Żwirki dla kotow ranking

Ostatnio aktualizowane: 26.02.18

Najlepsze żwirki dla kotow w 2018 roku

 

Kot, w przeciwieństwie do psa, nie potrzebuje regularnych spacerów na zewnątrz, gdyż wszystkie swoje potrzeby fizjologiczne załatwia w żwirku. Pozornie wydaje się, że zakup takiego produktu to nic trudnego. Musisz jednak pamiętać o wygodzie zarówno swojej, jak i Twojego kota. Żwirek musi być ekonomiczny. Powinien również pochłaniać wszystkie nieprzyjemne zapachy, zapewniając komfort Tobie i Twoim bliskim. Ważna jest też kwestia pochłaniania wilgoci, a także samego sprzątania kuwety. Na rynku jest wiele produktów i czasem trudno jest wybrać ten właściwy. Dlatego przygotowaliśmy ranking najlepszych żwirków dla kotów.

 

Nasze zalecenia

 

JRS Cats Best Eco Plus 40L

 

JRS Cat’s Best Öko Plus to żwirek dla kota, który jest do 3 razy wydajniejszy w porównaniu do innych, konkurencyjnych propozycji. Jest to zasługa wykorzystania naturalnych roślin, które lepiej magazynują wilgoć. Sprawia to, że kot może dłużej korzystać ze żwirku.

Jednocześnie zapachy z toalety są zminimalizowane, a samo jej sprzątanie staje się łatwiejsze. To zasługa roślin zastosowanych do produkcji żwirku. Produkt ma naturalny zapach, bez sztucznych dodatków. Wszystkich zwolenników naturalnych rozwiązań zachwyci też fakt, że ulega on biodegradacji – jest bezpieczny dla środowiska i można go wsypać do toalety. Poza tym jest bardzo delikatny dla kocich łapek.

Co istotne, nie przylepia się do nich, a więc kot nie roznosi go po całym mieszkaniu. Ten najlepszy żwirek dla kotów cieszy się dużym uznaniem właścicieli futrzaków. Potwierdzają oni jego wydajność i wysoko oceniają stopień pochłaniania wilgoci oraz fakt, że neutralizuje zapachy.

Produkt sprzedawany jest w dużym, ekonomicznym opakowaniu o pojemności 40 l, a więc starczy Ci na wiele napełnień kuwety.

 

 

 

 

Certech Super Benek Compact

 

Higieniczny żwirek dla kotów Certech Super Benek Compact to kolejny produkt, na który warto zwrócić uwagę. Ma regularne, grube kawałki o ziarnistości od 0,5 mm do 2 mm. Doskonale pochłania wilgoć i różne, nieprzyjemne zapachy, jednocześnie zapewniając dobrą ochronę antybakteryjną.

W czasie użytkowania ziarna zbrylają się, tworząc zwarte bryłki, dzięki czemu opróżnianie kuwety jest łatwiejsze. Granulat nie przywiera do dna, a więc czyszczenie toalety Twojego kociaka stanie się bardziej znośnie. Produkt jest w 100% bio-naturalny, a więc jest przyjazny środowisku.

Cechuje go wysoka wydajność. Doskonale eliminuje grzyby i bakterie. Producent poleca go szczególnie dla samców. Żwirek cieszy się dużym uznaniem konsumentów.

Przede wszystkim wysoko oceniają oni jego chłonność, wydajność, a także fakt, że eliminuje wszelkie nieprzyjemne zapachy. Produkt sprzedawany jest w 25 litrowym opakowaniu.

 

 

 

 

Super Benek Crystal 

 

Super Benek Crystal to doskonały żwirek dla kotów różnych ras. Produkt to syntetyczna, amorficzna krzemionka (SiO2). Wielkość granulek to od 4 mm do 8 mm. Doskonale pochłania wilgoć i eliminuje nieprzyjemny zapach, a także bakterie. Jest to zasługa rozwiniętej powierzchni wewnętrznej żwirku oraz porowatości powyżej 80%.

W efekcie Twój kot jest bezpieczny, nienarażony na różne zakażenia bakteryjne, a w Twoim mieszkaniu nie jest wyczuwalny zapach odchodów. Kryształki żwirku matowieją, a potem żółkną – jest to naturalny proces, nie oznacza, że stracił on swoje właściwości.

Jest to bardzo lekki biodegradowalny żwirek, który można wysypać do toalety. Produkt nie zbryla się, jednak całkowicie pochłania płyny. Opinie o żwirkach dla kotów są bardzo pochlebne. Produkty te cechują się świetnym wchłanianiem wilgoci.

Prezentowany przez nas produkt sprzedawany jest w 34,5 l opakowaniu (15 kg), a więc wystarczy na wiele uzupełnień kociej kuwety.

 

 

 

 

Super Benek Naturalny 

 

Żwirek Super Benek Naturalny to nasza czwarta propozycja. Został wykonany z gliny bentonitowej. Jest to produkt w 100% bio naturalny, a więc przyjazny środowisku. Ma też naturalny zapach akceptowany przez koty, co jest szczególnie ważne, gdy dopiero uczysz swojego pupila korzystania z kuwety.

Charakteryzuje się wysoką wydajnością, bardzo dobrą chłonnością, a jednocześnie eliminuje wszelkie grzyby i bakterie, zapewniając i kotu i Tobie bezpieczeństwo oraz higienę. Poza tym produkt doskonale eliminuje brzydkie zapachy. Jest to żwirek, który się zbryla – tworzy regularne, zwarte bryłki.

Dzięki swojej porowatości, efektywniej pochłania wilgoć i tym samym starcza na dłużej. Ziarna żwirku mają wymiary od 2 mm do 5 mm. Jest on bardzo wydajny, co potwierdzają liczne pozytywne oceny konsumentów.

Produkt ceniony jest za bardzo dobrą wchłanialność wilgoci i neutralny zapach, który utrzymuje się przez długi czas. Przeznaczony jest dla kotów o krótkiej i średniej długości sierści. Sprzedawany jest w 20 l opakowaniu.

 

 

 

 

Bazyl Compact

 

Ostatni produkt w rankingu to Bazyl Compact. Jest to bardzo dobry i tani żwirek bentonitowy dla kotów różnych ras. Bardzo dobrze pochłania wilgoć. Jest to produkt niezbrylający się. Co istotne, doskonale neutralizuje nieprzyjemne zapachy, nie pyli i jest bardzo ekonomiczny.

Przez konsumentów ceniony jest nie tylko ze względu na atrakcyjną cenę, ale przede wszystkim za swoją dużą wydajność. Raz uzupełniona kuweta będzie służyła Twojemu kociakowi przez długi czas.

Żwirek posiada atest Państwowego Zakładu Higieny – potwierdza to higieniczność produktu oraz jego właściwości antyalergiczne.

Możesz więc mieć pewność, że produkt jest bezpieczny nie tylko dla Twojego pupila a także dla Ciebie i Twojego otoczenia. Żwirek przeznaczony jest dla krótko- i długowłosych kotów. Sprzedawany jest w 10 l opakowaniu.

 

 

 

 

Leave a Reply

Be the First to Comment!

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...