Hakr Magic 320 

 

Polecamy zakup Hakr Magic 320, czyli eleganckiego bagażnika dachowego w czarnym kolorze, wykończonego na wysoki połysk. Pojemność produktu to 320 l, więc na pewno sprawdzi się on podczas rodzinnych wyjazdów. Linia modelu dobrze komponuje się z kształtem samochodu. Nie tylko zwiększa to właściwości estetyczne, ale i sprawia, że box nie stanowi zagrożenia dla kierowcy. Wymiary produktu to : długość – 185 cm, szerokość – 60 cm i wysokość – 36 cm. Ładowność wynosi 50 kg.

Prezentowany sprzęt został wykonany z tworzywa ABS, które jest bardzo wytrzymałe. Liczne testy potwierdziły jego odporność na promieniowanie UV, wysoką temperaturę oraz deszcz. Dzięki temu znajdujące się we wnętrzu rzeczy są dobrze chronione. Bagażnik został wyposażony w 3-punktowy zamek centralny. Klucz może być z niego wyjęty tylko, gdy wszystkie rygle zostały poprawnie zamknięte. Dużym atutem jest sprężynowy podnośnik ułatwiający otwieranie oraz zamykanie wieka.  We wnętrzu boxu zmieścisz 3 deski snowboardowe lub 5 nart o długości nie większej niż 165 cm.

W swoich opiniach konsumenci podkreślali, że jest to bardzo bezpieczny bagażnik, który dodatkowo dobrze się prezentuje. Sprzęt spełnia takie normy, jak: TUV GD i City Crash. Również cena zakupu są bardzo atrakcyjna.

 

 

» Przejrzyj produkty z poprzednich lat

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status