Najlepsza ładowarka indukcyjna iPhone

Ostatnio aktualizowane: 25.04.19

 

Jaką łądowarkę indukcyjną iPhone wybrać?

 

Nowe technologie przynoszą nowe gadżety. Jednym z nich jest ładowarka indukcyjna. Urządzenie to nie wymaga podłączania komórki do ładowarki poprzez kabel. Dzięki temu sam proces ładowania jest łatwiejszy i niekiedy szybszy – niektóre kable spowalniają ładowanie. Obecnie ładowarka indukcyjna potrzebuje jeszcze źródła prądu i dostępna jest jedynie do kilku rodzajów telefonów. Z dnia na dzień staje się jednak coraz bardziej popularne. Poniżej wytłumaczymy, co jest istotne podczas wyboru odpowiedniego urządzenia. Na końcu tego artykułu umieściliśmy także opisy 3 ładowarek indukcyjnych dedykowanych do iPhone’ów. Ten typ telefonów komórkowych ma inne właściwości i połączenia niż smartfony Samsunga, Huawei i inne. Wymaga więc też innych akcesoriów.

Najistotniejszą kwestią podczas wyboru odpowiedniego urządzenia jest materiał wykonania. Najlepsza ładowarka indukcyjna do iPhone’a jest mocna, odporna na uszkodzenia. Bardzo ważny jest także fakt, aby powierzchnia takiego produktu była trochę chropowata. Zapobiega to niekontrolowanemu upadkowi telefonu.

Nie mniej ważny jest rozmiar ładowarki. Chodzi tutaj o powierzchnię aktywną takiego urządzenia. Im większa powierzchnia, tym mniejsze prawdopodobieństwo, że telefon straci połączenie z ładowarką. Nie polecamy zbyt małego sprzętu, ponieważ może być on niewygodny w użytkowaniu.

Jeżeli chodzi o design produktu, to najbardziej popularne są ładowarki w kształcie okręgu lub prostokąta. Te dwa typy są najbardziej praktyczne. Niektórzy producenci zaczynają projektować sprzęt w fantazyjnych kształtach. Nie zawsze są one jednak wygodne w obsłudze.

Według wielu osób najlepsze ładowarki indukcyjne do iPhone’a wyposażone są w diodę. Element ten informuje nas o rozpoczęciu i zakończeniu ładowania. Ciekawym elementem jest także wyświetlacz LED lub LCD, który spełnia podobną funkcję, co dioda. Na wyświetlaczu zobaczymy stan ładowania telefonu. Niektóre modele ładowarek indukcyjnych mają także funkcje zegara i budzika. Nie jest to jednak jeszcze bardzo popularne rozwiązanie.

 

 

Ładowarki indukcyjne iPhone – ranking

 

 

Belkin BoostUp Wireless 

 

Jedną z najbardziej popularnych ładowarek indukcyjnych do iPhone’a jest Belkin Boostup Wireless. Została ona zaprojektowana w taki sposób, aby szybko i bez problemu naładować urządzenia, takie jak iPhone 8, iPhone Plus i iPhone X. Użytkowanie takiej ładowarki jest bardzo łatwe. Wystarczy, że położymy nasz telefon na powierzchnię urządzenia i zostawiamy go, aż naładuje się do końca.

O zakończeniu i rozpoczęciu ładowania informuje nas mała kontrolka LED. Ładowanie modelem indukcyjnym odbywa się o wiele szybciej niż za pomocą klasycznej ładowarki. Jeżeli chodzi o wymiary tego sprzętu, to wynoszą one 1,5 cm x 12 cm x 12 cm. Jest to na tyle duże urządzenie, aby swobodnie położyć na nim cały telefon bez obaw, że z niego spadnie.

Do zestawu dołączone zostało etui, którego nie trzeba ściągać podczas ładowania. Możemy być pewni, że urządzenie nie zostanie zniszczone. Użytkownicy szczególnie chwalą łatwość użytkowania Belkin Boostup Wireless oraz jego nowoczesny wygląd.

 

 

 

 

Mophie 30938 

 

Mophie 3098 to pad ładujący, który uzupełni baterię w trzech modelach iPhone’ów – 8, 8 Plus i X. Obsługa takiej ładowarki jest bardzo łatwa. Wystarczy, że położymy na niej nasz telefon. Nie musimy szukać USB do podłączenia. Ładowanie rozpoczyna się w momencie zetknięcia się telefonu z padem.

Szczególną uwagę należy zwrócić na wygląd opisywanego produktu. Jest to niewielkie, kompaktowe urządzenie, które łatwo ze sobą wszędzie zabrać. Jest to model w kształcie okręgu i jest dostępny w kolorze czerwonym. W czasie gdy ładowarka Mophie 30938 nie ładuje, może być traktowana jako stylowy dodatek do pomieszczenia. Wszystko to dzięki nowoczesnemu i eleganckiemu wyglądowi gadżetu. Cała podkładka została pokryta antypoślizgowym materiałem. Zapobiega on ześlizgnięciu się ładowarki z biurka, a także zabezpiecza smartfon przed upadkiem.

Prezentowana ładowarka ładuje iPhone z mocą wynoszącą 7,5 W. W efekcie bateria naszego telefonu jest uzupełniona bardzo szybko. Internauci w swoich komentarzach wspominają o atrakcyjnym wyglądzie produktu oraz szybkim ładowaniu telefonu.

 

 

 

 

Qualcomm Quick Charge

Qualcomm Quick Charge to jedna z najbardziej popularnych ładowarek indukcyjnych. Na jej popularność składa się kilka czynników. Po pierwsze jest to produkt, który znacznie przyspieszy proces ładowania Twojego telefonu. Zwykle oznacza to skrócenie tego czasu o mniej więcej 75%. Jest to idealna opcja w momencie, w którym chcemy, aby nasz telefon odzyskał baterię jak najszybciej. Tak szybkie naładowanie baterii pozwala nam zaoszczędzić sporo czasu.

Uwagę może przykuwać wygląd prezentowanej ładowarki. Ma ona kształt prostokąta z widocznym wcięciem – w tym miejscu umieszczamy nasz telefon. Taki kształt zapewnia stabilne umieszczenie naszego telefonu wewnątrz ładowarki, więc nie musimy się martwić, że z niej wypadnie.

Model Qualcomm Quick Charge wykonany został z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu posłuży nam przez długi czas. Internauci zaznaczają, że proces ładowania przebiega bardzo szybko. Funkcja ta podoba się wielu użytkownikom, dlatego też prezentowany produkt jest tak często wybierany przez fanów iPhone’ów.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...