Najlepszy powerbank Huawei

Ostatnio aktualizowane: 02.06.20

 

Jaki powerbank Huawei wybrać?

 

Częste używanie telefonu, robienie zdjęć, granie w gry czy notoryczne sprawdzanie Internetu zmniejszają wydajność baterii w urządzeniach mobilnych. Z pewnością wszyscy zgodnie stwierdzą, że nic tak nie psuje humoru, jak rozładowany telefon w połowie ważnego dnia. Jak przeciwdziałać takim sytuacjom? Polecamy zakup dobrej jakości powerbanku, który naładuje Twojego smartfona, nawet gdy nie będziesz miał dostępu do prądu. Jeśli nie wiesz, jak działa tego typu sprzęt, to przeczytaj nasz krótki poradnik.

W tekście skupimy się na cechach, jakie powinny wyróżniać najlepszy powerbank Huawei w 2020 roku. Huawei jest znaną marką, która od 30 lat zajmuje się produkcją urządzeń informatycznych i telekomunikacyjnych. W ofercie producenta znajdziesz nie tylko smartfony, ale również tablety i laptopy. Produkty tej firmy nie tylko są wydajne, ale i atrakcyjne cenowo.

W pierwszej kolejności zastanów się, jaką pojemność powinien mieć interesujący Cię powerbank. Jeśli wybierzesz zbyt mało wydajny sprzęt, wystarczy on na zaledwie jedno naładowanie urządzenia mobilnego. Z kolei modele o dużej pojemności z kilkoma wejściami USB są często dość duże i nieporęczne. Specjaliści polecają, by powerbank wystarczył na dwa pełne uzupełnienia baterii smartfona, czyli około 5000-6000 mAh. Jeśli posiadasz dużo sprzętów elektronicznych, to polecamy zainwestowanie w produkt o pojemności ok. 20000 mAh.

Zdaniem konsumentów najlepsze powerbanki Huawei są poręczne i nie zajmują zbyt dużo miejsca w torebce. W tym poradniku polecamy cienkie i płaskie modele, gdyż nie zajmują cennej przestrzeni w plecaku czy torbie. Dokonując zakupu warto też sprawdzić, czy urządzenie ma wskaźniki naładowania na obudowie. Dzięki temu będziesz wiedzieć, czy bateria Twojego telefonu jest już napełniona. Kolorowe diody pokażą Ci też, jaki jest stan akumulatora samego powerbanku i, czy nie wymaga on naładowania.

Ostatnią rzeczą, która wymaga Twojego zastanowienia się jest ilość portów USB w urządzeniu. Niewielkie modele mają jedno wejście dla przewodu, co pozwala podłączyć tylko jeden smartfon. Jeśli nie spełnia to Twoich wymagań, nie musisz się martwić, bo w sklepach znajdziesz też sprzęty z 2 lub 3 portami. Pamiętaj, że im więcej wejść USB ma powerbank, tym jest większy.

 

 

Powerbanki Huawei – Ranking

 

 

Huawei AP007

 

Prezentujemy powerbank Huawei AP007, czyli wysokiej jakości urządzenie do ładowania smartfonów i tabletów. Sprzęt ten ma dużą pojemność – 13000 mAh – dlatego z jego pomocą naładujesz urządzenie mobilne kilka razy. Dużym atutem produktu są dwa wejścia USB, więc możesz ładować dwa smartfony jednocześnie.

Obudowa modelu została wykonana z aluminium, które bardzo dobrze chroni wewnętrzny mechanizm. Na pewno wielu konsumentom spodoba się szary kolor powerbanka. W modelu jest wiele mechanizmów ochronnych, które gwarantują bezpieczne ładowanie. Nie musisz się, więc martwić o nadmierne przegrzewanie się sprzętu. Umieszczone na obudowie diody poinformują Cię o stanie baterii powerbanku, jak i postępującym procesie ładowania Twojego telefonu.

Opinie o prezentowanym produkcie są bardzo pozytywne. Wielu konsumentów jest zadowolonych, że w modelu znajduje się bateria litowo-jonowa o dużej wydajności. Poza tym powerbank jest bardzo uniwersalny, bo z jego pomocą naładujesz baterię nie tylko w telefonie, ale i kamerach sportowych czy przenośnych urządzeniach do gier.

 

 

 

 

Huawei AP006L 

 

Dużą popularnością wśród konsumentów cieszy się powerbank Huawei AP006L. Jest to dobre gatunkowo urządzenie do ładowania smartfonów, tabletów, konsol do gier i wielu innych sprzętów przenośnych. Pojemność baterii w modelu to 5000 mAh, więc produkt pozwoli na 2 pełne ładowania telefonu.

Wymiary prezentowanego sprzętu to 12 cm x 7 cm x 1 cm. Ten atrakcyjny powerbank Huawei w dobrej cenie waży tylko 119 g. Dzięki temu schowasz go nawet do małej torebki bez jej obciążania. Przy zakupie konsument otrzymuje dodatkowy kabel USB kompatybilny z większością smartfonów. Produkt ma jeden port USB o mocy 2A, więc naładowanie telefonu nie będzie długo trwało. Obudowę sprzętu zrobiono z solidnego aluminium, które następnie pokryto powłoką ochronną. Dzięki temu powerbank jest odporny na zarysowania.

Bardzo wielu konsumentów jest zadowolonych z zakupu tego produktu. Ma on kompaktowe wymiary i jest lekki, więc urządzenie zmieści się nawet do małej torebki. Wiele osób pochwaliło też atrakcyjny stosunek ceny do jakości wykonania.

 

 

 

 

 

Huawei Ap008Q 

 

W zestawieniu powerbanków nie mogło zabraknąć Huawei Ap008Q. Jest to bardzo elegancki sprzęt, którego pojemność to 10000 mAh. Dzięki temu produkt pozwala na 3 naładowania smartfona. Model wyróżnia się ładnym designem, który na pewno spodoba się konsumentom w różnym wieku. Wymiary urządzenia to: wysokość – 13,9 cm, szerokość – 7, 37 cm i głębokość – 1,55 cm. Z kolei waga produktu to 216 g.

Prezentowany powerbank ma jedno wejście USB. Na szczęście nowoczesna bateria litowo-jonowa jest bardzo wydajna, więc napełnienie baterii w smartfonie nie zajmuje dużo czasu. Obudowę wykonano z wytrzymałego materiału (aluminium). Tworzywo to jest bardzo wytrzymałe i dobrze się prezentuje. Produkt ma powłokę antypoślizgową, więc nie spadnie on ze stołu w czasie ładowania. Przy zakupie otrzymasz też przewód, który jest kompatybilny z wieloma urządzeniami mobilnymi.

Jest to niewielki powerbank, który nie zajmuje cennego miejsca w torebce. W swoich recenzjach konsumenci pochwalili dużą wydajność baterii, jak i ładny design produktu.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status