Najlepsza drukarka atramentowa Brother

Ostatnio aktualizowane: 19.02.19

 

Jaka drukarka atramentowa Brother wybrać?

 

W dzisiejszych czasach ceny drukarek są na tyle niskie, że niemal każdy może pozwolić sobie na jej kupno. Jest to bardzo funkcjonalny przyrząd, który przydaje się zarówno uczniom i studentom, jak i pracownikom biurowym. Tego typu sprzęt musi spełniać wiele funkcji i odpowiadać potrzebom wszystkich domowników lub pracowników, a propozycje producentów są tak liczne, że często trudno zdecydować się na odpowiednie urządzenie. Niniejszy poradnik ma na celu odpowiedzieć na pytanie, jaki model kupić i jakie parametry brać pod uwagę. Na końcu zamieściliśmy również ranking, który zawiera dwie najlepsze drukarki atramentowe Brother dostępne na polskim rynku.

 

 

Brother to japoński producent sprzętu informacyjnego i komunikacyjnego. W ofercie firmy znajdziemy między innymi drukarki, przyrządy wielofunkcyjne, faksy czy skanery. Marka przywiązuje najwyższą wagę do funkcjonalności oraz jakości swoich urządzeń. Jej produkty charakteryzują się innowacyjnymi technologiami oraz nowoczesnym designem. Jest to sprawdzona firma, dlatego nabywając wybrany sprzęt możemy mieć pewność, że spełni on nasze oczekiwania.

Kupując nową drukarkę atramentową, warto zwrócić uwagę na koszty jej eksploatacji. Producenci często kuszą klientów niskimi cenami, jednak potem okazuje się, że tusze są tak drogie, że nie opłaca się używać urządzenia. Przed wyborem należy zastanowić się również, jak często przyrząd będzie wykorzystywany oraz ile wydruków będziemy potrzebować.

Nie bez znaczenia jest również szybkość i jakość wydruku. Prędkość jest szczególnie ważna, gdy drukujemy dużą liczbę stron jednorazowo. Im szybszy model, tym krócej będziemy musieli czekać na komplet dokumentów. Ponadto, jeśli chcemy używać urządzenia głównie do przygotowywania zdjęć i grafik, warto dowiedzieć się, które sprzęty oferują dobrą jakość obrazów. Co więcej, miejmy na uwadze obciążenie, które informuje nas o tym, jaką liczbę stron można wydrukować w ciągu miesiąca bez nadmiernego forsowania przyrządu.

Dla niektórych użytkowników istotne mogą być również wymiary. Nim zostanie podjęta decyzja o kupnie urządzenia, warto przemyśleć, gdzie będzie stał oraz ile miejsca może zajmować. Poza tym, najlepsza drukarka Brother w 2019 roku wyposażona jest w szereg dodatkowych funkcji. Są to między innymi możliwość połączenia bezprzewodowego z komputerem czy czytnik kart pamięci.

 

 

Drukarki atramentowe Brother – Ranking

 

 

Brother HL-S7000DN

W naszym zestawieniu chcielibyśmy zaprezentować Ci model Brother HL-S7000DN. Jest to wysokonakładowa, biurowa drukarka atramentowa, którą stworzono z myślą o produkowaniu dużej ilości dokumentów. Oferuje ona druk w rozdzielczości 600 x 600 dpi oraz 2 GB pamięci wewnętrznej.

Urządzenie drukuje z prędkością do 100 stron na minutę, a pierwsza strona jest gotowa już w ciągu 8 sekund od uruchomienia. Przyrząd wyposażony jest w wiele przydatnych funkcji, w tym opcję automatycznego drukowania dwustronnego, druk broszur, szyfrowanie SSL czy tryb oszczędzania tuszu. Produkt posiada także dwa podajniki papieru. Standardowy przystosowany jest do 500 arkuszy, z kolei uniwersalny pomieści 100 sztuk o większej grubości,np. koperty.

Obciążenie sprzętu w skali miesiąca wynosi aż 20 tysięcy stron. Jego wymiary to szerokość – 47,8 cm, wysokość – 48,4 cm, głębokość – 47,2 cm. Pojemniki z tuszem instaluje się od frontu i pozwalają one na przygotowanie do 30 tysięcy stron. Obsługa drukarki jest niezwykle prosta dzięki podświetlanemu wyświetlaczowi z klawiaturą numeryczną. O statusie zadań informuje także dioda LED.

Prezentowany produkt zdobył wiele pochlebnych recenzji. Umieszczane w Internecie opinie wskazują na to, że model ten jest polecany przez konsumentów. Osoby, które korzystają z drukarki na co dzień zgodnie twierdzą, że jest bardzo wydajna.

 

 

 


Produkty te nie są już dostępne

 

 

Brother HLS7000DNZ1

Jeśli szukasz wyjątkowo szybkiej i przyjaznej dla środowiska monochromatycznej drukarki atramentowej, model Brother HLS7000DNZ1 powinien Cię zainteresować.

Jest to urządzenie przeznaczone do czarno-białych wydruków w formacie A4. Wyposażone jest w standardowy podajnik papieru mieszczący do 500 arkuszy oraz łatwo wymienialny pojemnik z tuszem na 30 000 stron. Przyrząd oferuje funkcję automatycznego drukowania dwustronnego z opcją przygotowania broszur oraz tryb oszczędzania atramentu. Dzięki podświetlanemu wyświetlaczowi LCD z klawiaturą numeryczną jego obsługa jest łatwa i intuicyjna.

Ta drukarka atramentowa Brother w dobrej cenie pracuje z prędkością 100 stron na minutę, a pierwszy arkusz jest gotowy już po 8 sekundach. Jej wymiary to szerokość – 47,8 cm, wysokość – 48,4 cm, głębokość – 47,2 cm. Maksymalne miesięczne obciążenie produktu wynosi 275 000 stron.

Przyrząd jest kompatybilny ze specjalnym oprogramowaniem pozwalającym na przeglądanie kosztów druku. Posiada on również aplikacje oraz sterowniki do monitorowania, zarządzania, konfiguracji czy diagnostyki.

Brother HLS7000DNZ1 to często wybierany produkt, który cechuje nie tylko przystępna cena, ale przede wszystkim solidne wykonanie. Użytkownicy zgodnie twierdzą, że model ten jest łatwy w obsłudze, zapewnia wydruki o wysokiej rozdzielczości (600 x 600 dpi) oraz nie pobiera dużo energii. Jest to wysokiej klasy sprzęt, którego jakość potwierdza 3-letnia gwarancja producenta.

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...