Telefony bezprzewodowe ranking

Ostatnio aktualizowane: 23.02.18

Najlepsze telefony bezprzewodowe w 2018 roku

 

Telefon jest urządzeniem, które znajdziemy w prawie każdym domu. Bardzo ciężko się bez niego obejść. Kupując taki produkt, musimy zwrócić uwagę na kilka elementów. Będą miały one wpływ na bezawaryjne działanie urządzenia i jego funkcjonalność. Jednym z popularniejszych rozwiązań są telefony bezprzewodowe, dzięki którym możemy prowadzić rozmowę swobodnie chodząc po domu. Aby ułatwić Ci wybór przygotowaliśmy ten oto ranking najlepszych modeli dostępnych na rynku.

 

Nasze zalecenia

 

Panasonic KX-TG6812PDB

 

Produktem, który otwiera nasz ranking telefonów bezprzewodowych jest Panasonic KX-TG6812PDB. W skład zestawu wchodzą dwie słuchawki.

Model ten posiada czytelny wyświetlacz i podświetlane klawisze. Urządzenie ma wiele przydatnych funkcji. Można w nim znaleźć m.in redukcję szumów. Wystarczy jeden guzik, by z hałaśliwego tła zrobić względną ciszę. Jest to inteligentny guzik NR. Dzięki niemu lepiej usłyszymy naszego rozmówcę. Ten sam przycisk posłuży nam do odbierania połączeń, wyświetlania listy połączeń i wyłączenia alarmu.

Jeżeli zdarzy się przerwa w dostawie prądu, możemy wciąż używać telefonu dzięki wcześniej zgromadzonej energii w jego słuchawce.

Co ciekawe, ten najlepszy telefon bezprzewodowy ma także bardzo dobry zasięg i cechuje się dobrą jakość dźwięku. Produkt ceniony jest za wygodny system obsługi. Poza tym konsumenci wysoko ocenili jego solidne wykonanie i atrakcyjny design.

 

 

 

 

Siemens Gigaset C530

 

Produktem, który zajął drugie miejsce na naszej liście jest Siemens Gigaset C530. Przekątna jego wyświetlacza wynosi 1,8 cala.

Model ma funkcję automatycznej sekretarki. Urządzenie można dowolnie spersonalizować. Możemy na przykład wybrać schemat kolorystyczny tła, wygaszacz ekranu, a nawet dopasować inny dzwonek do różnych numerów.

W pamięć telefonu może pomieścić aż 150 kontaktów. Poza tym istnieje możliwość oznaczenia najważniejszych z nich dla szybszego wybierania. Menu modelu jest bardzo łatwe w obsłudze. Dodatkowo, urządzenie wyposażone jest w przejrzysty wyświetlacz.

Dzięki technologii High Sound Performance mamy zagwarantowaną bardzo wysoką jakość dźwięku. Działa ona nawet, kiedy rozmawiamy przez tryb głośnomówiący. Produkt cechuje się bardzo niskim zużyciem energii.

Model ten posiada funkcję dzień/noc. Wycisza ona dzwonki w oznaczonym przez nas czasie. Dodatkowym atutem jest możliwość konfiguracji innych słuchawek Gigaset ze stacją bazową. W ten sposób możemy używać kilku słuchawek jednocześnie. Użytkownicy cenią produkt za nowoczesne technologie i użyteczność.

 

 

 

 

Panasonic KX-TH 1611PDH

 

Kolejną propozycją, którą chcemy Państwu zaprezentować jest Panasonic KX-TH 1611PDH. Co istotne, nie jest to wyłącznie sprzęt stojący, można go też zainstalować na ścianie, jak tradycyjne telefony przewodowe.

Model ten wyposażony jest w bardzo trwały akumulator Ni-MH. Dzięki czemu wystarcza na wiele godzin bezprzewodowych rozmów.

Książka telefoniczna modelu jest w stanie pomieścić 50 pozycji. Sprzęt posiada bardzo wyraźny wyświetlacz LCD. Dodatkowo, jest podświetlany bursztynowo (na kolor pomarańczowy).

Ten dobry i tani telefon bezprzewodowy ma funkcję budzika i zegara, a więc telefon może zastąpić nam obydwa z tych urządzeń.

Mamy możliwość wykonywania nim połączeń konferencyjnych z sześcioma różnymi osobami. Dodatkowo, połączenie odbierzemy każdym klawiszem (jest to idealne rozwiązanie dla osób starszych, które nie mogą zapamiętać, którzy przycisk do tego służy). Pamięć redial tego modelu wynosi aż 10 połączeń.

Często gubisz słuchawkę? Na pewno zainteresuje Cię fakt, że można ją odnaleźć używając stacji bazowej. Produkt cechuje także bardzo duży zasięg. Użytkownicy wysoko oceniają łatwość obsługi tego urządzenia i jego atrakcyjną cenę.

 

 

 

 

Gigaset A415 Duo

 

Produkt, który uplasował się na czwartej pozycji to Gigaset A415 Duo. W zestawie znajdziemy dwie słuchawki i stację bazową. Wszystkie części zestawu są bardzo lekkie i łatwe do przenoszenia.

Model posiada monochromatyczny wyświetlacz o dużym rozmiarze. Jego przekątna wynosi 1,8 cala, a rozdzielczość to 126 x 160 pikseli. Na wyświetlaczu możemy znaleźć takie informacje, jak stan naładowania baterii, datę, godzinę i siłę sygnału.

Przyciski telefonu są podświetlane. Znacznie ułatwia to korzystanie z niego w godzinach wieczornych i nocnych. Jego obsługa nie jest skomplikowana – posiada tylko kilka przycisków funkcyjnych.

Książka telefoniczna tego urządzenia może pomieścić 100 pozycji. Telefon posiada funkcję wyciszania dzwonka w wybrane przez nas godziny lub też ustawienia  maksymalnej głośności. Jest to idealny wybór dla osób niedosłyszących.

Model został wyposażony także w bardzo przydatną funkcję głośnomówiącą. Opinie o telefonach bezprzewodowych tej marki są bardzo pochlebne. Model ten jest szczególnie ceniony za solidne wykonanie.

 

 

 

 

Vtech LS1650

 

Nasz ranking telefonów bezprzewodowych zamyka Vtech LS1650. W zestawie znajdziemy dwie słuchawki i stację bazową. Ekran produktu jest podświetlany, a jego przekątna wynosi 1,8 cala.

Książka telefoniczna tego sprzętu zapisuje 50 pozycji. Model wyposażony jest w specjalne klawisze, dzięki którym umieścimy w stacji bazowej zdjęcia osób, do których często dzwonimy. Znacznie ułatwi to nam wybieranie ich numerów. Oprócz tego, urządzenie zapamiętuje aż 20 ostatnich numerów, z którymi się kontaktowaliśmy.

Model odrzuca połączenia z numerów zastrzeżonych. Jest wyposażony również w funkcję automatycznej sekretarki. Może ona nagrać wiadomość głosową trwającą nawet 15 minut.

Bateria produktu jest bardzo wytrzymała. Możemy rozmawiać bez przerwy aż do 10 godzin. Wciskając klawisz booster sprawimy, że skala głośności powiększy się. Jest to dobra opcja dla osób, które mają problemy ze słuchem. Konsumenci cenią produkt za łatwą obsługę i niezawodne działanie.

 

 

 

 

Leave a Reply

Be the First to Comment!

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...