Najlepsze okulary przeciwsłoneczne Prada

Ostatnio aktualizowane: 26.04.19

 

Jakie okulary przeciwsłoneczne Prada wybrać?

 

Okulary przeciwsłoneczne mogą być nie tylko bardzo eleganckim dodatkiem do naszej stylizacji, ale także skuteczną ochroną oczu. Promienie UV są niebezpieczne i mogą przyczyniać się do rozwoju wielu chorób. Dlatego też tak ważne jest, aby chronić nasze oczy. Warto zaopatrzyć się więc w parę dobrych okularów słonecznych. W naszym poradniku znajdziesz kilka porad, za sprawą których Twoje zakupy staną się łatwiejsze.

Prada ma wiele ciekawych propozycji, jeżeli chodzi o okulary przeciwsłoneczne. Jest to firma znana ze swojego ekstrawaganckiego stylu, który stał się bardzo popularny. Produkty tej marki zawsze wyglądają niebanalnie, a oprócz tego są bardzo dobrze wykończone. Na końcu tego poradnika znajdziesz opisane przez nas najlepsze okulary przeciwsłoneczne  Prada.

Na początku załóż okulary i sprawdź, czy dobrze przylegają do głowy. Nie powinny być one zbyt luźne, ani zbyt ciasne. W obu przypadkach dłuższe noszenie okularów może być niezbyt komfortowe. Znajdź więc taką parę, która nie będzie Cię obcierała i nie będzie spadała z nosa.

Jeżeli chodzi o szkła okularów, to jeszcze niedawno bardzo popularne były modele plastikowe. Obecnie się od nich powoli odchodzi, gdyż plastik jest podatny na zarysowania. W tym momencie większość osób uważa, że najlepsze okulary przeciwsłoneczne Prada w 2019 roku mają szkiełka wykonane z poliwęglanu. Jest to bardzo lekki materiał, który jest ponadto odporny na zarysowania. Poliwęglan jest trwałym tworzywem, które nie niszczy się zbyt łatwo.

Jeżeli chodzi o oprawki i zauszniki, to najczęściej wykonane są one z plastiku. Jest to bardzo lekki materiał, więc okulary nam nie przeszkadzają. Popularne są także modele z oprawkami z poliwęglanu. Możemy jeszcze wybrać zauszniki metalowe, lecz musimy pamiętać, że są one dość ciężkie.

Nie możemy nie wspomnieć o ochronie przed słońcem. Okulary zazwyczaj oznaczone są od 1 do 4 poprzedzone “cat”, czyli skrót od kategoria. Jest to kategoria filtra i informuje nas o tym, jaka ilość światła przepuszczana jest przez soczewki. Im większe nasłonecznienie miejsca, w którym się znajdujemy, tym większa powinna być kategoria filtra.

 

 

Okulary przeciwsłoneczne Prada – ranking

 

 

Prada PR 53 SS 

 

Osobom szukającym dobrej, lecz stylowej ochrony przed słońcem polecamy Prada PR 53 SS. Prezentowane okulary przeciwsłoneczne zostały wybrane przez wiele osób. Jest to po części spowodowane wysoką ochroną oczu przed promieniami słonecznymi.

Model nie dopuszcza do oczu promieni UVA i UVB. Kategoria filtra tego produktu to 3. Oznacza to, że możemy zabrać okulary ze sobą na wakacje nad morze oraz używać je w miejscach o stałym naświetleniu. W obu wypadkach nie musimy obawiać się, że nasz wzrok ulegnie uszkodzeniu.

Opisywane okulary zostały skonstruowane w taki sposób, aby dopasowały się do każdego kształtu nosa. Zauszniki są wykonane z metalu, więc nie polecamy ich podczas uprawiania sportu. Z kolei szkiełka z poliwęglanu są odporne na zarysowania. Wiele osób donosi, że okulary bardzo ładnie się prezentują oraz, że para jest solidnie wykonana.

 

 

 

 

Prada SPS56QS VHK-5M2 

 

Chcielibyśmy zaprezentować męskie okulary przeciwsłoneczne Prada SPS56QS VHK-5M2. Jest to idealna opcja na jazdę rowerową w słoneczny dzień lub wyjście na plażę. Zauszniki prezentowanego modelu zostały wykonane  z poliwęglanu, więc nie musimy się martwić, że się nam szybko zniszczą.

Parę tę wyróżniają ciekawie wyglądające, niebieskie szkiełka. Prezentowane okulary mogą być traktowane jako elegancki dodatek do naszej stylizacji. Bardzo dobrze współgrają z niebieskimi lub białymi T-shirtami. Szkiełka, tak samo jak zauszniki, wykonane zostały z poliwęglanu. Produkt ma noski, dzięki którym dobrze trzyma się na naszym nosie i z niego nie spada.

Jeżeli chodzi o ochronę przed słońcem, to okulary mają filtr cat.3. Oznacza to, że model ten osłoni nasze oczy przed intensywnym światłem i nie dopuści do uszkodzenia wzroku. Prostokątny kształt okularów pasuje osobom, które mają owalną twarzą. Wiele osób twierdzi, że prezentowane okulary nadają stylowi oraz twarzy charakteru.

 

 

 

 

Prada SPR 53P 5AV5LO 

 

Prada SPR 53P 5AV5LO to okulary przeciwsłoneczne przeznaczone dla kobiet o trójkątnym lub kwadratowym kształcie twarzy. Znany i lubiany typ aviator łagodzi rysy i nadaje im delikatniejszych kształtów. Jest to para, która skutecznie ochrania nas przed szkodliwymi promieniami słonecznymi. Dzięki filtrowi cat.3 możemy spokojnie wyjść na zewnątrz nawet przy intensywnym nasłonecznieniu.

Szkiełka tej pary wykonane są z poliwęglanu. Oznacza to, że są odporne na zarysowania i na zniszczenie. Szkiełka te mają kolor szary, więc bardzo łatwo możemy dopasować je do innych elementów naszej garderoby. Oprawki produktu wykonane są z metalu, a zauszniki z wysokiej jakości plastiku. Model ma specjalne noski, dzięki którym produkt dopasowuje się do naszego nosa.

Prezentowany model to stylowe okulary przeciwsłoneczne Prada w dobrej cenie. Według wielu osób opisywana para bardzo dobrze się prezentuje, a poza tym odpowiednio ochrania wzrok przed promieniami słonecznymi. Internauci uważają, że okulary są dobrze wykończone i solidnie wykonane.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...