Najlepsze słuchawki dla graczy do 100 zł

Ostatnio aktualizowane: 21.06.18

 

Jakie słuchawki dla graczy do 100 zł wybrać?

 

Specjalne, gamingowe słuchawki to, podobnie, jak mysz czy klawiatura, podstawowy element wyposażenia każdego gracza. Dźwięk to jeden z najważniejszych elementów rozgrywki, dlatego do tego typu produktów trzeba przywiązywać dużą wagę. Jeśli i Ty szukasz dla siebie dobrego modelu, zajrzyj do poniższego poradnika. Poza wskazówkami znajdziesz tu również ranking trzech słuchawek różnych marek w korzystnych cenach.

 

 

Produkt, który zagwarantuje wysokiej jakości dźwięk i zadowolenie z użytkowania, powinien mieć wbudowany mikrofon. Obecność tego elementu sprawi, że łatwiej będzie Ci się komunikować z innymi graczami należącymi do Twojej drużyny. Poza tym w czasie gry możesz swobodnie prowadzić rozmowy i mieć obie ręce wolne. Model z wbudowanym mikrofonem to duże ułatwienie, a do tego oszczędność, gdyż tego niewielkiego sprzętu nie musisz już kupować osobno.

Najlepsze słuchawki dla graczy do 100 zł w 2018 roku powinny również zapewniać wysoki komfort noszenia. To bardzo ważne, zwłaszcza gdy internetowym grom poświęcasz kilka godzin dziennie. Wybrany model nie może uciskać uszu, ani głowy. Dlatego, jeśli produkty nauszne nie są dla Ciebie zbyt wygodne, możesz zdecydować się na słuchawki douszne lub dokanałowe.

Szczególną uwagę musisz zwrócić także na sam kabel. W tańszych modelach ten element jest stosunkowo słabej jakości i szybko się niszczy, uniemożliwiając jednocześnie słyszenie dźwięków. Dlatego też staraj się wybrać takie słuchawki, które będą posiadały dodatkowy oplot zabezpieczający kabel przed przerwaniem. Znaczenie ma nie tylko zabezpieczenie kabla, ale i jego długość. Jeśli będzie on za krótki, wówczas produkt nie będzie tak funkcjonalny, jak powinien. Możesz odczuć nawet ograniczenie swobody ruchów, co może Cię zdekoncentrować podczas decydującej rozgrywki. Z tego względu staraj się wybrać produkt z jak najdłuższym kablem. Minimum to 1 m, w sklepach znajdziesz modele nawet z 2- lub 3-metrowym kablem.

Najlepsze słuchawki dla graczy do 100 zł izolują dźwięki z zewnątrz, przynajmniej częściowo. Przez to możesz całkowicie skupić się na grze. Dobra izolacja sprawi, że nie będziesz słyszeć rozmów domowników, ani szumu komputera, czyli dźwięków, które utrudniają koncentrację. Podczas gry całkowite skupienie pozwala na osiągnięcie lepszych wyników i odniesienie zwycięstwa, dlatego staraj się o tym nie zapomnieć.

 

 

Słuchawki dla graczy do 100 zł – ranking

 

 

Roccat Syva 

 

Jeżeli chcesz kupić słuchawki dla graczy w dobrej cenie przyjrzyj się produktowi o nazwie Roccat Syva. To model douszny, a więc jego konstrukcja zapewni Ci wygodę użytkowania nawet przez wiele godzin. Wszystko przez to, że nie będzie on uciskać ani uszu, ani głowy. Do kompletu zostały dołączone 3 różne wkładki douszne, dlatego możesz wybrać te, idealnie dopasowane do Twoich uszu.

Przedstawiony produkt posiada wbudowany mikrofon na przewodzie. Takie rozwiązanie umożliwia prowadzenie rozmów z innymi graczami i dobrą komunikację. Co więcej, powyższe słuchawki zostały wykonane z dobrej jakości materiałów, do tego są bardzo lekkie. Przewód ma długość 1,2 m i posiada zabezpieczenia uniemożliwiające przypadkowe przerwanie go.

Według konsumentów jedną z największych zalet słuchawek Roccat Syva jest dobra izolacja dźwięków z otoczenia. W ten sposób można skupić się wyłącznie na grze. Ponadto produkt wygląda bardzo nowocześnie ze względu na czarno-niebieską kolorystykę.

 

 

 

 

Creative Labs Sound Blaster Blaze

 

Z przyjemnością prezentujemy Ci nauszne słuchawki Creative Labs Sound Blaster Blaze. To model z mikrofonem, który nie tylko ułatwi Ci komunikację z innymi graczami, ale też zapewni wysoki komfort użytkowania. Jest to możliwe za sprawą nauszników wyściełanych pluszem oraz aksamitem. Miękki jest także pałąk produktu, dlatego nawet po dłuższym czasie nie odczujesz ucisku w okolicy głowy czy uszu.

Powyższe słuchawki zapewniają redukcję szumów i izolację dźwięków z zewnątrz. Pilot zdalnego sterowania pozwoli Ci z kolei na swobodne ustawienie poziomu głośności lub wyłączenie mikrofonu w razie potrzeby. Długość kabla wynosi aż 2,5 m, dlatego nie musisz martwić się o ograniczenie swobody ruchów.

Model Creative Labs Sound Blaster Blaze cieszy się bardzo dużą popularnością. Konsumenci chwalą go głównie za wygodę noszenia oraz to, że wszystkie elementy sterujące zawsze znajdują się w zasięgu ręki. To pozwala skupić się wyłącznie na grze i tym, co dzieje się na ekranie.

 

 

 

 

Tracer Hydra 

 

Tracer Hydra to nauszne, zaawansowane technologicznie słuchawki. Są one dedykowane wymagającym graczom potrzebującym doskonałej jakości sprzętu gamingowego. Produkt posiada zintegrowany mikrofon umożliwiający bezproblemowe prowadzenie rozmów lub wydawanie poleceń innym graczom.

Cechą charakterystyczną powyższego modelu jest wytrzymały kabel w oplocie zapewniający niezawodność na bardzo długi czas. Wzmocnienie tego elementu sprawia, że nawet przy częstej eksploatacji słuchawki mogą świetnie się sprawować. Poza tym producent dołączył do nich specjalistyczne oprogramowanie umożliwiające uzyskanie doskonałej jakości dźwięku przestrzennego. Takie rozwiązanie sprawia, że wszystkie słyszane dźwięki będą bardzo realistyczne i z pewnością nic nie umknie Twojej uwadze.

Konsumenci docenili model Tracer Hydra za funkcjonalność i wygodę użytkowania. Na przewodzie umieszczony został uniwersalny kontroler, za sprawą którego szybko zmienisz poziom głośności lub wyłączysz mikrofon. Zaletą dla wielu osób jest też materiał pałąka i nauszników, który jest wyjątkowo miękki.

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...