Najlepsza drukarka do zdjęć Canon

Ostatnio aktualizowane: 15.04.21

Ta strona utrzymuje się dzięki czytelnikom. Kiedy robisz zakupy za pośrednictwem naszych linków, otrzymujemy niewielką prowizję. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji o nas.

 

Jaką drukarkę do zdjęć Canon wybrać?

 

Drukarki do zdjęć to urządzenia, które cieszą się coraz większą popularnością wśród konsumentów. Są popularne nie tylko wśród firm, ale także osób prywatnych. Dzieje się tak, ponieważ chcemy zachować wszystkie wspomnienia. Choć przechowywanie zdjęć na dysku komputera wydaje się dla wielu bardziej komfortowe, istnieje ryzyko, że sprzęt ulegnie zniszczeniu, a tym samym stracimy wykonane zdjęcia. Aby uniknąć tego typu sytuacji, warto systematycznie wywoływać zdjęcia. Jeśli nie chcemy za każdym razem korzystać z usług firm drukarskich, warto kupić własne urządzenie. Jak wybrać dobry model? W tym poradniku postaramy się odpowiedzieć na pytanie, jakie cechy mają najlepsze drukarki do zdjęć Canon i przedstawić kilka propozycji. Pozwoli Ci to podjąć dobrą decyzję i kupić sprawdzony produkt.

 

 

Wiele osób może się zastanawiać, dlaczego postanowiliśmy zaprezentować sprzęt marki Canon. Stało się tak, ponieważ jest to firma ceniona na całym świecie. Jej długoletnie doświadczenie sprawia, że przedsiębiorstwo dobrze zna potrzeby konsumentów, przez co urządzenia znajdujące się w ofercie Canon spełniają oczekiwania użytkowników.

Kupując drukarkę do zdjęć musimy przede wszystkim wziąć pod uwagę jej wielkość i wagę. Fotografii nie wywołujemy codziennie, dlatego warto zainwestować w mały, łatwy w przechowywaniu sprzęt. Jeśli chodzi o wagę modelu rekomendujemy zakup urządzeń ważących do 5-6 kg. Dzięki temu będziemy mieć pewność, że ich przenoszenie nie będzie dla nas problematyczne. Jeśli interesują nas modele, które można zabrać w podróż, proponujemy zakup sprzętu o wadze do 1 kg.

Nie ulega wątpliwości, że najlepsza drukarka do zdjęć Canon w 2021 roku jest prosta w obsłudze. Sprawdźmy więc, czy interesujące nas urządzenie posiada dobrze opisane przyciski. Warto także zapoznać się z opiniami konsumentów, które można znaleźć w Internecie. Kolejną, ważną kwestią jest wielkość obsługiwanych arkuszy, a także sposób połączenia drukarki z innymi urządzeniami. Niezwykle wygodne są modele z funkcją Wi-Fi. Pozwalają one połączyć się z różnymi sprzętami bez konieczności ich podpinania za pomocą kabla. Konsumenci często też wybierają produkty, które można połączyć bezpośrednio do aparatu przy pomocy złącza USB.

 

 

Drukarki do zdjęć Canon – ranking

 

 

Canon Selphy CP1200

 

Godnym uwagi produktem jest Canon Selphy CP1200. Choć cena modelu jest stosunkowo wysoka wielu konsumentów decyduje się na zakup tej drukarki. Tym, co ich do tego przekonuje jest solidne wykonanie. Obudowa została zrobiona z odpornych na uszkodzenia materiałów, dlatego wykazuje dużą odporność na zarysowania.

Kolejnym atutem urządzenia jest jego prosta obsługa. Na modelu znajdują się duże i odpowiednio opisane przyciski, dlatego nikt nie powinien mieć problemu z użytkowaniem tego sprzętu. Wśród zalet wymienia się także funkcję Wi-Fi, która pozwala nam połączyć wiele urządzeń bez konieczności używania do tego kabli. Dokładne wymiary drukarki to: głębokość – 13,59 cm, szerokość – 18,06 cm i wysokość – 6,32 cm. Jej waga wynosi zaledwie 0,86 kg.

Opinie na temat prezentowanego sprzętu są pochlebne. Konsumenci doceniają wiele zastosowanych w urządzeniu udogodnień, które sprawiają, że jego obsługa jest niezwykle prosta, a drukowanie nie zajmuje dużo czasu. Na produkt udzielana jest 12-miesięczna gwarancja. Potwierdza ona wysoką jakość drukarki.

 

 

 

 

Canon Pixma IP7250

 

W naszym zestawieniu nie mogło zabraknąć drukarki fotograficznej Canon Pixma IP7250. Jest to model bezprzewodowy, dlatego nie musimy się martwić o to, że w naszym domu będzie zbyt wiele kabli. Jak wiemy, zbierają one kurz, a do tego często się plączą. Zbyt wiele przewodów wpływa także negatywnie na wystrój.

Drukarka Canon Pixma IP7250 obsługuje następujące wielkości arkuszy: A4, A5 i B5. Można drukować na papierze zwykłym, cienki, grubym lub fotograficznym. Podajnik mieści do 125 kartek. Sprzęt ma następujące wymiary: wysokość 12,8 cm, szerokość – 45,1 cm i głębokość 36,8 cm. Waga modelu wynosi 6,6 kg, dlatego jego przenoszenie nie jest problematyczne.

Konsumenci twierdzą, że prezentowany produkt to drukarka do zdjęć Canon w dobrej cenie. Dużym ułatwieniem jest możliwość automatycznego drukowania z dwóch stron, co znacznie ułatwia pracę. Model jest łatwy w obsłudze, wydajny i nie generuje zbyt dużego hałasu w trakcie pracy.

 

 

 

 

Canon CP1000WHT 

 

Sprzętem polecanym przez konsumentów jest Canon CP1000WHT. Jest to model, który będzie odpowiedni do użytku zarówno do domu, jak i w trakcie podróży. Ta drukarka fotograficzna pozwala na zamontowanie akumulatora NB-CP2L. Można go zainstalować na tylnej ściance drukarki. Pełne naładowanie wystarcza na wydrukowanie ponad 36 zdjęć.

Urządzenie waży zaledwie 0,84 kg, dlatego jego przenoszenie jest w pełni komfortowe. Produkt ma kompaktowe wymiary: szerokość – 17,8 cm, głębokość – 13,5 cm i wysokość – 6,05 cm. Dzięki temu możemy je bez problemu zapakować do małej walizki czy torby podróżnej. Użytkownik ma możliwość drukowania bezpośrednio z aparatu. Można także wykonać odbitki używając do tego kabla USB.

Z prezentowanych przez użytkowników opinii wynika, że Canon CP1000WHT to model, w który warto zainwestować. Pozwala on szybko wydrukować zdjęcia o dobrej jakości. Jest łatwy w przenoszeniu i wyjątkowo lekki. Drukarka została zrobiona z dobrych gatunkowo materiałów, co stanowi gwarancję jej niezawodności.   

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status
film indirfilm indirmefull program indir