Najlepsza drukarka laserowa WiFi

Ostatnio aktualizowane: 16.11.18

 

Jaką drukarkę laserową WiFi wybrać?

 

Drukarki laserowe WiFi, to urządzenia świetnie sprawdzające się w biurze, jak i w domu. Jeśli zdecydujesz się zakupić taki produkt, to nie musisz się już martwić o zakup tuszu. Drukarka laserowa jest bardzo wydajnym urządzeniem. Przy bardzo dużej ilości drukowania ma tę zaletę, że sam laser zmienia się mniej więcej raz na pół roku. Oczywiście te dane różnią się w zależności od tego ile drukujesz. Jednak zdecydowanie najlepsza drukarka laserowa WiFi w 2018 roku ma przewagę nad drukarkami atramentowymi przez dużo większą wydajność.

 

 

Drukarka laserowa, która ma możliwość połączenia się z innymi urządzeniami za pomocą WiFi jest bardzo wygodna w użyciu. Jeśli produkt przeznaczony jest do biura, czy domu, to nigdy nie będzie problemu z niepotrzebnym podłączaniem wtyczką do innych urządzeń. Tym sposobem możemy zaoszczędzić trochę czasu. W dodatku przez WiFi urządzenie może spokojnie drukować dokumenty, na przykład, ze smartfona, tabletu, czy też innych urządzeń posiadających opcję takiego połączenia. Niektóre drukarki laserowe WiFi mają także opcję druku dwustronnego, co pomoże zaoszczędzić nam papier.

Najlepsze drukarki laserowe WiFi powinny posiadać wejście USB, które pozwoli wydrukować dokument przykładowo z pendrive’a. Ile jest takich sytuacji, w których wpada ktoś do biura, czy domu i w szybkim tempie chciałby wydrukować dany dokument od razu z nośnika danych? Na pewno sami mieliście nieraz taką sytuacje. Dlatego też wejście USB na pendrive’a zdecydowanie będzie przydatne.

Warto zadać sobie pytanie jakiej jakości druk będzie nam potrzebny. Wysoka jakość jest zawsze piękna dla oka, ale nie koniecznie przydatna. Jeśli natomiast potrzebny jest Ci druk wysokiej jakości i to dosyć często, to warto zainwestować w drukarkę laserową, która ma najlepsze parametry.

Istotne przy wybieraniu drukarki laserowej WiFi jest też to, aby bardzo szybko lub w miarę sprawnie łączyła się bezprzewodowo z innymi urządzeniami. Oczywiście jest to zależne od przeznaczenia produktu. W biurze bardzo często liczy się czas. Jednak jeśli kupujesz drukarkę do domu, to nie koniecznie potrzebny Ci demon prędkości, ale też nie można pozwolić, by drukarka łączyła się z przykładowym laptopem przez 5 minut.

 

 

Drukarki laserowe WiFi – Ranking

 

 

Brother HL-L2340DW 

 

Brother HL-L2340DW jest drukarką laserową monochromatyczną. Urządzenie to jest bardzo proste w obsłudze. Do niego załączona jest instalacyjna płyta CD oraz toner. Jeśli chodzi o prędkość drukarki, to wynosi ona 26 stron na minutę. Natomiast pierwsza strona drukuje się maksymalnie do 8,5 sekund. Maksymalny format papieru dla urządzenia to A4.

Oczywiście istnieje też możliwość drukowania mniejszych formatów, a dokładniej: B5, A5, B6, A6, list i etykieta. Maksymalna rozdzielczość wydruku wynosi 2400 x 600 dpi. Jakość wydruku urządzenia jest bardzo wysoka. Drukarka laserowa Brother HL-L2340DW ma dodatkowo opcję druku dwustronnego oraz działania bezprzewodowego. Toner startowy umożliwia wydruk na 700 stronach A4. Urządzenie wyposażone jest też w 32 MB pamięć oraz wejście USB 2.0.

Drukarka laserowa WiFi umożliwia także komfortowe drukowanie dokumentów z innych nośników, takich jak: smartfon, tablet, iPhone, czy też iPod. Urządzenie posiada też pojemnik na papier, który jest w stanie zmieścić 250 kartek. Klienci chwalą sobie produkt przede wszystkim za szybkość i jakość wydruku. Dodatkowo zamiennik toneru można kupić bardzo tanio.

 

 

 

 

Samsung SL-M2026W

 

Monochromatyczna drukarka laserowa WiFi Samsung SL-M2026W jest produktem idealnym do domu lub mniejszego biura. Niewielki rozmiar urządzenia dokładnie wynosi: 331 x 215 x 178 mm. Sprawia to, że drukarka spokojnie zmieści się w każdym miejscu. Drukarka Samsung SL-M2026W jest bardzo prosta w obsłudze, co sprawia, że jej użytkowanie staje się bardziej komfortowe. Szybkość wydruku urządzenia wynosi 20 stron na minutę. Toner startowy załączony do drukarki umożliwia wydrukowanie 500 stron.

Natomiast średnia wydajność tonera wynosi 1000 stron. Urządzenie posiada maksymalną rozdzielczość wydruku równą 1200 x 1200 dpi. Maksymalny format przeznaczony do druku to A4. Drukarka posiada pojemnik na kartki, który jest w stanie zmieścić do 250 arkuszy. Urządzenie posiada wbudowaną pamięć 64 MB. Drukarka ma wejście na USB 2.0, które umożliwia drukowanie przez nośniki z nim kompatybilne. Urządzenie poza WiFi ma także opcję połączenia za pomocą NFC. Jest to tak zwana komunikacja bliskiego

zasięgu, która umożliwia połączenie z drukarką przez zbliżenie urządzenia (maksymalna odległość to 20 cm). Istnieje także opcja połączenia przez Google Cloud Print, co daje możliwość wydrukowania dokumentu z każdego urządzenia, które posiada dostęp do internetu. Użytkownicy docenili urządzenia za szybkość pracy oraz wysoką jakość wydruku. Klienci, którzy zakupili produkt stwierdzili, iż jest to najlepsza drukarka laserowa WiFi w dobrej cenie.

 

 

 

 

HP Pro 200 M252DW

 

HP Color LaserJet Pro 200 M252DW to świetna drukarka laserowa WiFi do druku czarno-białego i kolorowego. Jest to wysokiej jakości urządzenie, w dodatku bardziej wydajne i proste w użyciu. Drukarka idealnie spełni swoje zadanie w dużym, czy też małym biurze. Oczywiście można ją także zakupić do użytku domowego. Urządzenie posiada pojemnik na 150 arkuszy.

Drukarka ma w zestawie dwa startowe tonery: pierwszy jest przeznaczony do druku czarno-białego, który może wydrukować maksymalnie 1500 stron, zaś drugi, w kolorze do 700 stron. Rozdzielczość druku wynosi 600 x 600 dpi. Prędkość druku jest równa 18 stron na minutę. Maksymalny format, który obsługuje drukarka to A4. Warto też wspomnieć, iż urządzenie ma opcję automatycznego druku dwustronnego.

Drukarka laserowa HP Color LaserJet Pro 200 M252DW ma możliwość połączenia przez WiFi. Dodatkowa opcja połączenia NFC sprawia, że można swobodnie wydrukować dokument przez zbliżenie urządzenia (połączonego z internetem). Wejście USB pozwala na drukowanie bezpośrednio z nośnika. Pamięć urządzenia to aż 256 MB. Przez Interfejs Ethernet oraz wspomniane wyżej połączenie WiFi można swobodnie udostępniać pliki. Klienci, którzy zdecydowali się zakupić produkt są zadowoleni z jego prędkości i wysokiej jakości druku. Zdecydowanym plusem urządzenia jest możliwość drukowania z różnego rodzaju nośników druku.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...