Najlepsza drukarka atramentowa HP

Ostatnio aktualizowane: 19.02.19

 

Jaką drukarkę atramentową HP wybrać?

 

Drukarki atramentowe znajdziemy w wielu biurach. Sporo osób decyduje się także na ich zakup do domu. Wiemy, że tego typu sprzęty są niezwykle użyteczne, jednak często mamy problem z wyborem odpowiedniego dla nas modelu. Jeśli i Ty zastanawiasz się, jakie urządzenie kupić, zachęcamy Cię do zapoznania się z przygotowanym przez nas artykułem. Znajdziesz w nim odpowiedź na to, jakie cechy posiadają najlepsze drukarki atramentowe HP.

Nie bez powodu wybraliśmy właśnie tego producenta. Ma on ugruntowaną pozycję na rynku i specjalizuje się w produkcji funkcjonalnych sprzętów. W ofercie HP znajdziemy m.in. wysokiej klasy laptopy czy monitory. Urządzenia tworzone są w oparciu o najnowsze technologie, dzięki czemu możesz mieć pewność, że zakupiony przez Ciebie produkt spełni Twoje oczekiwania.

Na samym początku warto zwrócić uwagę na wydajność interesującej nas drukarki oraz obsługiwane przez nią formaty. Na rynku dostępne są modele, których prędkość pracy wynosi ok. 8 kartek na minutę (tryb czarno biały). Taka wartość będzie odpowiednia na użytek prywatny. Jeśli zależy Ci na szybszym drukowaniu, zainwestuj w produkt, który w trybie czarno białym drukuje ok. 20 stron na minutę. Podstawowym formatem każdego sprzętu jest A4. Sprawdź, czy wybrany przez Ciebie wariant posiada opcję wydruku w innych formatach np. A3, A5 czy B4. Funkcja ta okazuje się jednokrotnie bardzo przydatna.

Jak twierdzą konsumenci, najlepsza drukarka atramentowa HP w 2019 roku jest prosta w obsłudze. Polecamy Ci modele wyposażone w czytelne wyświetlacze. Pozwolą one szybko i bez problemów wybrać interesujące nas ustawienia i rozpocząć drukowanie. Duże znaczenie ma także waga produktu. Ważne, aby była ona na tyle niska, aby samodzielne przenoszenie sprzętu było możliwe.

 

 

Drukarki atramentowe HP – ranking

 

 

HP DeskJet Ink Advantage 1115 

 

HP DeskJet Ink Advantage 1115 to wysokiej jakości drukarka atramentowa. Jej obudowa w kolorze białym zrobiona została w wytrzymałych i odpornych na uszkodzenia materiałów. Prosty design sprzętu sprawia, że wygląda on dobrze w każdym wnętrzu.

Wymiary urządzenia są następujące: 42,58 cm x 21,56 cm x 12,43 cm. Ze względu na swoje kompaktowe rozmiary, sprzęt zmieści się w biurze o małej powierzchni. Jego waga wynosi zaledwie 2,02 kg. Prędkość druku w czerni to 7,5 str/min, zaś w kolorze 5,5 str/min.

Podajnik mieści do 60 kartek lub 5 kopert. Użytkownik ma możliwość druku na kartach o formacie A4, B5, A6 oraz koperty DL. Można drukować na papierze zwykłym, fotograficznym oraz broszurowym.

Konsumenci uważają, że prezentowany model to godny uwagi produkt. Jest on wydajny, a dodatkowo dobrze się prezentuje. Użytkownicy, którzy zdecydowali się na zakup tego sprzętu doceniają to, że mają możliwość wydrukowania swoich zdjęć. Uzyskane druki są wysokiej jakości i dobrze odwzorowują kolory.

 

 

 

 

HP OfficeJet 7510 

 

Jeśli wciąż nie wiesz, na jaką drukarkę się zdecydować, polecamy zapoznać się z opisem modelu HP OfficeJet 7510. Umożliwia on nie tylko drukowanie, ale także faksowanie, kopiowanie czy skanowanie. Sprzęt jest niezwykle funkcjonalny i łatwy w obsłudze.

Pojemność odbiornika na arkusze wynosi 75 kartek. Drukarka obsługuje pliki JPEG, PDF i TIFF. Prędkość druku w kolorze to 29 stron na minutę, w trybie mono zaś 35 kartek w ciągu minuty. Niezwykle przydatną funkcją jest skanowanie do napędu USB, komputera i poczty elektronicznej oraz wysyłanie faksów do komputera. Zapewnia to łatwy dostęp do dokumentów i tym samym bardziej efektywną pracę.

HP OfficeJet 7510 to urządzenie, które powinno znaleźć się w każdym biurze. Jest wydajne i obsługuje wiele formatów nośnika (A3, A4, A5, A6, B5, B4 oraz DL). Drukowanie odbywa się zarówno na papierze zwykłym, jak i fotograficznym. Użytkownicy podkreślają, że prezentowany model nie ulega awariom i nie zacina się w trakcie pracy.

 

 

 

 

HP OfficeJet Pro 8210

 

HP OfficeJet Pro 8210 to drukarka atramentowa HP w dobrej cenie. Urządzenie posiada wbudowany wyświetlacz, który ułatwia obsługę sprzętu. Warto podkreślić, że prezentowany przez nas model został wyposażony w interfejs Wi-Fi, dzięki czemu mamy możliwość drukowania plików z urządzeń mobilnych.

Sprzęt ma następujące wymiary: szerokość – 49,6 cm, wysokość – 23 cm i głębokość 42 cm. Jego waga wynosi 8,6 kg. Szybkość druku w trybie mono wynosi 22 str./min, zaś w kolorze 18 str./min. W podajniku papieru mieści się do 250 arkuszy, w odbiorniku zaś 150. Drukarka daje możliwość automatycznego drukowania dwustronnego. To znacznie ułatwia pracę.

Wielu konsumentów decyduje się na zakup tego modelu. Dzieje się tak, ponieważ jest to sprzęt wydajny, a dodatkowo łatwy w obsłudze. Dużym udogodnieniem jest również możliwość drukowania bezpośrednio z tabletu, smartfonu czy innego urządzenia mobilnego. Jak podają osoby, które korzystają z HP OfficeJet Pro 8210, drukarka cicho pracuje i nie przeszkadza w wykonywaniu codziennych czynności.

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...