Najlepsza drukarka laserowa HP

Ostatnio aktualizowane: 18.09.20

 

Jaką drukarkę laserową HP wybrać?

 

Najpopularniejszym dodatkiem do każdego komputera jest drukarka. Pozwala nam ona na przyszykowanie niezbędnych dokumentów. Niestety, zakup takiego sprzętu wcale nie jest rzeczą prostą. Musisz bowiem wziąć pod uwagę wiele czynników. Z tego powodu przygotowaliśmy ten oto poradnik, z którego dowiesz się, na co zwrócić uwagę, oraz jakie cechy powinny mieć najlepsze drukarki laserowe HP. Co więcej, na końcu artykułu znajdziesz trzy ciekawe modele, które są godne polecenia.

HP jest znanym na całym świecie przedsiębiorstwem, które zajmuje się produkcją oraz dystrybucją sprzętów komputerowych oraz oprogramowania. W asortymencie marki znajdują się drukarki, laptopy, komputery stacjonarne, skanery, aparaty, monitory, serwery i telefony komórkowe. Dzięki użyciu najnowszych technologii producent ten cieszy się dużym zaufaniem konsumentów. Warto dodać, że oferowane przez HP urządzenia cechują się dużą bezawaryjnością.

Kupując drukarkę, zarówno do domu, jak i biura, powinniśmy zwrócić uwagę na kilka kluczowych elementów. Pierwszym z nich jest szybkość pracy. Jest to szczególnie istotne, gdy intensywnie użytkujemy nasz sprzęt. Zaletą modeli laserowych jest to, że cechują się znacznie szybszym drukowaniem kartek, na których znajdują się kolorowe grafiki i zdjęcia. Z kolei produkty atramentowe nie byłyby w stanie sobie z tym poradzić. Jeśli interesuje się najlepsza drukarka laserowa HP w 2020 roku to wybierz model, który jest w stanie obsłużyć kilkadziesiąt stron na minutę. Jeśli użytkujesz maszynę sporadycznie to szybkość od 4 do 10 stron na minutę w pełni Ci wystarczy. Małe i średnie firmy powinny zainwestować w modele potrafiące wydrukować od 10 do 30 stron na minutę. Największe biura, zatrudniające dużo pracowników zazwyczaj decydują się na zakup produktów, które są w stanie się uporać z ponad 40 stronami w przeciągu minuty.

Ciekawym udogodnieniem, które na pewno Ci się przyda, jest opcja drukowania bezprzewodowego. Taką maszynę wystarczy jedynie skonfigurować z routerem Wi-Fi. Taki typ sprzętów jest szczególnie popularny w domach, bowiem pozwala on każdemu domownikowi na bezprzewodowe obsługiwanie urządzenia. Atutem takiego rozwiązania jest możność ustawienia drukarki w dowolnym miejscu w domu, co daje więcej możliwości zagospodarowania przestrzeni.

 

 

Drukarki laserowe HP – ranking

 

 

HP LaserJet Pro P1102

 

Jeśli zależy Ci na zakupie możliwie najlepszego modelu drukarki, który pozwoli Ci na szybkie i precyzyjne wykonanie pracy, to polecamy urządzenie HP LaserJet Pro P1102. Prezentowany produkt cechuje się niewielkimi gabarytami, dzięki czemu jego przechowywanie w domu jest bardzo proste. Warto dodać, że za sprawą nowoczesnych rozwiązań, produkt ten ma obniżone zużycie energii, co zmniejsza koszty jego eksploatacji.

Atutem sprzętu jest szybka praca, gdyż maszyna może wydrukować do 18 stron w ciągu minuty. Zaś rozdzielczość druku mono to 1200 dpi x 1200 dpi. Dużym udogodnieniem jest podpięcie maszyny do routera Wi-Fi w celu korzystania z niego w sposób bezprzewodowy. Dzięki temu wszystkie osoby znajdujące się w biurze lub domownicy, będą mieli łatwy dostęp do urządzenia.  

Opinie konsumentów o prezentowanej maszynie są bardzo pochlebne. Wiele osób doceniło niewielkie gabaryty urządzenia oraz jego prostą obsługę. Dzięki temu sprzęt ten nadaje się dla osób starszych. Zachęcająca jest również niska cena produktu.

 

 

 

 

HP LaserJet P2035

 

Jeśli prowadzisz niewielkie biuro lub Twoja rodzina często korzysta z drukarki, to model HP LaserJet P2035 na pewno Ci się spodoba. Jest to wysokiej jakości sprzęt laserowy, który gwarantuje dokładną i precyzyjną pracę. Wiedz jednak, że ze względu na dość duże gabaryty, produkt ten jest częściej wybierany przez firmy. Prezentowany produkt jest czarno-biały, zatem nadaje się do pacy z czystym tekstem, bez rysunków.

Dużym atutem sprzętu jest szybka praca. Maszyna potrafi wydrukować do 30 stron w przeciągu minuty. Sprawia to, że prezentowany produkt nadaje się nawet do wydruku dużych, wielostronicowych dokumentów.  Rozdzielczość druku mono to 600 dpi x 600 dpi, co zapewnia elegancki i czytelny efekt. Wiedz, że toner, który otrzymasz przy zakupie wystarczy Ci na wydrukowanie aż 1000 stron.

Opinie konsumentów o prezentowanej maszynie są bardzo pochlebne. Wiele osób doceniło szybką i efektywną pracę produktu. Warto dodać, że urządzenie jest bardzo proste w obsłudze, co sprawia, że nawet osoby starsze bez trudu będą w stanie się nim posługiwać.

 

 

 

 

HP LaserJet Pro M12A

 

Model LaserJet Pro M12A to godna polecenia drukarka laserowa, która została wyprodukowana przez znaną i poważaną markę, HP. Za sprawą użycia innowacyjnych technologii, prezentowany produkt jest bardzo wydajny i funkcjonalny. Dzięki swojej szybkiej pracy, może być on używany zarówno w warunkach domowych, jak i w firmach.

Atutem prezentowanego sprzętu jest cicha praca, gdyż poziom hałasu nie przekracza 50 dB. Warto też dodać, że ta bardzo elegancka drukarka laserowa HP w dobrej cenie jest w stanie przygotować do 18 stron na minutę. Zaś limit urządzenia w skali miesiąca to 5000 kopii. Rozdzielczość wydruku mono to aż 600 dpi x 600 dpi. Sama obudowa maszyny została wykonana z bardzo wytrzymałego materiału, który odporny jest na przypadkowe uderzenia, czy otarcia.

Opinie konsumentów o prezentowanym sprzęcie są bardzo pochlebne. Wiele osób doceniło niewielką cenę oraz dużą wydajność. Model ten będzie zatem odpowiedni zarówno w domach, jak i firmach.

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status