Najlepsza klawiatura komputerowa Apple

Ostatnio aktualizowane: 29.05.20

 

Jaką klawiaturę komputerową Apple wybrać?

 

Apple to bardzo szybko rozwijająca się firma, która ma na swoim koncie miliony sprzedanych gadżetów oraz urządzeń technologicznych jak telefony, komputery oraz wiele innych. Coraz więcej osób zaopatruje się w produkty Apple, ponieważ według wielu są one dobrze wykonane oraz łatwiejsze i bardziej intuicyjne w obsłudze niż inne urządzenia. Jeżeli szukasz dobrej klawiatury komputerowej tej firmy, to zapraszamy do zapoznania się z tym artykułem. Znajdziesz w nim opisy kilku ciekawych produktów, a oprócz tego krótki poradnik, który naprowadzi Cię na dobry sprzęt.

 

 

Wiele osób uważa, że najlepsza klawiatura komputerowa Apple w 2020 roku jest dobrze wykonana. Oczywiście najważniejszymi elementami są klawisze. Poszczególne różnią się między sobą ze względu na spadek. Jeżeli jesteś graczem, to koniecznie wybierz klawiaturę z klawiszami z dużym spadkiem. Umożliwia to komfortową grę. Jeżeli jednak dużo piszesz, to polecamy mniejszy spadek, ponieważ takie klawiatury są mniej hałaśliwe, a na dodatek możesz szybciej pisać.

Wiele osób zastanawia się, czy wybrać klawiaturę bezprzewodową czy przewodową. W przypadku modelu bezprzewodowego należy pamiętać o tym, aby w odpowiednim momencie wymienić jego baterie. Nieciekawa sytuacja może być wtedy, kiedy o tym zapomnimy, a w mieszkaniu nie mamy żadnych nieużywanych baterii. Z kolei klawiatura przewodowa nie zapewni nam takiej niespodzianki, lecz jest mniej mobilna i nie będziemy mogli zbytnio zmieniać jej położenia, co może być dla niektórych osób mało komfortowe.

Osoby, które codziennie używają komputera po kilka godzin, uważają, że najlepsze klawiatury komputerowe Apple mają ciekawe dodatki. Jednym z nich może być możliwość przypisania wybranym klawiszom specjalnych funkcji. Jest to szczególnie polecane osobom, które lubią używać skrótów, aby nie tracić czasu. Innym dodatkiem jest podświetlenie. Kiedy piszemy po ciemku, wciśnięcie odpowiedniego klawisza może być wyzwaniem. Warto wspomnieć, że często możemy zmienić kolor podświetlenia.

Przed zakupem dowiedz się, czy instalacja klawiatury jest łatwa. W wielu przypadkach jest to po prostu podłączenie kabla i zaakceptowanie nowego narzędzia przez komputer. Instalacja może być nieco trudniejsza, jeżeli chodzi o produkty bezprzewodowe.

Dla wielu osób ważnym kryterium jest wygoda obsługiwania klawiatury. Dobrze rozbudowany model będzie miał więcej funkcji, lecz klawiatura będzie dość duża i pisanie może być mniej wygodne. Dlatego najlepiej wybrać sprzęt, który pozwala na wygodne ułożenie rąk.

 

 

Klawiatury komputerowe Apple – ranking

 

 

Apple Magic MLA22Z/A 

 

Apple Magic MLA22Z/A to klawiatura, której używanie jest bardzo łatwe. Na początku warto zaznaczyć, że jest ona biała. Model wygląda bardzo elegancko i będzie pasował do komputerów z białą obudową. Jest to klawiatura bezprzewodowa, która łączy się z komputerem z pomocą Bluetooth. Waga tego sprzętu to 230 g, co oznacza, że nie jest zbyt ciężki.

Klawiatura nie jest duża, wręcz przeciwnie, jest smukła, dlatego pisanie na niej jest bardzo swobodne. Jakość wykonania tego produktu jest bardzo dobra, co jest podkreślane przez wielu użytkowników. Chwalą oni również to, że połączenie z komputerem odbywa się bardzo szybko i nie musimy na to długo czekać.

Jedno naładowanie klawiatury sprawi, że będzie ona pracowała przez około miesiąc. Jeżeli chodzi o wymiary modelu, to wynoszą one: 115 mm x 11 mm x 280 mm. Klawisze nie mają zbyt dużego spadku, więc mamy możliwość szybkiego pisania. Ta klawiatura komputerowa Apple w dobrej cenie nie jest jednak polecana graczom.

 

 

 

 

Apple Magic MRMH2ZA 

 

Apple Magic MRMH2ZA to klawiatura, która już służy wielu osobom. Jest ona na tyle duża, aby zmieściły się na niej klawisze numeryczne. Dlatego produkt jest odpowiedni dla księgowych i osób prowadzących biznes. Z kolei dobrze umieszczone strzałki sprawiają, że graczom jest lepiej nawigować w grze. Klawisze mają średni spad, więc klawiatura zadowoli zarówno osoby piszące dużo oraz te, które jedynie grają na komputerze.

Model jest wyposażony w akumulator, który musimy ładować co najmniej raz na miesiąc. Klawiatura ma kolor czarny i będzie pasować do czarnych monitorów oraz myszek. Produkt jest wykonany z dobrego gatunku plastiku. Użytkownicy uważają, że bardzo rzadko ulega on awarii, a poszczególne części się nie odłączają.

Instalacja klawiatury zajmuje kilka sekund i sprzęt za każdym razem natychmiast łączy się z komputerem, co jest chwalone przez posiadaczy sprzętu. Oprócz tego model prezentuje się bardzo dobrze i zachęca do pracy na nim.

 

 

 

 

Apple Smart MNKT2ZMA

 

Chcielibyśmy zaprezentować Apple Smart MNKT2ZMA, czyli klawiaturę, którą podłącza się do iPadów. Takie podłączenie to zazwyczaj kwestia kilku sekund, czyli tak samo, jak odłączenie jej. Dlatego mamy pewność, że nie będziemy musieli nosić klawiatury zawsze ze sobą. Model ma kolor czarny.

Wymiary produktu to: 240 mm x 310 mm x 15 mm. Klawisze są skonstruowane w taki sposób, że idealnie nadają się do szybkiego pisania. Układ klawiatury to QWERTY. Model jest elastyczny i dzięki systemowi Smart Connector po podłączeniu możemy od razu go używać. Jest to inaczej zwany ”Docking”.

Osoby, które zdecydowały się zaopatrzyć w tę klawiaturę, uważają, że jest solidnie wykonana. Nie ulega ona zniszczeniu nawet w przypadku, kiedy przez długi czas trzymamy model w torbie, ponieważ nie jest używany. Użytkownikom podoba się również design modelu.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status