Najlepsza klawiatura bezprzewodowa Logitech

Ostatnio aktualizowane: 25.01.20

 

Jaką klawiaturę bezprzewodową Logitech wybrać?

 

Klawiatura komputerowa, której do tej pory używałeś ma kabel ograniczający Twoje ruchy? Jest niewygodna i mało mobilna? Jeśli tak, na pewno zainteresuje Cię nasz poradnik dotyczący wyboru sprzętu bezprzewodowego. Taki sprzęt uważany jest za bardziej praktyczny, o ile dobrze go dobierzemy. W naszym artykule chcemy podpowiedzieć Ci, czym cechują się najlepsze klawiatury bezprzewodowe Logitech. Nie bez powodu skupimy się na modelach Logitech. Jest to znany producent klawiatur, myszek, głośników i innych akcesoriów komputerowych, które cechują się dobrym wykonaniem i ceną adekwatną do jakości.

 

W pierwszej kolejności należy zastanowić się, jakie ma być przeznaczenie klawiatury – ma nam służyć do pracy biurowej czy gry, a może chcemy przy jej pomocy obsługiwać telewizor. Przeznaczenie w dużej mierze wpłynie na nasz wybór. Gracze i osoby cały dzień spędzające przed komputerem potrzebują wygodnej, dobrze zaprojektowanej klawiatury, a do sporadycznego korzystania wystarczy nam najmniejszy model z niewielką ilością funkcji. W przypadku graczy bardzo istotne będą różne klawisze dodatkowe, czyli tzw. skrótowe, ułatwiające grę.

Jeśli chodzi o sprzęty bezprzewodowe, istotny jest zasięg ich działania. Czasem wynosi on zaledwie 2 m, innym razem 10 m. Im ten parametr będzie większy, tym sprzęt będzie bardziej mobilny i na przykład będziemy mogli go używać siedząc na kanapie w dużej odległości od komputera czy telewizora. Obecnie większość modeli ma łączność Bluetooth i bez problemu działa w dużej odległości od nadajnika. Wiele osób twierdzi, że najlepsza klawiatura bezprzewodowa Logitech w 2020 roku się nie zacina. Jak upewnić się, że sięgamy po taki produkt? Spora część graczy oraz osób na co dzień pracujących w przed komputerem uważa, że w przypadku modeli Logitech nie ma obawy o problemy z łącznością.

Dość istotny jest czas pracy na baterii – zwykle klawiatury podłączamy do prądu i ładujemy je, jak telefony komórkowe, ale dostępne są też wersje na baterie. Czas pracy na pełnym akumulatorze powinien być jak najdłuższy, a dodatkowo warto wybrać taki model, który ostrzega nas o niskim poziomie mocy.

Ostatni aspekt to wykonanie sprzętu, a dokładniej klawiszy. Możemy wybrać między modelami z małym lub dużym spadkiem. Gracze wolą wysokie klawisze, bo jak twierdzą lepiej się na nich gra, są bardziej płynne, ale jednocześnie bywają głośne, dlatego osoby pracujące z komputerem przez kilka godzin wolą niskie klawisze.

 

 

Klawiatury bezprzewodowe Logitech – ranking

 

 

Logitech K400 Plus

 

Model Logitech K400 Plus to nowoczesna klawiatura bezprzewodowa z interfejsem USB. Sprzęt ten sprawdzi się w pracy biurowej, gdyż tworząc go producent położył szczególny nacisk na wygodę. Poza tym z urządzenia zadowoleni będą również gracze.

Klawiatura wykorzystuje najnowocześniejszą technologię, która minimalizuje opóźnienia w reakcji. Dzięki temu w czasie pracy nie odczujesz zawieszania się urządzenia. Dużym atutem jest 3,5 calowy panel dotykowy, który będzie pomocny, gdy nasza myszka przestanie działać.

Model ten ma wygodne i ciche klawisze zapewniające komfort pracy. W modelu zastosowano technologię ‘plug and play’, czyli zaraz po zakupie możesz podłączyć go do komputera w celu zainstalowania sterowników, a po chwili urządzenie jest gotowe do pracy. Obsługa klawiatury jest bardzo prosta, a co ważniejsze wygodna. Konsumenci pochwalili sprzęt za szybki czas reakcji i duży zasięg pracy – 10 m.

 

 

 

 

Logitech Combo MK520

 

Wiele osób poleca inwestycję w Logitech Combo MK520, czyli klasyczną klawiaturę bezprzewodową wykorzystującą technologię Bluetooth. Poza tym przy zakupie otrzymasz również mysz kompatybilną z klawiaturą.

Każdy klawisz jest delikatnie zaokrąglony, a sam model ma dobrze wyprofilowaną podpórkę na nadgarstek. Dzięki temu użytkownik może wygodnie korzystać z urządzenia. Kształt myszy został specjalnie dopasowany do dłoni. Umożliwia to wygodne nawigowanie sprzętem bez względu na podłoże. Wszystkie elementy zestawu mają wydajną baterię, która umożliwia wielogodzinną pracę. Zarówno na klawiaturze, jak i myszce znajduje się sygnalizacja świetlna, która poinformuje Cię o stanie baterii.

Tym, co szczególnie spodobało się konsumentom jest zestaw dodatkowych przycisków na klawiaturze, które umożliwiają prosty dostęp do multimediów. Dzięki temu bez wstawania z kanapy w czasie oglądania filmu zatrzymasz go, przewiniesz lub zmienisz głośność.

 

 

 

 

Logitech K360

 

Prezentujemy model Logitech K360, czyli elegancką i bardzo stylową klawiaturę bezprzewodową. Wymiary tego produktu są dość niewielkie, przez co nie zabiera on cennego miejsca na biurku. Równocześnie, trafienie w odpowiednie przyciski nie powinno sprawiać trudności.

Na klawiaturze znajduje się 6 przycisków multimedialnych, które służą do zmiany głośności i przewijania filmów. Poza tym model ma 12 klawiszy dedykowanych do programowania. Urządzenie wykorzystuje technologię ‘plug and play’. Klawiatura ma niewielkie, ale wytrzymałe nóżki, które służą do regulacji wysokości. W czasie pracy użytkownik nie odczuje opóźnień, zakłóceń oraz zaników łączności.

Prezentowany model to klawiatura bezprzewodowa Logitech w dobrej cenie. Sprzęt ten cieszy się dużym uznaniem konsumentów, głównie ze względu na cichą pracę, niewielkie koszty zakupu oraz nowoczesny design. Model może być wykorzystywany zarówno do pracy biurowej, oglądania filmów, jak i grania.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subskrybuj  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...
DMCA.com Protection Status