Najlepsza mysz bezprzewodowa Logitech

Ostatnio aktualizowane: 08.08.20

 

Jaką mysz bezprzewodową Logitech wybrać?

 

Wiele osób twierdzi, że obsługa komputera bez użycia myszki jest trudna. Oczywiście laptopy czy nowoczesne klawiatury mają touchpad, niewielki gadżet pozwalający nam na łatwą nawigację w programach czy grach komputerowych, jednak nie jest on tak wygodny, jak myszka. Tematem naszego poradnika będą urządzenia bezprzewodowe, które ostatnio cieszą się ogromną popularnością. W tym tekście przedstawimy Ci cechy, jakie wyróżniają najlepsze myszy bezprzewodowe Logitech.

Dlaczego wybraliśmy markę Logitech? Według graczy, osób na co dzień pracujących z komputerami, jak i sprzedawców w sklepach z elektroniką marka Logitech oferuje jedne z najlepszych sprzętów na rynku, których cena jest adekwatna do jakości. W ofercie tej firmy znajdziemy nie tylko myszki, ale też klawiatury, głośniki i cały osprzęt komputerowy.

Optyczna czy laserowa? Wiele osób zadaje sobie to pytanie i jak się okazuje, odpowiedź nie jest wcale prosta.  Chociaż przyjmuje się, że sprzęty laserowe są wygodniejsze, gdyż lepiej działają na chropowatej powierzchni, tak naprawdę nawet wśród nich znajdą się i te, których nie będziemy mogli używać siedząc na kanapie. Jak więc wybrać odpowiedni produkt? Odpowiedź jest jedna – należy go przetestować. Jeśli nie możemy zrobić tego samodzielnie, poszukajmy testów w Internecie czy recenzji – w przypadku urządzeń Logitech nie będzie to żadnym problemem, gdyż marka ta jest bardzo popularna.

Według graczy najlepsza myszka bezprzewodowa Logitech w 2020 roku jest dobrze wyprofilowana i zapewnia komfort nawet podczas wielogodzinnej rozgrywki czy pracy. Dobrze, jeśli urządzenie ma dodatkowe przyciski, a przynajmniej tzw. scroll. Dla graczy istotne są też przyciski funkcyjne – skrótowe.  Warto upewnić się również, czy sprzęt jest dostosowany do potrzeb leworęcznych osób – niestety nie każda myszka jest uniwersalna. Istotne jest także to, aby instalacja sprzętu była maksymalnie uproszczona.

Zasięg produktu jest ważny dla osób, które chcą używać myszki do obsługi telewizora, gdy siedzą na kanapie. Zwykle wynosi on do 10 m, ale są też urządzenia słabsze. Pamiętajmy, że wraz ze zwiększeniem odległości między myszką a nadajnikiem może zmniejszyć się jakość połączenia i pojawić się opóźnienie.

 

 

Myszy bezprzewodowe Logitech – ranking

 

 

Logitech M185 Swift 

 

Model M185 Swift to myszka bezprzewodowa Logitech w dobrej cenie, która nadaje się zarówno do grania, jak również pracy biurowej. Produkt wyposażony jest w 3 wygodne przyciski, przy pomocy których bez trudu wybierzesz interesującą Cię opcję.

Jest to sprzęt typu „plug and play”, co oznacza, że zaraz po zakupie będzie on zdatny do użycia. Należy go podłączyć do komputera w celu zainstalowania sterowników – nie trzeba ich wyszukiwać w Internecie, instalują się automatycznie, po włożeniu nadajnika do USB. Produkt działa bez zakłóceń i opóźnień, dlatego wielu graczy wybiera właśnie ten model. Dużym atutem myszki jest też energooszczędność – na baterii pracuje nawet do kilku miesięcy.

Producent zapewnia, że urządzenie może działać przez 12 miesięcy bez konieczności wymieniania źródła zasilania. Konsument może cieszyć się niezawodnością, gdyż obudowa produktu jest bardzo wytrzymała. Nawet intensywne używanie w czasie gry nie powinno uszkodzić myszy. Prezentowany model cieszy się dużym uznaniem konsumentów. Tym, co zostało najbardziej docenione jest wygodny, wyprofilowany kształt, który szybko dopasowuje się do dłoni.

 

 

 

 

Logitech M705 

 

Osobom, którym zależy na zakupie nowoczesnej i wygodnej w obsłudze myszy polecamy model Logitech M705. Jest to urządzenie laserowe i bezprzewodowe, które dobrze sprawdzi się podczas prac biurowych. Produkt ma aż 8 przycisków, które uruchamiają różne funkcje – również gracze komputerowi będą z nich zadowoleni.

Główną zaletą myszy jest wydajna bateria, która jest w stanie pracować nawet przez 3 lata bez konieczności wymieniania jej. Jest to nie tylko duża oszczędność finansowa, ale też wybór przyjazny środowisku. W centralnym miejscu myszki znajdziesz diodę świetlną, która poinformuje Cię o aktualnym stanie baterii. Tym, co szczególnie przypadło do gustu konsumentom jest szybki czas reakcji i brak opóźnień w czasie używania myszki. Nowoczesne udogodnienia sprawiły, że model jest bardzo precyzyjny. Urządzenie pozwala też na szybkie przewijanie list, slajdów i obrazów.

Wygodny, dopasowany do ułożenia dłoni kształt myszy to jej największa zaleta. Konsumenci zadowoleni są również ze stosunku jakości wykonania do ceny modelu. Jak twierdzą użytkownicy urządzenia, jego obudowa jest bardzo wytrzymała.

 

 

 

 

Logitech MX Master 2S 

 

Jeśli jesteś pasjonatem gier komputerowych i poszukujesz dobrej jakości myszy, to zachęcamy do sprawdzenia Logitech MX Master 2S. Jest to laserowy model bezprzewodowy o kształcie dopasowanym do ułożenia dłoni. Dzięki temu znacznie szybciej wybierzesz dowolny przycisk. Poza tym kształt produktu znacznie ułatwia prowadzenie go po dowolnej powierzchni.

Urządzenie wyposażone jest w 7 przycisków, a każdy z nich aktywuje dowolną funkcję, którą wcześniej konsument musi zaprogramować. Mysz jest bardzo nowoczesna i dobrze dopasowuje się do potrzeb użytkownika. Oznacza to, że mogą jej używać pracownicy biurowi, jak również zawodowi gracze. Sprzęt szczególnie dobrze radzi sobie z kopiowaniem i edytowaniem dokumentów tekstowych.

Praca modelu jest dokładna – nie musimy martwić się o opóźnienia. Czas reakcji po wybraniu interesującej nas funkcji jest niemal natychmiastowy. W myszy znajdziesz najnowocześniejszy czujnik 4000 dpi, który dokładnie śledzi jej ruchy. Urządzenie daje się prowadzić na każdej powierzchni, nawet na szkle. Nie jest to niestety najtańszy sprzęt na rynku, jednak warto wydać nieco wyższą kwotę, by cieszyć się niezawodną pracą myszy. Wielu konsumentów wybrało ten model ze względu na kształt dopasowany do dłoni oraz szybkie ładowanie.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status