Najlepszy powerbank Samsung

Ostatnio aktualizowane: 30.06.20

 

Jaki powerbank Samsung wybrać?

 

Czy zdarzyło Ci się, że Twój telefon rozładował się w najmniej oczekiwanym momencie? Miałeś problem ze znalezieniem gniazdka lub nie zawsze masz do niego dostęp? W takich momentach z pewnością przydałby Ci się powerbank. Z pomocą tego małego urządzenia możemy naładować nie tylko telefon, ale także tablet, radio, kamery, nawigacje i inne urządzenia elektroniczne. Przy wyborze dobrego powerbanka musimy uwzględnić kilka ważnych kwestii. Omówiliśmy je w poniższym artykule, aby zakupy były łatwiejsze.

W artykule umieściliśmy także opisy 3 wartych uwagi produktów. Wszystkie wykonane zostały przez Samsung. Jest to jedna z najprężniej rozwijających się firm na rynku. Produkty Samsung wyróżniają się wykorzystaniem w nich nowoczesnych technologii, które ułatwiają nam ich obsługę.

Na początku zadecyduj, jaką pojemność powerbanku potrzebujesz. Standardowa pojemność urządzenia tego typu wynosi około 5000 mAh. Wystarczy to nam na naładowanie naszego telefonu dwa razy. Minimalna pojemność powerbanku to około 1000 mAh, a maksymalna wynosi 25000 mAh.

Najlepszy powerbank Samsung w 2020 roku ma dwa porty USB. Umożliwia to nam ładowanie dwóch sprzętów w tym samym momencie. Musimy jednak pamiętać, że jeden z portów ładuje trochę wolniej. Zazwyczaj oznaczony jest on numerem 2.

Nie bez znaczenia jest także obudowa produktu. Najlepsze powerbanki Samsung są wytrzymałe i odporne na uszkodzenia. Te cechy są bardzo ważne, ponieważ urządzenia tego typu używane są najczęściej poza domem. Powerbanki zazwyczaj wykonane są z aluminium lub z tworzywa sztucznego. Ciekawym rozwiązaniem jest pokrycie modelu powłoką o teksturze skóry. Taki produkt nie będzie się nam ślizgał w ręce, a oprócz tego przyjemnie się go trzyma. Najlepiej, kiedy obudowa sprzętu odporna jest na zachlapanie wodą.

Zwróćmy również uwagę na dodatkowe rozwiązania zastosowane w danym produkcie. Niektóre ze sprzętów mają wbudowany przewód, więc nie musimy się martwić, że go zgubimy. Część modeli wyposażona jest także w latarkę LED, która ułatwi nam poruszanie się w nocy. Z kolei ekran LCD poinformuje nas o poziomie naładowania.

 

 

Powerbanki Samsung – ranking

 

 

Samsung 10200mAh 

 

Jednym z ciekawszych produktów tego typu jest Samsung 10200mAh. Tak, jak mówi nam nazwa produktu, pojemność tego powerbanka wynosi 10 200 mAh. Pozwoli nam to na kilkukrotne naładowanie naszego telefonu lub tabletu. Model ten bardzo łatwo sparować z produktami różnych firm, nie tylko Samsung.

Prezentowany powerbank ma dwa rodzaje ładowania – szybkie i normalne. Wersję szybką możemy wykorzystać, kiedy się spieszymy. Musimy jednak pamiętać, że w tym samym czasie wykorzystujemy więcej energii modelu. Jeżeli chodzi o obudowę produktu, to jest ona umiejętnie wyprofilowana, więc sprzęt dobrze leży w ręce. Jest ona odporna na zarysowania, a oprócz tego jest bardzo wytrzymała. Nawet po pewnym czasie powerbank wciąż zachowa swój estetyczny wygląd.

Wymiary tego produktu to 77 mm x 104 mm x 23 mm, a waga to niecałe 300 g. Przenoszenie powerbanka nie sprawi nam problemu i z pewnością nie będzie nam on ciążył w torbie. Internauci wypowiadają się bardzo pochlebnie na temat Samsung 10200mAh, a szczególnie chwalą możliwość szybkiego ładowania urządzeń.

 

 

 

 

Samsung 11300mAh 

 

Samsung 11300mAh to jeden z najchętniej wybieranych powerbanków. Produkt ma niewielkie wymiary, a oprócz tego mało waży (minimalnie więcej niż 250 g). Możemy więc zabrać go ze sobą w każde miejsce i nie odczujemy jego obecności. Największym atutem tego urządzenia jest możliwość ładowania za jego pomocą aż dwóch sprzętów naraz. Masz więc możliwość podzielenia się powerbankiem ze swoim przyjacielem lub po prostu możesz ładować i telefon i tablet równocześnie.

Oprócz swojej funkcjonalności prezentowany model zaskakuje designem. Produkt dostępny jest w kilku pastelowych kolorach (niebieskim, szarym i beżowym). Możesz więc wybrać taki, który Ci najbardziej odpowiada. Wykończenie ze sztucznej skóry zapobiega niekontrolowanemu wyślizgnięciu się urządzenia z dłoni. Na obudowie znajdziemy również poziom naładowania akumulatora z pięcioma segmentami. Mamy możliwość kontrolowania pojemności powerbanka po przyciśnięciu przycisku.

To duża pojemność prezentowanego modelu oraz wytrzymałość jego obudowy są najczęściej komentowane przez Internautów. Produkt ten dostał bardzo wiele pochlebnych komentarzy od użytkowników.

 

 

 

 

Samsung 8400mAh 

 

Najczęściej wybieranym powerbankiem jest Samsung 8400mAh. Składa się na to kilka czynników. Pierwszym z nich jest wbudowany kabel, więc nie musimy się martwić, że wychodząc z domu zapomnimy go zabrać. Został on dobrze przymocowany do korpusu i łatwo się z niego korzysta.

Prezentowany powerbank ma ciekawy design. Dostępny jest w kilku pastelowych kolorach, a oprócz tego pokryty został skórą, dzięki temu sprzęt lepiej się trzyma i nie wyślizgnie się nam z dłoni. Przed udostępnieniem produktu do sprzedaży powerbank przeszedł wiele testów, które potwierdziły, że jest on niezawodny w każdych warunkach. Z pomocą tego modelu możemy ładować aż dwa urządzenia w jednym czasie.

Samsung 8400mAh waży jedynie 200 g, więc zabranie go ze sobą nie sprawi nam problemu. Według opinii użytkowników jest to powerbank Samsung w dobrej cenie, który wyróżnia się bardzo niską awaryjnością.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status