Najlepsza karta graficzna do gier do 500 zł

Ostatnio aktualizowane: 22.01.20

 

Jaką kartę graficzną do gier do 500 zł wybrać?

 

Jednym z najważniejszych elementów komputera jest karta graficzna. To ona odpowiada za jakość wyświetlanego obrazu, a także pozwala na odtwarzanie różnego rodzaju gier z zachowaniem odpowiednich parametrów. Jeśli lubisz gry komputerowe i chcesz wyposażyć się w dobrej jakości kartę graficzną, zachęcamy Cię do przeczytania tego artykułu. Zawarliśmy w nim wiele wskazówek, które okazują się niezwykle przydatne podczas wizyty w sklepie. Na końcu tekstu znajdziesz także ranking, w którym prezentujemy 3 najlepsze karty graficzne do gier do 500 zł.

 

 

Ważnym parametrem w przypadku kart graficznych jest pojemność pamięci RAM. Powinna ona wynosić 2 GB, choć produkty 1 GB okazują się równie efektywne. Duża pamięć pozwala wybrać odpowiednie ustawienia i zapewnia wysoką jakość obrazu. Dzięki temu mamy zapewnioną niepowtarzalną rozrywkę i nie musimy martwić się o zacinanie się obrazu.

Kolejną, niezwykle istotną kwestią jest system chłodzenia. Jak wiemy, podczas wielogodzinnej gry na komputerze urządzenie mocno się nagrzewa, co negatywnie wpływa na jego wydajność i często powoduje, że sprzęt zacina się. Najlepsza karta graficzna do gier do 500 zł w 2020 roku posiada niezawodny system chłodzenia. Znajdujące się na niej wentylatory powinny być zrobione z dobrych gatunkowo tworzyw, a tym samym odznaczać się wydajnością.

Nie ulega wątpliwości, że karta graficzna powinna być dostosowana do potrzeb użytkownika. Jeśli produkt ma spełniać wymagania gracza komputerowego, warto, aby posiadał dodatkowe opcje, które usprawnią grę i zapewnią dobrą jakość obrazu. Ciekawą opcją jest Gaming Booster. Możemy ją znaleźć w niektórych dostępnych na rynku kartach graficznych. Funkcja ta usuwa zbędne procesy i tym samym zwiększa wydajność naszego komputera. Konsumenci chwalą także technologię HDR, która pozytywnie wpływa na jakość odtwarzanego obrazu. Zachowuje kontrast i wiernie odtwarza nawet intensywne kolory. Dzięki temu obraz uwzględnia każdy, nawet najmniejszy szczegół.

 

 

Karty graficzne do gier do 500 zł – ranking

 

 

Gigabyte GeForce GTX 1050 

 

Jeśli szukasz dobrej karty graficznej, powinieneś zapoznać się z dokładnym opisem Gigabyte GeForce GTX 1050. Wymiary produktu są następujące: wysokość – 36 mm, szerokość – 191 mm i głębokość – 111 mm. Pamięć RAM ma pojemność 2 GB.

Prezentowany model będzie odpowiedni dla pasjonatów gier komputerowych. Umożliwia nam grę w nawet bardzo wymagające, techniczne gry zawierające wiele detali.

Karta Gigabyte GeForce GTX 1050 oparta jest na architekturze NVIDIA Pascal, co oznacza, że jest efektywna, wydajna i gwarantuje wysoką jakość obrazu. System Windforce 2X składa się z dwóch modułów. Pierwszym z nich są solidnie wykonane wentylatory, drugim zaś kompozytowe ciepłowody. Dzięki takiej konstrukcji ciepło jest odpowiednio odprowadzane a ryzyko przegrzania zminimalizowane.

Pojawiające się w Internecie opinie na temat Gigabyte GeForce GTX 1050 są pochlebne. Konsumenci podkreślają, że karta jest niezwykle wydajna, a przy tym cicho pracuje. System chłodzenia uruchamia się dopiero w momencie obciążenia komputera, dzięki czemu produkt jest energooszczędny.

 

 

 

 

ASUS GeForce GTX 1050 

 

Godną uwagi i polecaną przez użytkowników kartą graficzną jest ASUS GeForce GTX 1050.

Jej wymiary to: wysokość – 37 mm, szerokość – 192 mm i głębokość – 111 mm. Pamięć RAM jest równa 2 GB. Produkt posiada podwójny wentylator kulkowy. Działa on niezwykle płynnie i efektywnie chłodzi urządzenie. Dzięki temu mamy zapewniony komfort w czasie korzystania z komputera.

Prezentowana karta została wyprodukowana w oparciu o technologię AUTO-EXTREME. Komponenty Super Alloy Power II zwiększają wydajność i efektywność pracy. W rezultacie karta obsługuje nawet bardzo wymagające gry komputerowe na najwyższych ustawieniach.

Ciekawym rozwiązaniem jest funkcja Gaming Booster. Usuwa ona zbędne procesy i tym samym zwiększa wydajność systemu.

ASUS GeForce GTX 1050 to chętnie polecana przez konsumentów karta graficzna. Uważają oni, że produkt spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagającego użytkownika. Zapewnia niezapomniane doznania wizualne oraz płynny obraz. Osoby, które zakupiły prezentowaną kartę chwalą także to, że producent udziela na nią 3-letnią gwarancję. Stanowi ona potwierdzenie wysokiej jakości.

 

 

 

 

Sapphire Radeon RX 560 PULSE 

 

W naszym zestawieniu nie mogło zabraknąć Sapphire Radeon RX 560 PULSE. Jest to karta graficzna dedykowana przede wszystkim wymagającym graczom komputerowym. Pamięć RAM jest równa 2 GB. Dzięki temu użytkownik ma możliwość ustawienia najwyższej rozdzielczości, bez obaw o to, że rozdzielczość nie będzie zadowalająca, a obraz będzie się zacinał.

Karta Sapphire Radeon RX 560 PULSE została wyposażona w architekturę GPU Polaris. Daje to pewność, że nasz komputer będzie działać płynnie. Odpowiedni system chłodzenia chroni nas przed przegrzaniem urządzenia, a tym samym obniżeniem jego wydajności. Technologia HDR umożliwia odtwarzanie obrazu z wiernym odwzorowaniem intensywnych kolorów i zachowaniem kontrastu. Zapewnia nam to niezwykłe doznania wizualne.

Osoby, które zdecydowały się kupić kartę graficzną Sapphire Radeon RX 560 PULSE zgodnie twierdzą, że była to dobra inwestycja. Produkt dobrze spełnia swoje zadania. Umożliwia grę na najwyższych ustawieniach. Konsumenci uważają, że prezentowany model to karta graficzna do gier w dobrej cenie.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subskrybuj  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...
DMCA.com Protection Status