Najlepszy kijek do selfie Huawei

Ostatnio aktualizowane: 21.04.19

 

Jaki kijek do selfie Huawei wybrać?

 

Od paru lat bardzo popularne są selfie, czyli zdjęcia robione przednią kamerą. Wykonanie takiego zdjęcia może okazać się problematyczne w przypadku, kiedy oprócz siebie chcemy załapać kamerą także ładny widok lub całą grupę przyjaciół. Na szczęście na rynku pojawił się kijek do selfie. Wystarczy, że umieścimy na kijku telefon, a potem ściągniemy odpowiednią aplikację. Tak wyposażeni możemy łatwo wykonywać selfie. Wielu z nas może jednak zadawać sobie pytanie: jaki produkt tego typu będzie mi odpowiadał najbardziej? Odpowiedź znajdziesz w poniższym artykule.

 

 

Huawei to firma, która już od ponad 30 lat zajmuje się produkowaniem telefonów. Marka stosuje nowoczesne rozwiązania, a w jej asortymencie znajdziemy również tablety, notebooki oraz inne sprzęty, które ułatwiają komunikację z innymi osobami. Od niedawna Huawei zajmuje się również produkcją mniejszych gadżetów, takich jak kijki do selfie. Wybraliśmy kilka najciekawszych produktów i opisaliśmy je w poniższym artykule.

Kijek do selfie pozwala na zrobienie zdjęcia z pomocą samowyzwalacza lub specjalnego pilota. Każda z nich ma swoje wady i zalety, a Ty sam musisz zdecydować, która opcja jest według Ciebie najwygodniejsza.

Najlepszy kijek do selfie Huawei w 2019 roku jest dobrze wykonany. Zdecydowana większość modeli ma konstrukcję wykonaną z plastiku. Jest to odpowiedni materiał, ponieważ nie waży zbyt dużo, a także znajdziemy plastikowe kijki w wielu, ciekawych kolorach. Właśnie dlatego możemy łatwo dopasować kijek do naszego telefonu. Mniej popularne są produkty aluminiowe. Dokładnie sprawdź, czy rozkładanie oraz składanie kijka możemy wykonać swobodnie. Nie wybieraj modelu, który się zacina lub nie można go rozłożyć bez użycia siły.

Wiele osób uważa, że najlepsze kijki do selfie Huawei odpowiednio zabezpieczają nasz telefon przed upadkiem. Aby komórka nie została porysowana kijek powinien mieć piankowe zabezpieczenia, które jednocześnie stabilnie utrzymują telefon w jednym miejscu. Warto wybrać produkt, którego część utrzymującą komórkę można złożyć. Dzięki temu zaoszczędzimy trochę miejsca w torebce.

 

 

Kijki do selfie Huawei – ranking

 

 

Huawei AF15 

 

Huawei AF15 to bezprzewodowy kijek do selfie, który pozwoli Ci zrobić zdjęcie sobie oraz panoramy. Sprzęt ma specjalną funkcję regulacji kąta nachylenia, więc na zdjęciu możemy zawrzeć to, co chcemy. Do zestawu został dołączony pilot, którym regulujemy wspomnianą funkcję oraz decydujemy, kiedy zrobić zdjęcie.

Prezentowany sprzęt oferuje nam maksymalne bezpieczeństwo podczas robienia zdjęć. Uchwyt został zaprojektowany w taki sposób, że mamy możliwość stabilnego utrzymania kijka. Oprócz tego element, który utrzymuje telefon jest wykonany tak dobrze, że komórka nie wypada nawet podczas nagłej zmiany kąta położenia.

Teleskopowa konstrukcja sprawia, że złożony kijek zmieści się nawet w małej torebce. Możemy więc zabrać go ze sobą w każde miejsce. Oprócz tego możemy rozłożyć sprzęt w taki sposób, że staje się on statywem. Mamy więc możliwość robienia zdjęć z dużej odległości. Użytkownicy najczęściej chwalą teleskopową konstrukcję oraz dobre wykonanie kijka.

 

 

 

 

Huawei AF11 

 

Chcielibyśmy zaprezentować jeden z lepiej wykonanych kijków do selfie, a jest to Huawei AF11. Jest to produkt wykonany prawie w całości z aluminium. Właśnie dlatego ten kijek do selfie Huawei w dobrej cenie jest lekki. Aluminium również nie ulega zniszczeniu, więc sprzęt posłuży nam na długi czas.

Manewrowanie długością produktu jest bardzo łatwe. Minimalna wartość wynosi 18 cm, a maksymalna wartość to 66 cm. Możemy więc robić zdjęcia z bliska oraz rozległej panoramy, w zależności od naszych upodobań. Z kolei głowica jest regulowana w zakresie 0 st. – 270 st. Skupmy się również na rączce produktu. Jest ona pokryta gumą, więc ręka nie ślizga się po jej powierzchni. Ryzyko wypadnięcia kijka z ręki jest bardzo niskie.

Przycisk robienia zdjęcia znajduje się na rączce, więc nie musimy ustawiać wcześniej wyzwalacza, co jest komfortowym rozwiązaniem. Użytkowanie kijka jest bardzo łatwe, co podkreślają osoby już zaopatrzone w prezentowany produkt. Chwalą one również prezencję modelu.

 

 

 

 

Huawei AF14 

 

Huawei AF14 to kijek do selfie, który pozwoli Ci zrobić jedne z najlepszych zdjęć. Maksymalna długość sprzętu to 46 cm. Możemy więc zrobić zdjęcie sobie oraz otaczającym nas przyjaciołom lub przepięknej scenerii. Po złożeniu długość kijka to jedynie 18 cm. Tak niewielki sprzęt możemy bez problemu umieścić nawet w małej torebce. Kijek może nam towarzyszyć w każdej wyprawie.

Kijek może połączyć się zarówno z systemem iOS, jak i Android. Jest to dobrze wykonany model, który nie ulega zniszczeniu. Nie jest on również zbyt ciężki, więc utrzymanie go przez dłuższy czas w ręce nie jest problematyczne.

Element, w którym umieszczamy telefon stabilnie utrzymuje go w jednym miejscu, a komórka nie wypada nawet podczas zmiany pozycji. Kąt możemy zmieniać nawet do 270 st. Użytkownikom podoba się łatwa obsługa kijka oraz fakt, że jest on bardzo lekki.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...