Najlepszy telefon bezprzewodowy Panasonic

Ostatnio aktualizowane: 24.01.21

Ta strona utrzymuje się dzięki czytelnikom. Kiedy robisz zakupy za pośrednictwem naszych linków, otrzymujemy niewielką prowizję. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji o nas.

 

Jaki telefon bezprzewodowy Panasonic wybrać?

 

Telefony stacjonarne są wciąż często montowane w domach, biurach, urzędach, ale większość osób rezygnuje z modeli przewodowych na rzecz tych, które przewodu nie mają i tym samym nas nie ograniczają. Planujesz zakup takiego sprzętu, ale nie wiesz, jaki dokładnie wybrać? Wystarczy, że przeczytasz nasz poradnik i od razu będziesz wiedział, jaki jest najlepszy telefon bezprzewodowy Panasonic w 2021 roku.

 

 

Z pewnością zastanawiasz się, czemu wybraliśmy urządzenia Panasonic. Odpowiedź jest bardzo prosta: wszystkie produkty tego producenta są wykonane bardzo solidnie, a oprócz tego są zawsze ulepszane w taki sposób, aby korzystanie z nich nie było trudne nawet dla osób starszych oraz tych, którzy nie są zaznajomieni z najnowszymi technologiami. W ofercie Panasonic są telefony, aparaty, telewizory, słuchawki oraz sprzęt do pielęgnacji ciała.

Wiele osób przyznaje, że najlepsze telefony bezprzewodowe Panasonic mają czytelny wyświetlacz. Jest to najważniejsza część każdego tego typu sprzętu. Wszystkie cyferki muszą być czytelnie przedstawione, abyśmy nie mieli wątpliwości, co wcisnęliśmy. Oprócz tego wyświetlacz powinien dawać nam możliwość swobodnego przeczytania imienia osoby, która do nas dzwoni.

Niektórym osobom zależy na długim czasie rozmowy po naładowaniu telefonu. Telefony bezprzewodowe ładują się wtedy, kiedy znajdują się w bazie. Podczas rozmowy nie mogą w niej być, chyba że korzystamy z funkcji głośnomówiącej. Jednak, aby być pewnym, że długa rozmowa jest możliwa, najlepiej zakupić model, przez który można rozmawiać około 20 godzin. Przez cały ten czas telefon nie musi być włożony do bazy. Jeżeli wolisz rozmawiać siedząc w fotelu obok bazy, to nie musisz myśleć o zasięgu telefonu. Jednak kiedy podczas rozmowy często wędrujesz po mieszkaniu, to lepiej wybierz model, który ma jak największy zasięg, czyli około 10 m, ponieważ jakość rozmowy może się znacznie pogorszyć, a połączenie może być nawet przerwane.

 

 

Telefony bezprzewodowe Panasonic – ranking

 

 

Panasonic KX-TG 1611PDH 

 

Panasonic KX-TG 1611PDH to telefon bezprzewodowy z dość obszerną książką telefoniczną mieszczącą aż 50 numerów. Dlatego nie musisz się martwić, że któryś z numerów nie zostanie zapisany. Z kolei pamięć redial obejmuje aż 10 numerów, więc nie trzeba szukać ich w książce telefonicznej.

Połączenie można odebrać każdym klawiszem. Z kolei specjalna słuchawka intercom oznacza, że możesz mieć takich aż 6 w domu. Połączenie możesz więc dzielić z 6 osobami. Ważny jest ekran LCD, który wyraźnie wyświetla wszystkie informacje. Dodatkowo jest on podświetlany, więc odebranie połączenia wieczorem lub w nocy nie jest problemem. Duży klawisz nawigacyjny jest łatwy w obsłudze.

Ten telefon bezprzewodowy Panasonic w dobrej cenie ma funkcję zegara oraz budzika, które są chwalone przez użytkowników. W pamięci sprzętu znajduje się kilka dzwonków, można wybrać ten, który brzmi najprzyjemniej. Łatwa obsługa, poręczna słuchawka oraz duży zasięg są tym, co jest najbardziej atrakcyjne dla użytkowników.

 

 

 

 

Panasonic KX-TG6811PDB 

 

Panasonic KX-TG6811PDB to telefon z książką telefoniczną mieszczącą aż 120 wpisów. Oznacza to, że raczej nie uda Ci się jej całej zapełnić. Sprzęt ma tryb głośnomówiący. Dlatego nie musisz cały czas trzymać słuchawki w ręku. Dodatkową zaletą telefonu jest to, że pozwala na 15 godzin rozmów. W tym czasie nie musisz go ładować, a rozmowa bez problemu może się przedłużyć.

Do jednego kompletu można podłączyć aż 6 słuchawek. Dlatego można rozmawiać z aż 6 osobami w jednym momencie lub po prostu umieścić słuchawki w innych pomieszczeniach domu. Nie tylko wyświetlacz jest podświetlany, takie są również przyciski. Podczas wybierania numeru wszystko widać bardzo wyraźnie.

Sprzęt ma dość duży zasięg wynoszący 10 m, a sama słuchawka jest bardzo poręczna. Telefon stabilnie stoi w bazie i może być łatwo podłączony. Ustawienia modelu łatwo się zmienia, menu jest bardzo intuicyjne i nie wymaga zbyt dużej wiedzy o technologii. Użytkownikom to bardzo odpowiada, szczególnie tym starszym.

 

 

 

 

Panasonic KX-TG2511PDM

 

Panasonic KX-TG2511PDM to telefon bezprzewodowy, który ma stosunkowo duży wyświetlacz. Jest on na tyle czytelny, że nawet niedowidzące osoby dokładnie widzą, kto dzwoni oraz do kogo oni sami dzwonią. Książka telefoniczna tego sprzętu ma miejsce na 50 pozycji. Z kolei funkcja redial pozwala nam oddzwonić aż do 10 numerów wstecz.

Podświetlenie wyświetlacza umożliwia łatwiejsze odczytanie wszystkich informacji z ekranu. Zazwyczaj włącza się ono automatycznie. Telefon ma funkcję głośnomówiącą, a także zegar oraz budzik. Czas rozmów na naładowanej baterii może wynosić 18 godzin, co jest bardzo dobrym wynikiem. Czas czuwania wynosi aż tydzień, przez ten czas słuchawka nie musi być w bazie.

W komentarzach użytkownicy chwalą poręczność telefonu. Zaznaczają, że ma on dość duży zasięg, więc podczas rozmowy można wyjść z pomieszczenia, w którym znajduje się baza. Docenione zostało też bardzo dobre wykonanie słuchawki oraz bazy.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status