Najlepszy komputer stacjonarny do gier MSI

Ostatnio aktualizowane: 26.09.20

 

Jaki komputer stacjonarny do gier MSI wybrać?

 

Gry komputerowe są bardzo popularnym sposobem na spędzanie wolnego czasu. Wiele osób decyduje się na zakup sprzętu typu Xbox lub PlayStation. Jednak w gry można też grać na zwykłym komputerze. Musi on jednak spełniać pewne wymagania, aby nie doszło do przegrzania komponentów i sama gra przebiegała bez problemu. Jeżeli chcesz się dowiedzieć, jakie są dobre komputery, to koniecznie przeczytaj nasz krótki poradnik. Zawarliśmy w nim kilka wskazówek, a nawet umieściliśmy opisy kilku najciekawszych komputerów.

 

 

Do zestawienia wybraliśmy wyłącznie produkty MSI i pewnie zastanawiasz się, czy nasz wybór jest słuszny. Jest to firma zajmująca się głównie produkcją specjalistycznych komputerów. Produkty MSI są skierowane do kolekcjonerów oraz pasjonatów. Wyglądają dość niecodziennie, co podoba się osobom, które lubią otaczać się ciekawie wyglądającymi przedmiotami. Zaletą komputerów tej marki jest również ich dobre wykonanie.

Najlepszy komputer stacjonarny do gier MSI w 2020 roku ma dobrą kartę graficzną. Jest to szczególnie ważne w przypadku gier, ponieważ dobra karta graficzna sprawia, że obraz się nie zacina i wszystko wygląda bardzo profesjonalnie. Pamięć karty powinna wynosić co najmniej 1 GB. Najlepiej jest jednak wybrać o model z pamięcią 3 GB.

Gracze dobrze wiedzą, jak ważne jest chłodzenie, niektóre gry są bardzo wymagające i sprzęt bardzo się nagrzewa. Dlatego najlepsze komputery stacjonarne do gier MSI mają wbudowane wiatraczki lub pozwalają na ich dobudowanie. Aby sprzęt mógł sprawnie działać przez dłuższy czas, trzeba go dobrze schłodzić, więc nie pomijaj tego elementu.

Nie bez znaczenia jest pamięć RAM. To właśnie ona sprawia, że komputer działa i odtwarza grę prawidłowo. Dotychczas, aby swobodnie grać, wystarczyło 8 GB pamięci RAM. Obecnie gry są jednak bardziej wymagające i wielu graczy uważa, że lepiej zainwestować w pamięć wynoszącą 16 GB, aczkolwiek to też zależy od tego, jak wymagające gry mamy w swojej kolekcji. Nie zapominaj o dysku twardym, którego pojemność powinna wynosić 1 TB, szczególnie polecane są dyski SSD i HDD.

Co z procesorem? Najlepiej wybrać taki, który jest oznaczony, jako Core i5 lub i7. Jak wiadomo, im wyższa liczba, tym sprawniejszy procesor. Najnowsze gry wymagają jak najlepszego procesora. Dopiero wtedy będziemy mogli swobodnie korzystać z wszystkich opcji gry.

 

 

Komputery stacjonarne do gier MSI – ranking

 

 

MSI Aegis Ti3 8RD-009EU 

 

MSI Aegis Ti3 8RD-009EU to komputer, na którym zadziała każda gra, nawet ta najnowsza. Urządzenie spełnia większość wymogów, więc możemy być pewni, że grafika oraz ustawienia w grze mogą być na najwyższym poziomie. Komputer pozwala na wykonywanie skomplikowanych operacji.

Procesor Intel Core i7 jest na tyle mocny, aby odtworzyć każdą grę, jest on również jednym z najnowszych, dostępnych na rynku. Dysk twardy ma pojemość 1 TB HDD, co powinno ucieszyć każdego gracza. Waga całego komputera wynosi prawie 15 kg, więc lepiej umieścić go w jednym miejscu.

Pamięć RAM to 16 GB, co oznacza, że z pamięcią operacyjną wynoszącą 64 GB odtworzenie najbardziej wymagających gier nie będzie problemem. Moc wbudowanego zasilacza to 850 W, a system operacyjny to Windows 10. Graczom podoba się dobrej jakości procesor, a także niepowtarzalny design opisywanego komputera.

 

 

 

 

MSI Nightblade 3

 

MSI Nightblade 3 to komputer, z którego pomocą możesz uruchomić większość gier. Wiele osób ceni kartę graficzną sprzętu. Ma ona pamięć wynoszącą 4 GB. System operacyjny komputera to Windows 10. Z kolei moc wbudowanego zasilacza to 500 W. Obudowa sprzętu prezentuje się bardzo dobrze i zachwyca wszystkich graczy.

To, co najbardziej interesuje użytkowników, to procesor. W tym sprzęcie zastosowano procesor Intel Core i5, co jest wystarczające, aby grać w wiele nowych gier. Z kolei pamięć RAM wynosi 8 GB. Warto wspomnieć, że sprzęt ma wbudowany napęd optyczny.

Dysk twardy sprzętu ma pojemność 1 TB HDD. Gracze wybierają ten komputer z tego względu, że bardzo dobrze się prezentuje, a także ma wszystko, co pozwala grać w nowe oraz stare gry. Dla graczy ważne jest również to, że dobry system wentylacji nie przegrzewa komputera i dlatego można na nim długo grać.

 

 

 

 

MSI Infinite 7RA-069XEU 

 

MSI Infinite 7RA-069XEU to komputer stacjonarny do gier MSI w dobrej cenie, który łączy się z innymi urządzeniami poprzez Bluetooth. Możemy więc zapomnieć o metrach kabli wystających ze sprzętu. Monitor i inne dodatki można podłączyć do komputera bezprzewodowo. Sprzęt umożliwia wykonywanie wielu operacji w jednym momencie.

Karta graficzna ma pamięć 2 GB, mamy więc pewność, że grafika każdej gry będzie wyglądała bardzo dobrze. Z kolei pamięć RAM wynosi 8 GB. Jeżeli chodzi o procesor, to jest to Intel Core i5, a dysk twardy to 1TB HDD.

Moc wbudowanego zasilacza wynosi 350 W. Należy zaznaczyć, że ten komputer nie ma żadnego systemu operacyjnego. Gracze często wybierają prezentowany sprzęt ze względu na jego ładny design oraz możliwość dobudowania wiatraków chłodzących.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status