Najlepszy myszki dla graczy Razer

Ostatnio aktualizowane: 25.01.20

 

Jaką myszkę dla graczy Razer wybrać?

 

Chcesz mieć lepsze wyniki w grach? Potrzebuje do tego dobrej myszki stworzonej z myślą o graczach. Choć mogłoby się wydawać, że zakup takiego sprzętu jest dość prosty, rzeczywistość jest nieco inna. Bowiem, na rynku znajduje się wiele produktów o wątpliwej jakości. Dlatego przygotowaliśmy ten oto poradnik, w którym podpowiemy Ci, na co zwrócić uwagę. Co więcej, pokażemy Ci jakie cechy powinny mieć najlepsze myszki dla graczy Razer, aby ich działanie pomogło Ci wygrywać.

Amerykańska marka Razer znana jest na całym świecie z produkcji wysokiej jakości akcesoriów komputerowych. W swojej ofercie firma posiada myszki, klawiatury, słuchawki i głośniki. Wszystkie sprzęty powstały z użyciem najnowszych technologii, co gwarantuje im szybką i niezawodną pracę. Równocześnie innowacyjne rozwiązania pozwoliły na skonstruowanie sprzętów, które zdecydowanie zwiększają tempo pisania i klikania.

Decydując się na zakup profesjonalnej myszki dla graczy, należy zwrócić uwagę na jej kształt. Warto zainwestować w model o ergonomicznym kształcie, który zagwarantuje użytkownikowi wygodny i pewny chwyt. Ma to pozytywny wpływ na tempo klikania i ruch wskaźnika, co w przypadku gier zręcznościowych ma duże znaczenie. Najlepsza myszka dla graczy Razer w 2020 roku bardzo dokładnie odwzorowuje ruch dłoni, co gwarantuje precyzję. Wielu profesjonalistów decyduje się na zakup sprzętów, które posiadają wbudowane przyciski.

Aby zagwarantować sobie nieskrępowane ruchy warto zainwestować w model bezprzewodowy, którego zasięg jest nie mniejszy niż 5 m. Na pewno okaże się to przydatne, gdy na drodze między myszą, a odbiornikiem znajdzie się przeszkoda. Produkty takiego typu są w stanie zapewnić swobodny ruch na odległość 35 cm w każdą stronę.

Dla profesjonalnych graczy, bardzo ważna jest czułość sprzętu. Dobrej jakości myszki nie powinny mieć czułości mniejszej niż 1800 DPI w przypadku zwykłych modeli. Jeśli jednak interesuje Cię zakup sprzętu laserowego, wartość ta powinna wynosić 6000 DPI. Wynika to z faktu, że im czułość jest większa, tym większa precyzja użytkowania.

 

 

Myszki dla graczy Razer – Ranking

 

 

Razer Deathadder Rz01-00840100-R3G1

 

Wielu profesjonalnych graczy zakupiło dla siebie model Deathadder Rz01-00840100-R3G1 marki Razer, gdyż jest to bardzo nowoczesna i czuła myszka. Zaletą tego sprzętu jest to, że dobrze leży w dłoni, co pozwala na swobodne ruchy. Wykonywane manewry są pewne, zatem mysz nadaje się do gier sprawnościowych. Co więcej, prezentowany produkt posiada zielone podświetlenie, które zwiększa jego prezencję.

Atutem urządzenia jest duża czułość, czyli reakcja zachowania myszy na ruch ręką, która wynosi aż 6400 DPI. Gwarantuje to precyzje grania. Zasięg pracy tego przewodowego modelu wynosi 2 m.

Mysz posiada dwa standardowe przyciski oraz wciskane kółko. Dodatkowo nad miejscem na kciuk znalazły się dwa specjalne guziki, które zostały specjalnie wyprofilowane. Ich zaletą jest to, że każdy gracz może je samodzielnie zaprogramować, według swoich potrzeb.

Opinie konsumentów o tym sprzęcie są bardzo pochlebne. Wielu graczy doceniło elegancki wygląd oraz dużą czułość produktu. Co więcej, najnowsza technologia gwarantuje samodzielne pobieranie sterowników i zapisywanie indywidualnych ustawień użytkownika.

 

 

 

 

Razer Mamba Tournament Edition

 

Jeśli jesteś profesjonalnym graczem i poszukujesz możliwie najlepszego sprzętu do grania, polecamy Ci zakup myszki Mamba Tournament Edition marki Razer. Ze względu na ergonomiczny kształt, model ten dobrze leży w dłoni, co gwarantuje wykonywanie pewnych ruchów. Dobrze wyprofilowana obudowa gwarantuje zmniejszenie obciążenia na palcach w czasie klikania.

Dużym atutem tego produktu jest bardzo duże przyspieszenie, 5G. Gwarantuje to szybkie i precyzyjne reagowanie. Z tego udogodnienia na pewno ucieszą się osoby grające w gry sprawnościowe, gdzie liczy się refleks, bowiem czas reakcji to 1 ms. Czułość myszki wynosi 16000 DPI, czyli zaraz po wykonaniu gestu ręką wskaźnik na monitorze przesuwa się.

Prezentowany sprzęt charakteryzuje się podświetlonym logo marki Razer, scrollem oraz bocznymi panelami. Użytkownik może sam indywidualnie skonfigurować każdą z podświetlonych stref. Do dyspozycji gracza są takie efekty, jak fala, spektrum kolorów i każdorazowa reakcja na kliknięcie. Łączna ilość przycisków wynosi 9. Wymiary modelu to: długość – 12,8 cm, szerokość – 7 cm, wysokość – 4,25 cm.

Opinie konsumentów o tym produkcie są bardzo pochlebne. Wielu graczy doceniło ciekawy design oraz duże przyspieszenie i wrażliwość. Sprawia to, że myszka może być używana przez profesjonalistów na zawodowych turniejach.

 

 

 

 

Razer Ouroboros

 

Model Ouroboros to bardzo elegancka i wrażliwa na kliknięcia myszka dla graczy Razer w dobrej cenie. Wielu profesjonalistów decyduje się na jej zakup, gdyż każdy użytkownik może samodzielnie regulować tylne części modelu. Również panele boczne mogą być dostosowane do indywidualnych potrzeb gracza. Ergonomiczna budowa sprawia, że dłoń przylega blisko do sprzętu, co redukuje zmęczenie podczas wielogodzinnego grania.

Dużą zaletą prezentowanego produktu jest wysokiej jakości sensor laserowy o czułości 8200 DPI, co gwarantuje natychmiastową reakcję. Z kolei przyspieszenie wynosi 4G. Takie parametry gwarantują większą celność w grach zręcznościowych.

Model ten zasilany jest za pomocą baterii. Nie musisz się jednak obawiać, że zmniejszy to wydajność. Reakcja po naciśnięciu przycisku na myszce następuje po 1 ms. Jeśli jednak w czasie długiej rozgrywki produkt się rozładuje, możesz go podłączyć za pośrednictwem kabla USB. W pełni naładowany akumulator NiMH pozwala na 12 godzin nieustannej gry.

Opinie konsumentów o tym sprzęcie są bardzo pochlebne. Wiele osób doceniło elegancki design i dobre parametry myszki.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subskrybuj  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...
DMCA.com Protection Status