Najlepszy kijek do selfie do Samsung

Ostatnio aktualizowane: 22.04.19

 

Jaki kijek do selfie do Samsung wybrać?

 

Jeśli jesteś posiadaczem smartfona marki Samsung i poszukujesz solidnie wykonanego kija do selfie, nasz artykuł powinien Cię zainteresować. W przygotowanym przez nas poradniku w prosty sposób wyjaśniamy, jak wybrać dobrej jakości sprzęt i na co zwracać uwagę podczas zakupów. Najlepsze kijki do selfie do telefonu Samsung znajdziesz natomiast w rankingu, który stworzyliśmy na podstawie opinii konsumentów.

 

 

W zestawieniu skupiliśmy się na modelach dostosowanych do smartfonów firmy Samsung, jednak większość dostępnych na rynku kijków do selfie przeznaczona jest także do telefonów innych marek. Dzięki temu, nawet jeśli w przyszłości zmienisz smartfona, zakupiony przez Ciebie gadżet będzie mógł nadal Ci służyć.

Przy zakupie kijka do selfie bardzo ważne jest to, aby skupić się na jego wykonaniu. Trzeba wziąć pod uwagę, że to właśnie na statywie umieszczamy swój telefon, który często jest bardzo drogi. Nie chcemy więc, aby uległ on uszkodzeniu. Musimy sprawdzić, czy mocowania zostały dobrze zrobione. Uchwyt na smartfona musi być wykonany z odpornych na uszkodzenia materiałów. Dobrze, jeśli pokryto go dodatkowo miękkim tworzywem, ponieważ stanowi to bardzo dobre zabezpieczenie przed zarysowaniem obudowy telefonu. Najlepszy kijek do selfie do telefonu Samsung w 2019 roku ma także dobrze wyprofilowany uchwyt, który nie wyślizguje się z dłoni, a tym samym umożliwia swobodne manewrowanie sprzętem.

Zastanówmy się także, czy chcemy, aby kijek do selfie łączył się z telefonem za pomocą Bluetooth czy przy użyciu kabla. Oba rozwiązania mają swoje wady i zalety. Choć bezprzewodowa łączność Bluetooth jest wygodna, czasami użytkownicy mają problem z jej konfiguracją. W przypadku kabla trzeba za to uważać, czy jakość jego wykonania jest dostatecznie dobra. W razie jego przerwania nie będziemy mogli swobodnie wykonywać zdjęć.

Na rynku można znaleźć także bardziej rozbudowane rodzaje kijków do selfie. Są to tzw. gimbale, które służą głównie do nagrywania filmów. Wybierając tego typu urządzenie warto sprawdzić, czy umożliwia ono ustawienie telefonu zarówno w pionie, jak i w poziomie.

 

 

Kijki do selfie do Samsung – ranking

 

 

Zhiyun Gimbal Smooth-Q 

 

Zhiyun Gimbal Smooth-Q jest uznawany za jeden z najlepszych kijków do selfie dostępny na rynku. W związku z tym nie mogło go zabraknąć w naszym rankingu. Prezentowany model jest odpowiedni nie tylko do smartfonów marki Samsung, ale także innych. Sprzęt dostosowano do wszystkich telefonów o przekątnej ekranu do 6 cali.

Produkt jest wykonany z odpornych na zarysowania tworzyw. Jest on stosunkowo lekki. Konsument ma możliwość wyboru koloru urządzenia – w ofercie producenta znajduje się gimbal w kolorze czarnym, szarym, złotym czy różowo-złotym. Model ma dobrze opracowany system stabilizacji obrazu, więc umożliwia nie tylko wykonywanie ostrych zdjęć, ale także nagrywanie wysokiej jakości filmików (bez drgań). Jest to więc kijek do selfie i gimbal w jednym. Model ma funkcję ładowania.

Opublikowane w Internecie recenzje wskazują, że sprzęt jest funkcjonalny. Konsumenci doceniają to, że przy pomocy modelu można robić zdjęcia w pionie i poziomie. Na obudowie znajduje się panel sterowania, który pozwala nie tylko zmieniać ustawienia gimbala, ale także naszego smartfona.

 

 

 

 

Feiyu Tech FY-SMARTSTAB 

 

Kijek do selfie Feiyu Tech FY-SMARTSTAB jest funkcjonalny. Można go używać nie tylko do wykonywania dobrej jakości fotografii przy wykorzystaniu swojego smartfona, ale także nagrywania filmów. Model zapewnia odpowiednią stabilizację obrazu, więc wideo jest pozbawione drgań.

Sprzęt został wyposażony w specjalne zaciski, które utrzymują telefon w stabilnej pozycji. W rezultacie nie musimy się obawiać, że w trakcie wykonywania fotografii nasz smartfon upadnie na podłogę i ulegnie uszkodzeniu. Kijek można nie tylko trzymać w dłoni, ale też zamontować na statywie. Jest on wyposażony w gwint 1/4”. Produkt zrobiono z wytrzymałych, a jednocześnie wyjątkowo lekkich materiałów, dzięki czemu użytkownik ma zapewniony komfort użytkowania.

Model jest polecany przez konsumentów głównie ze względu na jakość wykonania i łatwość obsługi. Internauci wskazują także, że sprzęt znacznie ułatwia nagrywanie filmików i robienie wyraźnych zdjęć. Dlatego też okazuje się niezastąpiony w podróży. Często z urządzenia korzystają twórcy internetowi.

 

 

 

 

CoolReall ST-2-BK-HB 

 

Nie chcesz wydawać dużo pieniędzy na kijek do selfie? Jeśli tak, poznaj dokładny opis modelu CoolReall ST-2-BK-HB. Jest to sprzęt przeznaczony m.in. do smartfonów Samsung Galaxy, jak również iPhone 6s czy 6 Plus. Produkt będzie odpowiedni do telefonów z ekranem o szerokości od 5,6 cm do 8,1 cm.

Kij do selfie podłącza się do smartfona za pomocą kabla. Nie ma więc konieczności konfigurowania urządzenia. Maksymalna długość modelu wynosi 73 cm, co pozwala wykonywać zdjęcia z różnych perspektyw. Uchwyt na telefon jest pokryty specjalnym tworzywem, które zabezpiecza obudowę przed zarysowaniem. Produkt ma dobrze wyprofilowany uchwyt, który nie ślizga się w dłoni.

CoolReall ST-2-BK-HB to kijek do selfie do telefonu Samsung w dobrej cenie. Z uwagi na to, że koszt zakupu nie jest wysoki wiele osób wybiera właśnie ten sprzęt. Model jest poręczny i lekki. Można go złożyć do niewielkich wymiarów, co według konsumentów jest sporym atutem.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...